Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2019/2020


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Melton ma super wejście do zespołu, ale to co wkleiłeś to typowa statystyczna propaganda.

tylko zacytowałem the Athletic i gości,który coveruje Grizz

zresztą to fakt i to do tego autentyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

liczysz na to, że będzie w memphis po trade deadline ?

Nie, ale miałem na myśli to, że Grizzlies w sumie jeszcze nie dali żadnej informacji co do jego przyszłości, a nie chciałem rzucać hasła w stylu "na 100% odejdzie".

Oczywiście jego odejście absolutnie mnie nie zdziwi, ale jaką on ma wartość teraz. Jak go wymienią to chyba jako dodatek do  Crowdera/Hilla, gdzie wezmą jakąś dłuższą umowę z pickiem. 

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

a Brooks jest meh, jednak jeśli miałoby być tanio to mogą nim potem handlować też

Brooks nie jest zły. On po prostu, na ten moment gra zbyt duże minuty w młodym zespole z bardzo ujemnym bilansem i ciężko mu w takich warunkach być efektywnym. Jak go rozsądnie podpiszą to w przyszłości (coraz lepszy team, trochę mniejsza rola) może być dobrym uzupełnieniem. Niezły scorer z solidną trójką i potrafi sam sobie kreować pozycje. Mankamenty swoje ma, ale przecież to jest ciągle dosyć młody zawodnik, który praktycznie cały poprzedni sezon stracił.  Rola sztabu jak będą nad nim pracować, ale wg mnie z czasem powinien być efektywny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

tylko zacytowałem the Athletic i gości,który coveruje Grizz

zresztą to fakt i to do tego autentyczny

autentyczny fakt, spoko ;)

Wszyscy zdrowi starterzy Grizzlies wypadają minusowo, a Morant i Valanciunas nie dość, że są najlepsi to nie mieli okazji grać w tylu gorszych lineupach. Równie dobrze mógłbyś zamiast Brooksa, który długo miał kosmiczne on/off wkleić JJJ.

Zresztą ile razy pisałeś o biednych minusowych starterach Wizards? Wklej teraz to samo dla np.Mahinmi i Thomas Bryant. Tam też będzie taki fakt autentyczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Zresztą ile razy pisałeś o biednych minusowych starterach Wizards? Wklej teraz to samo dla np.Mahinmi i Thomas Bryant. Tam też będzie taki fakt autentyczny ;)

Znalezione obrazy dla zapytania pomidor

nigdzie też nie napisałem, Ja i Jonas nie są najlepsi ;) nie wiem do czego ta nadinterpretacja ma prowadzić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

nigdzie też nie napisałem, Ja i Jonas nie są najlepsi ;) nie wiem do czego ta nadinterpretacja ma prowadzić ;) 

Do tego, że manipulujesz statystykami lub je błędnie odczytujesz :)

Ostatnio twierdziłeś, że Holmes to najlepszy gracz Kings, to teraz niech zgadnę. Brandon Clarke najlepszy w Grizzlies? ;)

Jeśli tak, to wolę już być tym VORPowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ostatnio twierdziłeś, że Holmes to najlepszy gracz Kings, to teraz niech zgadnę. Brandon Clarke najlepszy w Grizzlies? ;)

again miss ;) raczej Morant, chociaż Jonas nie byłby dalekim od prawdy wyborem ;) 

Richaun trzyma obronę kings na poziomie czegokolwiek grywalnego, chociaż w ataku też daje spore value, troszeczkę za słabo zbiera, ale wyklepie się

 

coś nie wiem próbujesz ze mną w statki grać a strzały są bym powiedział średnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polishllama69 napisał:

coś nie wiem próbujesz ze mną w statki grać a strzały są bym powiedział średnie

rebus:

jak na forum e-nba nie wiadomo o co chodzi a ktos nagle przybywa w obronie jakiegos no-name'a z niszowego zespolu na ktorego normalny fan nawet nie spojrzy to chodzi o....

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

jak na forum e-nba nie wiadomo o co chodzi a ktos nagle przybywa w obronie jakiegos no-name'a z niszowego zespolu na ktorego normalny fan nawet nie spojrzy to chodzi o....

nie wiem o czym mowa i z Brooksem nie miałem nic wspólnego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

rebus:

jak na forum e-nba nie wiadomo o co chodzi a ktos nagle przybywa w obronie jakiegos no-name'a z niszowego zespolu na ktorego normalny fan nawet nie spojrzy to chodzi o....

Zachowujesz się tak samo jak Ci co wywołują temat Jokica, a potem jest obruszenie, że ty, LBS i julek rozmywacie temat. Hipokryto :P

Rozmowa tyczy Dillona Brooksa, wszelkie tutaj twoje insynuacje nie służą ogółowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

jak na forum e-nba nie wiadomo o co chodzi a ktos nagle przybywa w obronie jakiegos no-name'a z niszowego zespolu na ktorego normalny fan nawet nie spojrzy to chodzi o....

znaczy ja miałem co innego na myśli, bo Marcus coś strzela w moje poglądy (lub próbuje mnie podpuszczać) i dość łatwo pudłuje (bycie fanem Otto Portera -> lol) lub jest tylko blisko celu

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Rozmowa tyczy Dillona Brooksa, wszelkie tutaj twoje insynuacje nie służą ogółowi :)

dokładnie, bo ani ja, ani Ty nie mamy z nim nic wspólnego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

znaczy ja miałem co innego na myśli, bo Marcus coś strzela w moje poglądy (lub próbuje mnie podpuszczać) i dość łatwo pudłuje (bycie fanem Otto Portera -> lol) lub jest tylko blisko celu

Przecież napisałeś, że Brooks jest dzbanem i zacząłeś chwalić Meltona.

Serio, tu nie trzeba w nic strzelać, a próbowałem Ci tylko udowodnić manipulacje na kontrprzykładzie Wizards, który sam często przywołujesz czyli lepsze statystyki przy grze z ławką niż z starterami :)

Oczywiście Melton ma zajebiste wejście do drużyny, ale nie nie można porównywać statystyk startera grającego w każdym meczu do kogoś, kto zagrał raptem kilka z ławki. Na takich przykładach to Jasiek jeszcze niedawno udowadniał, że LeBron jest minusowy w Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Przecież napisałeś, że Brooks jest dzbanem i zacząłeś chwalić Meltona.

bo jest, ma IQ stołowej nogi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Serio, tu nie trzeba w nic strzelać, a próbowałem Ci tylko udowodnić manipulacje na kontrprzykładzie Wizards, który sam często przywołujesz czyli lepsze statystyki przy grze z ławką niż z starterami :)

z Hachimurą i Thomasem nawet Andre Roberson byłby c***owy w on/off w D ;) a czyż nie to nie obrona na bigmanie jest taka istotna, zwłaszcza w erze switchy. Bertans jest średnim obrońcą i to styka, w połączeniu z kłodami Mahimim i Wagnerem daje bardzo dobry efekt a w ataku Ish bardzo dobrze dysponuje tym zespołem

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Oczywiście Melton ma zajebiste wejście do drużyny, ale nie nie można porównywać statystyk startera grającego w każdym meczu do kogoś, kto zagrał raptem kilka z ławki.

382' na ten moment, uraz był problematyczny, bo wywołał brak okresu przygotowawczego, ale spokojnie chłopak będzie szedł w górę, choć sufitu daleko nie ma

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Na takich przykładach to Jasiek jeszcze niedawno udowadniał, że LeBron jest minusowy w Cavs.

a nie był ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mich@lik napisał:

Jeszcze im troche brakuje. Czy to doświadczenia

Tymbardziej szkoda, że nie ma z nimi AI. Zamiast grać sobie w golfa to mógł być te kilka miesięcy do td razem z tą drużyną. Doświadczenie, przedłużenie ręki trenera na boisku, mentorowanie tych młodych chłopaków. Sportowo pewnie też, by swoje dołożył. Szkoda... 

W dniu 2.01.2020 o 22:31, polishllama69 napisał:

liczysz na to, że będzie w memphis po trade deadline ?

https://theundefeated.com/features/josh-jackson-journey-from-the-nba-to-the-g-league-dont-feel-bad-for-me/

Może jeszcze nie wszystko stracone? Może chłopak wreszcie wydorośleje i dostanie tę ostatnią szansę? 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.