Skocz do zawartości

Lasy Amazonii i nie tylko - co możemy zrobić


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Dlaczego uważasz, że Górny jest idiotą ?

Bo wyciaga idiotyczne wnioski z badan ktore przytacza:) sprzeczne z wnioskami profesora palmera:)

Wyniki ich badań zostały całkowicie zignorowane przez media głównego nurtu. 

Takie zdanie mogl napisac tylko idiota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, fluber said:

Bo wyciaga idiotyczne wnioski z badan ktore przytacza:) sprzeczne z wnioskami profesora palmera:)

Wyniki ich badań zostały całkowicie zignorowane przez media głównego nurtu. 

Takie zdanie mogl napisac tylko idiota:)

Może tylko tobie się tak wydaje. Forumowy "ekspert I pyszałek" =! tytuł naukowy, ale chętnie dowiem się, w ktorych fragmentach Górny się myli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2020 o 11:31, DeltaCenter napisał:

Dalej, dalej. Przejdź do sedna. Widzę, że trzeba przebrnąć przez dziecinadę. Jestem cierpliwy. 

https://blog.meteomodel.pl/w-polityce-publikuje-tekst-autor-pracy-odpowiada/

Tu Ci autor tekstu publikuje. 

Ale oczywiście, Górny to ma rację i wie lepiej od niego co chciał przekazać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Dzięki za odpowiedź.

Widzisz @fluber, można? da się? Bez nadymania :D

Mogles od razu napisac ze nie przeczytales artykulu ktory sam podlinkowales.

Ja naiwnie pomyslalem ze go przeczytales ( ten art prof. Palmera)i po przeczytaniu nie rozumiesz czemu tekst wpolityce jest idiotyczny.

Przeciez to co podlinkowal rappar to nic innego jak streszczenie po polsku tego co sam podlinkowales. Dlatego napisalem:

W dniu 31.12.2019 o 13:43, fluber napisał:

Bo wyciaga idiotyczne wnioski z badan ktore przytacza:) sprzeczne z wnioskami profesora palmera:)

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NIe czytałem, fluber. Nie mam tyle wolnego czasu.

 

Jak to jest z tą ilością zabitych zwierząt w Australii? Robi się lekka paranoja. W niedzielę na Placu Bankowym, ponoć Owsiak kazał oddawać cześć zabitym zwierzętom.

7 stycznia czytam, że w Australii spłonęło - 480 milionów zwierząt. Dzień później ta liczba skoczyła do ponad MILIARDA. Nie wiem jaka oficjalna liczba jest dzisiaj?

Tak sobie wyliczam populacje zwierząt w Australii: kangury 50 mln, misie koala 0,32 mln, żółwie 0,03 mln, wiem, że pewnie można dane poprawić tysiącem gatunków ptaków, ale.... za dużo paniki jest wokół tych pożarów.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, DeltaCenter napisał:

NIe czytałem, fluber. Nie mam tyle wolnego czasu.

Ale to nie musisz czytać, tylko potem nie wrzucaj tu tekstów i nie powołuj się na teksty, w których nie wiesz, co jest:) 

18 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

Jak to jest z tą ilością zabitych zwierząt w Australii? Robi się lekka paranoja. W niedzielę na Placu Bankowym, ponoć Owsiak kazał oddawać cześć zabitym zwierzętom.

7 stycznia czytam, że w Australii spłonęło - 480 milionów zwierząt. Dzień później ta liczba skoczyła do ponad MILIARDA. Nie wiem jaka oficjalna liczba jest dzisiaj?

Tak sobie wyliczam populacje zwierząt w Australii: kangury 50 mln, misie koala 0,32 mln, żółwie 0,03 mln, wiem, że pewnie można dane poprawić tysiącem gatunków ptaków, ale.... za dużo paniki jest wokół tych pożarów.

Zależy, od czego liczysz "zwierzęta":) Bo jak wliczysz jakieś owady na przykład, to zrobi Ci się bardzo dużo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Ty jak rozumiem , z Palmerem jesteś na cześć :D

Co do miliarda spalonych zwierząt jestem ciekaw jak to sobie wyliczyli

Poważnie - nie kompromituj się dalej. Wykłócałeś się o prawdziwość tekstu, którego nawet nie przeczytałeś.

Zanim twierdzisz, że ktoś mówi prawdę, najpierw dowiedź się CO mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.