Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

Davis nie zrobił nawet PO (gdzie mu tam do +50W w ogóle lol) mając koło siebie numerki 27 i 49 jako 2 i 3 opcja

Jokic zrobił +50W mając koło siebie numerki 42 i 57 jako 2 i 3 opcja


BĘC

 

+50W odnosiło się do całej kariery Davisa, a nie tylko ostatniego sezonu. 

Tym gorzej to świadczy o liderowaniu Davisa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No i z tego grona Embiid i Jokic powinni być najwyżej, bo są liderami swoich zespołów, a nie opcjami numer dwa. 

Zarówno Clippers, jak i Lakers będą mieli 1a i 1b liderów, coś w stylu Warriors, jestem skłonny się założyć, że np. George zanotuje lepszy RS od Kawhiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To wciąż LeBron James. Zdrowy jest po za zasięgiem całej reszty.

Zdrowy i grający na maksa tak, ale kto wie na ile starczy mu sił i będzie miał motywacji w RS, a jeśli RS zagra mocne to czy starczy sił na PO etc. 

W tym wieku takie wątpliwości nie powinny dziwić. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, LeBron raz złapał poważniejszą kontuzję i wyleciał poza top5 po zdominowaniu ligi przez dekadę, Embiid nigdy nie rozegrał sezonu w pełni zdrowy - i wylądował w top5, nieźle. 

5 minut temu, fluber napisał:

Ryzykowny zaklad bo george ma wrocic koncem listopada a kawhi ma juz nie byc pod load management

OK, myślałem, że George będzie gotowy na start sezonu. Kawhi gra na 70% w RS, w Spurs w sezonie 16/17 było tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Swoją drogą, LeBron raz złapał poważniejszą kontuzję i wyleciał poza top5 po zdominowaniu ligi przez dekadę, Embiid nigdy nie rozegrał sezonu w pełni zdrowy - i wylądował w top5, nieźle. 

W poprzednim sezonie też mocno hype'owałem Joela. Sądziłem, że zagra MVP sezon, więc trochę mnie rozczarował.

W tym to już mówię sprawdzam. Od Niego i Davisa to już trzeba zacząć wymagać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W poprzednim sezonie też mocno hype'owałem Joela. Sądziłem, że zagra MVP sezon, więc trochę mnie rozczarował.

przeciez jakby zagrał te 10 spotkan wiecej to w normalnym sezonie (czyli takim gdzie ktos nie robi 36 ppg albo podobnej klasy zawodnk nagle nie dostaje kozackiego supportu co sie odbija na mocarnym RS) bylby solidnym mvp kandydatem

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Rondo poza top200 i ultimate cancer w Lakers, Mirotic grający słabo w idealnym dla siebie systemie u Buda z kontraktem w Europie, Moore poza top200 - to tak jeszcze co do ''Davis nigdy nie zrobił +50W'', kilku ludzi z rotacji ubiegłorocznych Pels nie ma w rankingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Btw. Rondo poza top200 i ultimate cancer w Lakers, Mirotic grający słabo w idealnym dla siebie systemie u Buda z kontraktem w Europie, Moore poza top200 - to tak jeszcze co do ''Davis nigdy nie zrobił +50W'', kilku ludzi z rotacji ubiegłorocznych Pels nie ma w rankingu. 

Pelicans:

Davis 7

Holiday 27

Randle 49

Spurs

Aldridge 33

DeRozan 41

Rudy Gay 111

Pels nie licząc Knicks i Suns najgorszą drużyną w close games -> http://www.82games.com/1819/LEADRTG2.HTM

brakowało closera i real franchise playera...brakowało pewnego ball handlera. Dwaj liderzy najlepiej czują się bez piłki i to był największy problem Pels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Randle to jest jakieś top120, bottom 10 starting centrów ze słabym fitem do jakiegokolwiek poważnego zespołu, bądźmy poważni.

No, top100 jak ktoś go ma w jakimś dziwnym fantasy i ma sentyment.

No, top80 jak ktoś ma go w beGM i potrzebuje sprzedać.

no, tak top50 jak ktoś jest przeciętnym użytkownikiem e-nba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.