Skocz do zawartości

Jazda, jazda - FIBA World Cup


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Btw, jak znajdziecie linka do tego magicznego passa ponitki z końcówki meczu, to proszę wrzućcie !!! Chce wysłać do klubów NBA ;)

2 minuty temu, polskignom napisał:

Jak mamy ich pyknac to tylko w obecnym skladzie. Tamci robia tylko ferment w kadrze. A teraz kazdy wie co ma grac. Taylor jest pod tym wzgledem zajebisty.

W sumie racja, może nie z gortatem ale Lampe przecież tre owal i grał w eliminacjach i był jednym z liderow, wiec no brakuje go mimo wszystko. Zapomniałem też ze Karnowski nie gra (kontuzja??)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam byl jeszcze pass do Cela pod kosz jak byl potrajany (poczwarzany?). Chyba o tego passa Ronniemu chodzi...

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

W sumie racja, może nie z gortatem ale Lampe przecież tre owal i grał w eliminacjach i był jednym z liderow, wiec no brakuje go mimo wszystko. Zapomniałem też ze Karnowski nie gra (kontuzja??)

No wlasnie byla gadka, ze sam Lampe fajnie sie komponowal w kadrze...ale wiocha z niego wyszla, niech mu tam dobrze w tych Chinach bedzie...a Karnowski to nie mial konczyc kariery ze wzgledu na kontuzje spowodowane tusza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Masakra co on gra na tym turnieju, muszę ten mecz obejrzeć na spokojnie w domu, bo w pracy dałem radę tylko pierwsza kwartę i końcówkę jak szefa nie było ;)

Włącz sobie mecz od momentu wejścia Koszarka za Slaughtera, reszty nie warto oglądać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem w połowie meczu, że żeby to wyciagnąć to musieliby jakąś kwartę pocisnąć z 25-15 albo coś. Po 3 kwarcie byłem niemal pewien że nie dadzą rady...

Tak jak tu już niektórzy pisali - sukces jak na tą grupę już jest - na razie trzeba się tym cieszyć.

Edytowane przez Camelus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnowski chyba chce jeszcze wrócić do dużej Europejskiej koszykówki ale problemy z kontuzjami mu to utrudniają i w tym roku chyba nigdzie nie grał. Z tej paczki którą walczyła z Bealem, Drummondem i Kiddem-Gilchristem w finale u-17 dziewięć lat temu w obecnej kadrze jest tylko Ponitka i Sokołowski. Niedźwiedzki (problemy z sercem), Gielo, Michalak i wspomniany wcześniej Karnowski w Chinach nie grają.

Mam wolne ale mecz przespałem 😐 Drabinka nam się zajebiście ułożyła i wielki szacun że chłopaki to wykorzystują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do karnowskiego to szkoda chlopa, a z drugiej jak nie potrafil (albo z jakichs powodow nie byl w stanie) zmienic troche swojego ciala / budowy, ze zwalistego na wysportowanego, to sorry

choc pamietam ze tez chyba mial jakies inne dziwne / powazne kontuzje, ktore tez pewnie nie pomogly

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.