Skocz do zawartości

Z gó...a bata nie ukręcisz, czyli kto najgorszy w sezonie 19/20


100lare

Rekomendowane odpowiedzi

Obrzucanie mięsem, wyzwiska, wyśmiewanie lamusów- kto tego nie kocha? Temat o przewidywaniu majstra jest, może przyjmie się o tej gorszej stronie kochanej ligi. Krótko i na temat. Let's go !

Tier 1 czyli bliżej nam do Chin niż do NBA

Charlotte Hornets- Nie wiem czy w Karolinie jest jakiś wariat co wykupi karnet na podziwianie popisów Marvina Williamsa, czy nowego lidera, doświadczonego w bojach posezonowych,  Skeriego Teriego Roziera, ale naprawdę współczuję. Majkel zmieniający wszystko w złoto ? Dobre żarty

Washington Wizards- Tak, wiem. Jest Bradley Beal. WoW. Mam nadzieję że pójdzie stamtąd jeszcze w tym sezonie. Puszczenie go za jakieś picki to chyba jedyna nadzieja na poprawę sytuacji w stolicy. Na plus że to pewnie ostatni sezon IT, za rok jednak widzę go w CBA.

New York Knicks - Czy drużyna która wzmacnia się wieloma nowymi graczami za grubą kasiorę może być do dupy? Tak, zwłaszcza że zatrudnia samych skrzydłowych i nazywa się KNICKS. Przykre, że w czerwcu były jeszcze mokre sny o potędze, a zostało się z tym co zawsze. RJ BARRET WE TRUST ? Good luck

Tier 2- Mamy potencjał ale i tak ch.j z tego będzie
Oklahoma City Thunder- CP3, Galliniari, SGA- brzmi raczej pozytywnie ALE. No właśnie już wiecie o czym napisze. Szklany Paul i Włoch, to razem ok 50 spotkań w niepełnym składzie. Mimo wszystko po tylu latach patrzenia jak jeden typ dominuje całą grę, miłą odmianą dla OKC może być Team Basketball. 

Phoenix Suns- Mam dziwne wrażenie że, słoneczka nas na początku zaskoczą. Pozytywnie. W końcu jakiś kreator obok "nie podwajaj mnie na treningu" Bookera czyli Rubio, Sarić który doda spejsingu, no i nasz prawie rodak Franek z ławki. Z czasem jednak zaczną grać gorzej i gorzej i skończą z 35 zwycięstwami.

Minnesotta Timberwolves- Andrew Wiggins, 30 baniek na rok. Kurtyna.

Chicago Bulls- Życzę tej drużynie PO, ale Zach LaVine jak lider PO team? Brzmi abstrakcyjnie. Będe śledził ale i tak c*** z tego będzie

Tier 3 Możecie się śmiać ale przyszłość będzie nasza

Memphis Grizzlies, New Orleans Pelicans, Atlanta Hawks- Pelicans to ogromny zwycięzca tego Off-season. Ingram, Ball, Zion- diamenty do oszlifowania( no Ball może niezbyt) Jrue jako mentalny lider, plus Favors na masowanko.  Na wschodzie dałbym im miejsce w PO, na zachodzie? Nie sądze. Miasto Elvisa ma JJJ a i Morant nie będzie taki zły jak go January maluje :) Jastrzębię - jest Trae czyli nowy Curry jest Huerter czyli nowy Klay, Collins to nowy Dray? Jaranko ekipą z Georgii

Dodawajcie swoję przewidywania na plankton ligi w przyszłym sezonie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewiduje drugi rok z rzędu maszynę losującą Fizdale jeśli chodzi o wyjściową piątkę Knicks, oraz po raz kolejny zapisanie się w historii, tym razem nie jak było to w zeszłym sezonie gdzie wyszli najmłodszą s5 ever, tym razem obstawiam wyjście s5 składającą się z samych skrzydowych waldeklaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat

Knicks walczą o to miano ale chyba Cavs trzeba wskazać jako te najmniej rokującą ekipę. Niby mają dwóch młodych dobrych graczy ale tak naprawdę ich zeszłoroczny wybór to trochę pomyłka.

Knicks mają plan i ja z sympatii do Orzeła w ten plan wierzę. A jeśli masz plan to nie możesz być gorszy niż ten kto planu nie ma żadnego

 

Jak bym nie liczy Cavs!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie Memphis będzie walczyło o bottom 4 - nie dość ,że to wciąż niepoukładana ekipa to jeszcze cały czas będą szukać kupców na Iguodale i Crowdera

A jeszcze na dodatek musza mieć bardzo słaby bilans by na pewno obronić swój wybór w drafcie.. Oczywiście Hornets to inny kandydat do szorowania dna.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

W sezonie Memphis będzie walczyło o bottom 4 - nie dość ,że to wciąż niepoukładana ekipa to jeszcze cały czas będą szukać kupców na Iguodale i Crowdera

A jeszcze na dodatek musza mieć bardzo słaby bilans by na pewno obronić swój wybór w drafcie.. Oczywiście Hornets to inny kandydat do szorowania dna.  

Memphis to jeśli mnie pamięć nie myli i tak pick oddzadzą i tak. Jak nie w tym roku to w przyszłym. Logika nakazuje bronić w tym a w przyszłym nie robić dobrze Ainge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

co nie zmienia faktu, że szorować dno powinni tak czy siak.

przeciez to jest zespół in da making, i na te chwile to konkurować na zachodzie mogą jak równy z równym z phoenix suns? dalej wyliczanka mi się kończy.

Jak mi się CP3 i Gallo połamie to chyba mam trzecią drużynę do tej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Memphis to jeśli mnie pamięć nie myli i tak pick oddzadzą i tak. Jak nie w tym roku to w przyszłym. Logika nakazuje bronić w tym a w przyszłym nie robić dobrze Ainge.

3 najtrudniejsze terminarze to

Thunder - Suns i Memphis a Cavs najtrudniejszy ze Wschodu.. Nie za bardzo widzę jak Memphis ma być wyżej niż w najgorszej 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat! 

Suns najbardziwej rokujaca z tych najgorszych.

Memphis to tak za 2 latka jak obronią pick w tym roku. 

Cavs tragedia i na moje oko bez planu na przysłość.

Knicks to spalona ziemia. Cos jak Bulls.Zarzad mentalnie zostal 15 lat temu a swiat nba pobiegl do przodu. Bez zmian na gorze nic sie tam nie zmieni. Prawda Łotysz?

Charlotte zjadło wlasny ogon. Taki mały market powinien iść drogą Pels i Hawks. Budowac sie prze draft bo nikt do nich sensowny nie przyjdzie. A tak o 2 lata za dlugo kitrali Kembe,  nabijali z dupy bilans +30, draftowali białasów a teraz są ugotowani na min 5 sezonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, polishllama69 napisał:

Hornets chyba jakiś pomysł mają na to wszystko, 2 lata szorowania dna i kombinacje za dwa lata, przydałoby się coś zgarnąć w wymianie jakiej wybory

Za kogo niby te wybory?

Tam I rundę jest conajwyżwj Bridges warty.

Swoją drogą Hornets to świetny przykład kto tak naprawdę steruje klubem. Kupchak w Horents a Kupchak w Lakers to dwaj inni goście. Tu kaganiec, a w L był swego czasu uznawany za Ujiriego 2018/19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Za kogo niby te wybory?

Tam I rundę jest conajwyżwj Bridges warty.

Swoją drogą Hornets to świetny przykład kto tak naprawdę steruje klubem. Kupchak w Horents a Kupchak w Lakers to dwaj inni goście. Tu kaganiec, a w L był swego czasu uznawany za Ujiriego 2018/19.

mimo wszystko Zeller może mieć duże value jak na siebie wezmą jakiś szrot, Batum za Wigginsa też oznaczałby coś do kieszeni, trzeba dać pole wyobraźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.