Skocz do zawartości

Jazda, jazda - FIBA World Cup


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że powinniście to w innych kategoriach rozpatrywać;

to co dla Polski jest najlepszym wynikiem w historii i osiągnięciem, którego niemal na pewno już nigdy nie powtórzy, dla USA jest historyczną katastrofą i blamażem i... osiągnięciem którego NA PEWNO już nigdy nie powtórzy :)

W ogóle totalnie śmieszy mnie to spuszczanie się nad występem Polski... ograli bojkotującą Wenezuelę, WKS z Trzeciego Świata basketu i osłabionych Ruskich... Ja rozumiem; zwycięzców się nie sądzi, ale jak widzę tytułu pokroju "Niesamowity Hrycaniuk blisko zatrzymania Hiszpanów" to...

tenor.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kore napisał:

 

W ogóle totalnie śmieszy mnie to spuszczanie się nad występem Polski... ograli bojkotującą Wenezuelę, WKS z Trzeciego Świata basketu i osłabionych Ruskich... Ja rozumiem; zwycięzców się nie sądzi, ale jak widzę tytułu pokroju "Niesamowity Hrycaniuk blisko zatrzymania Hiszpanów" to...

 

Ale my byliśmy naprawdę blisko zatrzymania Hiszpanów, zadecydowała końcówka.

Kadrowo byliśmy słabsi zarówno od tej Wenezueli, jak i osłabionych Ruskich, jak i Chińczyków, a mimo tego udało nam się pokonać 3 lepsze od nas ekipy, a z Hiszpanią do której składu nie załapałby się żaden z naszych byliśmy pod koniec 4 kwarty tylko o 4 punkty słabsi.

Chłopaki pokazali charakter i jako kibic koszykówki jestem z nich bardzo dumny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking FIBA nie ma znaczenia ze względu na jego sposób liczenia. Mistrzostwa Ameryki Południowej to jakaś impreza trzeciej kategorii, Argentyna tam nie grała podstawowym składem w tych dwóch turniejach. Większość Wenezuelczyków gra w lidze wenezuelskiej. Na Igrzyskach Panamerykańskich przed MŚ, gdzie np. Argentyna czy Portoryko grały pierwszymi składami, Wenezuela zajęła 5. miejsce.

Na ten moment zagraliśmy dwa przeciętne mecze (Chiny, Rosja), słaby (Argentyna) i dobry (Hiszpania), z czego Chiny to był garbage poziom na tym turnieju, a Rosja ma przeciętny roster po tych wszystkich kontuzjach. Fajnie się oglądało, ale nie ma co zaklinać rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.