Skocz do zawartości
laseros

Kupno biletów na mecz NBA

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:

O czystość rasy kibiców gdzie się nie wpisuje bo przeskoczyłem pare sektorów? 

Nie dość ze sprytniejszy to jeszcze czysty rasowo. Jeżeli myślisz ,że jesteś lepszy od każdego:"Murzyna" bo masz jaśniejszy kolor skóry to gratuluje wysokiej samooceny i świetnego samopoczucia. Chociaż nie wiem czy takim osobnikom gratulować ,czy współczuć?

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic takiego nie napisałem. Zapytałem Ciebie o co toczysz boje i o mojej skórze nic nie pisałem. A waty z pierwszego rzędu niestety akurat widziałem Murzynów ze sprzedają i przeszkadzają. Takie duże paczki maja metr na metr 

Sam życzliwie chciałeś „ grzywny” z poziomu „ miejscowego” 

Akurat zwróciłem uwagę na fakt ze jest sporo wolnych miejsc i mimo ze za dane lepsze miejsce nie zapłaciłem spróbowałem i się udało pare razy. Prosty opis bez podtekstów chwilenia się czy bycia lepszym 

Wrzuciłem ciekawostkę podczas gdy Ty zareagowałeś jakoś tak sztywno po prostu. 

USA to kraj kontrastów niby ogromna poprawność polityczna legalizm szacunek do flagi czy przekonanie o byciu na szczycie demokratycznej piramidy a z drugiej strony wyzysk nierówności rasowe do lat 60 na takim niespotykanym gdzie indziej poziomie ze z poziomu Europy to jest śmieszne 

Twoja wypowiedz która niejako miała mnie upomnieć wpisuje się w amerykańskość po prostu 

Polak Polakowi 50$ grzywny by dał. Fju fju ;) 

Wracając do głównego tematu - nba z poziomu trybun to dreszcz emocji warty każdej kasy dla nas fanatyków z Polski i to zawsze ogromne przeżycie ale niestety ten piknikowy kibic lub turysta ( w MSG widać to najbardziej) psuje atmosferę bo nie ma wtedy takiego kibicowania dla klubu a raczej pokazanie się bo wypada lub zaliczenie atrakcji turystycznej niekoniecznie znając nawet przepisy. 

A ten zapis 1 alko na 1 dusze jest tak samo ( zapewne) szczelny jak zakaz picia alko do 21 roku życie w Kraju w którym papierowa torebka nałożona na butelkę załatwia sprawę na ulicy 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale gownoburza ;)

Mnie wkurzają tylko frytki z jakimś zje***ym sosem (lub nachosy) który potrafi ostro popsuć komfort oglądania meczu

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.09.2019 o 19:36, Me Myself and I napisał:

a na nets czy wizards nawet nie chcesz popatrzeć, blisko a nieporównywalnie taniej było

Całkiem możliwe, że jest to moja jedyna podróż do USA dlatego chciałem zaliczyć MSG i jakiś mega dobry mecz. W tym czasie gra też Brooklin z Detroit i Brooklin z Chicago. Później przemieszczam się na Florydę i tam też spoko mecz Heat - 76rs, gdzie bilety są w bardzo korzystnej cenie. No ale jednak jak będzie mi dane zobaczyć Lebrona w grze na żywo, to nikt mi już tego nie odbierze :)

Mam kilka dylematów, jest nad czym myśleć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Grafik gier to podstawa planowania wyjazdu choć sprawdź tez inne ligi plus przed wyborem także koncerty w okolicy. Główny budżet to lot i noclegi wiec można zaszaleć jeżeli chodzi o eventy bo nie przedraza to już aż tak kosztów. Plus zobacz dla NYC jeżeli planujesz zwiedzanie new yorker pass gdzie 3-4 dniowy karnet ustawia tobie zwiedzanie różnych atrakcji w tym obowiązkowo prom na ellis island punkt zero i empire oraz największe rewelacyjne muzea 

Jeżeli Floryda to samochodem wzdłuż wybrzeża jedz aż do rodzinnego miasta Davida Robinsona ;) 

Key West - pirackie klimaty bardzo europejski i karaibski klimat. Osobiście dla mnie miejsce kultowe i warte drogi koniecznie z noclegiem bo tam akurat można poimprezować w europejskim stylu a jeżeli jako ciekawostkę chcesz zobaczyć drag queen to jest tam mekka tego typu rozrywki. 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.09.2019 o 16:19, mayor napisał:

Nie dość ze sprytniejszy to jeszcze czysty rasowo. Jeżeli myślisz ,że jesteś lepszy od każdego:"Murzyna" bo masz jaśniejszy kolor skóry to gratuluje wysokiej samooceny i świetnego samopoczucia. Chociaż nie wiem czy takim osobnikom gratulować ,czy współczuć?

Tyle się mówi o zachodniej mentalności w US, jednak tego co polskie nie da się zmienić :)

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mayor po prostu woli Murzynów. :) Uważa, że przez to, że w Ameryce kiedyś było niewolnictwo to teraz cały świat powinien paść przed nimi na kolana. Dodatkowo wszędzie widzi rasizm i niesprawiedliwość.

Co nie przeszkodziło mu wyzwać Ignazza od kutasów jak zauważyłem :) Gdzie jest moderator ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.09.2019 o 17:36, ignazz napisał:

Grafik gier to podstawa planowania wyjazdu choć sprawdź tez inne ligi plus przed wyborem także koncerty w okolicy. Główny budżet to lot i noclegi wiec można zaszaleć jeżeli chodzi o eventy bo nie przedraza to już aż tak kosztów. Plus zobacz dla NYC jeżeli planujesz zwiedzanie new yorker pass gdzie 3-4 dniowy karnet ustawia tobie zwiedzanie różnych atrakcji w tym obowiązkowo prom na ellis island punkt zero i empire oraz największe rewelacyjne muzea 

Jeżeli Floryda to samochodem wzdłuż wybrzeża jedz aż do rodzinnego miasta Davida Robinsona ;) 

Key West - pirackie klimaty bardzo europejski i karaibski klimat. Osobiście dla mnie miejsce kultowe i warte drogi koniecznie z noclegiem bo tam akurat można poimprezować w europejskim stylu a jeżeli jako ciekawostkę chcesz zobaczyć drag queen to jest tam mekka tego typu rozrywki. 

U mnie podstawą planowania wyjazdu były ferie zimowe, gdyż moja żona jest nauczycielką :) Tak to właśnie mają super, że urlop z góry narzucony i Nowy Jork będziemy zwiedzać kompletną zimą. Ale odbijemy to sobie na Florydzie! 

Dzięki za wskazówki,  tyle jest tam mega ciekawych miejsc, że nudzić się na pewno nie będziemy. Jedynie drag queen to nawet jako ciekawostki wolałbym nie zobaczyć :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem sceptyczny ale mnie taki typ rozrywki gdy ze smakiem na pograniczu kiczu zaserwować zaskoczył in plus. Jakby coś pisz na pm bo zorganizowałem 3 trasy w USA ( FLO NYC i zachodnie wybrzeże) wiec może coś podpowiem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi