Skocz do zawartości

Kupno biletów na mecz NBA


laseros

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:

 

O czystość rasy kibiców gdzie się nie wpisuje bo przeskoczyłem pare sektorów? 

Nie dość ze sprytniejszy to jeszcze czysty rasowo. Jeżeli myślisz ,że jesteś lepszy od każdego:"Murzyna" bo masz jaśniejszy kolor skóry to gratuluje wysokiej samooceny i świetnego samopoczucia. Chociaż nie wiem czy takim osobnikom gratulować ,czy współczuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie napisałem. Zapytałem Ciebie o co toczysz boje i o mojej skórze nic nie pisałem. A waty z pierwszego rzędu niestety akurat widziałem Murzynów ze sprzedają i przeszkadzają. Takie duże paczki maja metr na metr 

Sam życzliwie chciałeś „ grzywny” z poziomu „ miejscowego” 

Akurat zwróciłem uwagę na fakt ze jest sporo wolnych miejsc i mimo ze za dane lepsze miejsce nie zapłaciłem spróbowałem i się udało pare razy. Prosty opis bez podtekstów chwilenia się czy bycia lepszym 

Wrzuciłem ciekawostkę podczas gdy Ty zareagowałeś jakoś tak sztywno po prostu. 

USA to kraj kontrastów niby ogromna poprawność polityczna legalizm szacunek do flagi czy przekonanie o byciu na szczycie demokratycznej piramidy a z drugiej strony wyzysk nierówności rasowe do lat 60 na takim niespotykanym gdzie indziej poziomie ze z poziomu Europy to jest śmieszne 

Twoja wypowiedz która niejako miała mnie upomnieć wpisuje się w amerykańskość po prostu 

Polak Polakowi 50$ grzywny by dał. Fju fju ;) 

Wracając do głównego tematu - nba z poziomu trybun to dreszcz emocji warty każdej kasy dla nas fanatyków z Polski i to zawsze ogromne przeżycie ale niestety ten piknikowy kibic lub turysta ( w MSG widać to najbardziej) psuje atmosferę bo nie ma wtedy takiego kibicowania dla klubu a raczej pokazanie się bo wypada lub zaliczenie atrakcji turystycznej niekoniecznie znając nawet przepisy. 

A ten zapis 1 alko na 1 dusze jest tak samo ( zapewne) szczelny jak zakaz picia alko do 21 roku życie w Kraju w którym papierowa torebka nałożona na butelkę załatwia sprawę na ulicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2019 o 19:36, Me Myself and I napisał:

a na nets czy wizards nawet nie chcesz popatrzeć, blisko a nieporównywalnie taniej było

Całkiem możliwe, że jest to moja jedyna podróż do USA dlatego chciałem zaliczyć MSG i jakiś mega dobry mecz. W tym czasie gra też Brooklin z Detroit i Brooklin z Chicago. Później przemieszczam się na Florydę i tam też spoko mecz Heat - 76rs, gdzie bilety są w bardzo korzystnej cenie. No ale jednak jak będzie mi dane zobaczyć Lebrona w grze na żywo, to nikt mi już tego nie odbierze :)

Mam kilka dylematów, jest nad czym myśleć!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafik gier to podstawa planowania wyjazdu choć sprawdź tez inne ligi plus przed wyborem także koncerty w okolicy. Główny budżet to lot i noclegi wiec można zaszaleć jeżeli chodzi o eventy bo nie przedraza to już aż tak kosztów. Plus zobacz dla NYC jeżeli planujesz zwiedzanie new yorker pass gdzie 3-4 dniowy karnet ustawia tobie zwiedzanie różnych atrakcji w tym obowiązkowo prom na ellis island punkt zero i empire oraz największe rewelacyjne muzea 

Jeżeli Floryda to samochodem wzdłuż wybrzeża jedz aż do rodzinnego miasta Davida Robinsona ;) 

Key West - pirackie klimaty bardzo europejski i karaibski klimat. Osobiście dla mnie miejsce kultowe i warte drogi koniecznie z noclegiem bo tam akurat można poimprezować w europejskim stylu a jeżeli jako ciekawostkę chcesz zobaczyć drag queen to jest tam mekka tego typu rozrywki. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2019 o 16:19, mayor napisał:

Nie dość ze sprytniejszy to jeszcze czysty rasowo. Jeżeli myślisz ,że jesteś lepszy od każdego:"Murzyna" bo masz jaśniejszy kolor skóry to gratuluje wysokiej samooceny i świetnego samopoczucia. Chociaż nie wiem czy takim osobnikom gratulować ,czy współczuć?

Tyle się mówi o zachodniej mentalności w US, jednak tego co polskie nie da się zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayor po prostu woli Murzynów. :) Uważa, że przez to, że w Ameryce kiedyś było niewolnictwo to teraz cały świat powinien paść przed nimi na kolana. Dodatkowo wszędzie widzi rasizm i niesprawiedliwość.

Co nie przeszkodziło mu wyzwać Ignazza od kutasów jak zauważyłem :) Gdzie jest moderator ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2019 o 17:36, ignazz napisał:

Grafik gier to podstawa planowania wyjazdu choć sprawdź tez inne ligi plus przed wyborem także koncerty w okolicy. Główny budżet to lot i noclegi wiec można zaszaleć jeżeli chodzi o eventy bo nie przedraza to już aż tak kosztów. Plus zobacz dla NYC jeżeli planujesz zwiedzanie new yorker pass gdzie 3-4 dniowy karnet ustawia tobie zwiedzanie różnych atrakcji w tym obowiązkowo prom na ellis island punkt zero i empire oraz największe rewelacyjne muzea 

Jeżeli Floryda to samochodem wzdłuż wybrzeża jedz aż do rodzinnego miasta Davida Robinsona ;) 

Key West - pirackie klimaty bardzo europejski i karaibski klimat. Osobiście dla mnie miejsce kultowe i warte drogi koniecznie z noclegiem bo tam akurat można poimprezować w europejskim stylu a jeżeli jako ciekawostkę chcesz zobaczyć drag queen to jest tam mekka tego typu rozrywki. 

U mnie podstawą planowania wyjazdu były ferie zimowe, gdyż moja żona jest nauczycielką :) Tak to właśnie mają super, że urlop z góry narzucony i Nowy Jork będziemy zwiedzać kompletną zimą. Ale odbijemy to sobie na Florydzie! 

Dzięki za wskazówki,  tyle jest tam mega ciekawych miejsc, że nudzić się na pewno nie będziemy. Jedynie drag queen to nawet jako ciekawostki wolałbym nie zobaczyć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

EDIT: 

Nie było tematu. Coś z moim wifi pewnie. Przełączyłem się na dane komórkowe na telefonie i wszystko ruszyło.

 

 

Działa Wam dostęp do ticketmaster. Próbuję ze strony nba.com przejść na zakup biletów. Przekierowuje na ticketmaster i dostaję komunikat:

Pardon the Interruption
As you were browsing something about your browser made us think you were a bot. There are a few reasons this might happen:
  • You're a power user moving through this website with super-human speed.
  • You've disabled JavaScript in your web browser
  • A third-party browser plugin, such as Ghostery or NoScript is preventing JavaScript from running.

Mam tak niezależnie czy wchodzę z kompa, komórki czy tabletu... Czy ta strona przypadkiem nie jest w EU zablokowana?

Jak zatem kupić bilet np. do Madison Square Garden? 

Edytowane przez mSala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Raven2156 wyszło nieładnie, że nie odpowiedziałem :)  Nie logowałem się od 16.01.

Byłem tylko na jednym meczu, bo tylko jeden był w tym czasie. Całą resztę zarówno Knicks jak i Nets grali na wyjazdach. Oglądałem Knicksów z CAVS. Fajny meczyk. Randle 8 trójek trafił.

Z braku laku byłem też na NHL. Devils - Penguins. Też fajna impreza. Ale wynik trochę piłkarski. 2-1 po dogrywce.

nba0.jpg

nba1.jpg

nba2.jpg

nba4.jpg

nhl1.jpg

Edytowane przez mSala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mSala napisał:

Jak się uda, czyli Miami wygra dzisiaj z Atlantą, następnie odprawi w I rundzie Boston to jest szansa, że przy korzystnym kalendarzu II rundy PO zobaczę jakiś mecz w Miami ;)

Atmosfera w MSG super. W play-off to pewnie już szaleństwo.

No masz pecha w kwestii meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mSala napisał:

Jak się uda, czyli Miami wygra dzisiaj z Atlantą, następnie odprawi w I rundzie Boston to jest szansa, że przy korzystnym kalendarzu II rundy PO zobaczę jakiś mecz w Miami ;)

Atmosfera w MSG super. W play-off to pewnie już szaleństwo.

Miami kozak. Obok przed meczem masz w pawilonie knajpkę Bubba Gump - polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.