Jump to content
fluber

Ranking graczy NBA

Recommended Posts

21 minut temu, january napisał:

Bruce Brown 269? Umieram... :D 

to pokazuje jeno, ze wiekszosc niektorych druzyn w ogole nie oglada, i tyle; widze, ze koq, ktory do regularnej rotacji lapal sie jeno w beznadziejnych orlando i knicks, jest w powyzszym rankingu wyzej od isha smitha. no coz...LOL...

Edited by kcp78

1 minutę temu, kcp78 napisał:

to pokazuje jeno, ze wiekszosc niektorych druzyn w ogole nie oglada, i tyle...

I tak nie jest źle, pięciu graczy z Pistons jest w TOP 200:)

2 minuty temu, kcp78 napisał:

to pokazuje jeno, ze wiekszosc niektorych druzyn w ogole nie oglada, i tyle...

No Pistons to na pewno lol

Niektórzy oglądają tylko jedną drużynę i potem się dziwią, gdzie i jak wysoko są ich gracze. @Alonzo na przykład zwrócił uwagę na brak w arkuszu Duncana Robinsona:)

• Like 2
  • Haha 1

13 minut temu, fluber napisał:

To sarkazm?:)

Oj nie. To jest efekt regularnego oglądania Meyersa od kilku lat. Leonard to oszust highlightowy na góra 5 minut energii z ławki, gdy masz problemy z faulami drugiego centra. Idealny trzeci center, zawsze zwarty, chętny i gotowy ale nie jest to gracz z okolicy 200 miejsca czyli średnio 7 gracz rotacji. 

I zaznaczę, że go bardzo lubię i żałuję, że musiał odejść z Portland. Szanuję drogę, którą przeszedł, ponadprzeciętną pracowitość ale pewnych rzeczy niestety, jak choćby podstawy rozumienia koszykówki to Meyers nie ma i nie będzie miał nigdy. 

Edited by jack
  • Like 1

12 minut temu, fluber napisał:

I tak nie jest źle, pięciu graczy z Pistons jest w TOP 200:)

osobiscie mocno zaskoczony jestem faktem, ze umiesciles w tym rankingu naszego thomasa [khyriego]. przeca on u nas jest grajkiem z konca lawki [czyli nie grajacym]...

Edited by kcp78

może mam spojrzenie za bardzo spaczone fantasy NBA ale co najmniej 11-12 zawodników z tej listy powinno być w drugiej setce, jeden, może nawet dwóch nawet wewnątrz pierwszej..
nazwisk nie podam :P

Rookie maja słabe noty za 1 z przydziału a głosujemy na najbliższy sezon wiec wolałbym grać Rui czy Camem nawet zielonymi niż niektórymi patalachami 

23 minuty temu, goozman napisał:

może mam spojrzenie za bardzo spaczone fantasy NBA ale co najmniej 11-12 zawodników z tej listy powinno być w drugiej setce, jeden, może nawet dwóch nawet wewnątrz pierwszej..
nazwisk nie podam :P

Kris Dunn?:)

• Like 1

@fluber dwie sugestie: 1. Wrzucaj od 199 do 150, stopniując w dół a nie w górę, 2. Wrzuć ranking pełny do pierwszego posta, żeby było później łatwiej znaleźć wszystko obok siebie :)

Jak skończę wrzucać to będę edytował pierwszy post, a od jutra będę wrzucał w odwrotnej kolejności

• Like 1

10 nazwisk na dzien to troche malo/za wolno chyba - 4 dni zeby zobaczyc ze Collin Sexton jest 165 graczem, come on!

W dniu 28.07.2019 o 20:39, january napisał:

Kurde, trochę mi to zajęło, wysłałem, ale jestem sceptyczny. Przy SFach zachodu jakoś zacząłem się zastanawiać, czy PG wschodu nie zawyżałem^

,,Troszkę" za dużo nazwisk naraz.

podobnie, jak nie widać wszystkich na "skali" to co chwilę miałem wrażenie że komuś dałem to punkt za dużo, to za mało. Niemniej wypełnione "po terminie" - bo nie zauważyłem "zakończenia" a ciągle aktywne są formularze. Może wrzucisz po wszystkim link do arkusza z wynikami które się aktualizują na bieżąco - gdyby inni jeszcze zagłosowali?

Edited by dannygd

Howard poza setką

To chyba jakiś historyczny upadek "nadziei wśród wysokich"

Kilka nazwisk mnie mocno wbiło w fotel i nie jest to Dunn (fluber), ale nie spodziewałem się niektórych aż tak nisko

8 minut temu, josephnba napisał:

Howard poza setką

To chyba jakiś historyczny upadek "nadziei wśród wysokich"

Dwight stracił część prime przez kontuzję. Ostatni sezon też praktycznie cały poza grą. Fani Lakers go nie lubią (a pewnie była ich nadreprezentacja w głosowaniu).

Patrząc na tempo narracji o nim to kolo ma papiery na trafienie do topu niedocenianych grajków po zakończeniu kariery - a karierę overall miał świetną.

Ojojoj ten ranking to jednak będzie złoto. 

Alex Len, Luke Kennard, Norman Powell, Monte Morris niżej od Tylera Johnsona, Austina Riversa,  Patty Millsa czy Dennisa Smitha Jr / Najs

Cytat

176    Dennis Smith Jr        4,441176471

so_good.png

Trzech "głównych" rozgrywających Knicks poza 150. "Cierpliwości i zrozumienia"

• Like 1

Jabari nad Monte Morrisem xD

Troche zaluje, ze zdołałem zagłosować dopiero w dogrywce :(