Skocz do zawartości
fluber

Ranking graczy NBA

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

ja tylko przypomnę, że Twoja anty-jokiciowa krucjata zaczęła się od oświecenia osób wskazujących go jako silnego kandydata w mvp-race mniej więcej w taki sposób:

"haha co Wy kmioty wiecie, Jokic nie ma szans być w top-5 mvp race"

straciłeś wiarygodność jako ekspert, sorry!

A konkretnie kiedy dokładnie coś takiego napisałem bo znowu próbujesz wypisywać rzeczy nieprawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, ely3 napisał:

A konkretnie kiedy dokładnie coś takiego napisałem bo znowu próbujesz wypisywać rzeczy nieprawdziwe

nie umiem wklejać cytowań między tematami na 'nowym' forum :(

ale tutaj - topic/6407-mvp-mip-dpoty-2019/page/5/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, julekstep napisał:

ale tutaj - topic/6407-mvp-mip-dpoty-2019/page/5/

I gdzie tam niby kogoś obraziłem nazwaniem kogoś kmiotem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, ely3 napisał:

I gdzie tam niby kogoś obraziłem nazwaniem kogoś kmiotem?

rozumiesz znaczenie słówek 'mniej więcej'?

pouczający ton oryginału zachowałem (teza, że Jok nie jest w top-5 mvp race też zachowana)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

rozumiesz znaczenie słówek 'mniej więcej'?

pouczający ton oryginału zachowałem

Ja rozumiem  - ale to musi być zbliżone a nie kompletnie oderwane od pierwowzoru. Ty wymyśliłeś coś czego tam nie było. To nie jest mniej więcej - raczej próbujesz stworzyć fakty nie istniejące.

Nie pierwszy raz kiedy brak ci argumentu w jakiejś dyskusji to próbujesz obrażać i ośmieszać - słabiutkie to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ely3 napisał:

Nie pierwszy raz kiedy brak ci argumentu w jakiejś dyskusji to próbujesz obrażać i ośmieszać - słabiutkie to

no tak, w końcu to ja  w tym temacie wyskoczyłem z jakimś fanatyzmem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
47 minut temu, ely3 napisał:

KP moim zdaniem nie był TOP 30 przed kontuzją i trudno przypuszczać by po tak długiej przerwie zrobił poprawę

221 cm wzrostu,  przy tym wzroście trafiał te 2 trójki na poziomie 40%, był dobrym obrońcą, który gwarantował 23 punkty i dorzucał 2.5 b, co mecz? Okej. To, ze grał w tak marnej organizacji jak Knicks, nie oznacza, że nie mamy do czynienia z talentem. Takiego gracza wcześniej nie było. To jest fenomen, niech wróci do formy. 

....................... 

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@julekstep przeciez bedzie zaraz, ze Jokic wyzej był/będzie, bo jest zdrowszy od Embiida, a jakby Embiid grał tyle samo spotkań to on byłby wyżej.

Bo zdrowie nie jest elementem oceny zawodnika przecież i nie ma wpływu na wyniki zespołów ;)))

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

no tak, w końcu to ja  w tym temacie wyskoczyłem z jakimś fanatyzmem :)

Ja ,ale jak na razie każdym wpisem potwierdzasz swój fanatyzm , Każdą dyskusję próbujesz sprowadzic do poziomu emocji a nie merytoryki - bardzo ostro zwalczasz opinię niezgodną z Twoim punktem widzenia. I to nie dotyczy tylko Jokica ale i Irvinga . Czy nawet Walla gdzie dopiero pokazanie ,że sam go miałeś w TOP20 zakończyło Twoje wyśmiewanie innych użytkowników

W temacie pyszałkowatości i przeświadczeniu o wyższości własnej opinii to nie masz sobie równych na tym forum

9 minut temu, eF. napisał:

221 cm wzrostu,  przy tym wzroście trafiał te 2 trójki na poziomie 40%, był dobrym obrońcą, który gwarantował 23 punkty i dorzucał 2.5 b, co mecz?

....................... 

I robił to wszystko na efektywności ponizej średniej ligowej. Na dodatek przeciętnie zbiera.. To był świetny prospekt ale moim zdaniem bliżej 40 miejsca niż pewne TOP 30 a po kontuzji to naprawdę spora niewiadoma

Tak w ogóle zauważyłem ,że Siakam wskoczył do TOP 30 w opinii tego forum. Świetny rozwój tego zawodnika ale czy aż tak wysoko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ely3 napisał:

Tak w ogóle zauważyłem ,że Siakam wskoczył do TOP 30 w opinii tego forum. Świetny rozwój tego zawodnika ale czy aż tak wysoko?

To przewidywania na najbliższy sezon, gdzie pewnie będzie najważniejszym (nie znaczy to, ze najlepszym) graczem playoffowego zespołu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, eF. napisał:

221 cm wzrostu,  przy tym wzroście trafiał te 2 trójki na poziomie 40%, był dobrym obrońcą, który gwarantował 23 punkty i dorzucał 2.5 b, co mecz? Okej. To, ze grał w tak marnej organizacji jak Knicks, nie oznacza, że nie mamy do czynienia z talentem. Takiego gracza wcześniej nie było. To jest fenomen, niech wróci do formy. 

....................... 

oceniajmy efektywność i ogólne efekty a nie narzędzia i powierzchowne cyferki w tankerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, julekstep napisał:

Zqj8vXg.jpg

A jak to już klikniesz to się wróć do tematu gdzie chcesz to zacytować ( nie zamykając strony/zakładki ) i kliknij to okienko co za Tobą pójdzie i zrobione.

Możesz tak robić z wieloma cytatami.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, polishllama69 napisał:

oceniajmy efektywność i ogólne efekty a nie narzędzia i powierzchowne cyferki w tankerze

Zdarzyło mi się nie raz obejrzeć Knicks, w tamtym okresie, i Porzingis był jedynym jasnym punktem tej drużyny. Ten chłopak to jest naprawdę ewenement. Wiem, że kontuzja, wiem, że Knicks, ale my tu mówimy o kimś, kto jest tak unikatowy jak Sabonis w latach 90-tych.  A gdyby Arvydas trafił do NBA wcześniej, to mówilibyśmy teraz o nim, jak o graczu z TOP30 All-Time. Porzingis ma u mnie duży kredyt zaufania, dlatego Mavericks są na mojej mapie - must watch. Nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale za graczy z Europy zawsze trzymam kciuki, bo te ziomeczki z USA zawsze traktowali ich jak ciekawostkę. Taki egzotyczny rodzaj gracza. Nie chcę teraz przeszarżować, ale Nowitzki też kiedyś był uznawany za gracza, który miał powierzchowne cyferki, a w PO nie dawał rady. Zresztą, tę ligę przejmuję Grek, więc pewnie przesadzam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, eF. napisał:

Zdarzyło mi się nie raz obejrzeć Knicks, w tamtym okresie, i Porzingis był jedynym jasnym punktem tej drużyny. Ten chłopak to jest naprawdę ewenement. Wiem, że kontuzja, wiem, że Knicks, ale my tu mówimy o kimś, kto jest tak unikatowy jak Sabonis w latach 90-tych.  A gdyby Arvydas trafił do NBA wcześniej, to mówilibyśmy teraz o nim, jak o graczu z TOP30 All-Time. Porzingis ma u mnie duży kredyt zaufania, dlatego Mavericks są na mojej mapie - must watch. Nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale za graczy z Europy zawsze trzymam kciuki, bo te ziomeczki z USA zawsze traktowali ich jak ciekawostkę. Taki egzotyczny rodzaj gracza. Nie chcę teraz przeszarżować, ale Nowitzki też kiedyś był uznawany za gracza, który miał powierzchowne cyferki, a w PO nie dawał rady. Zresztą, tę ligę przejmuję Grek, więc pewnie przesadzam. 

nie zaprzeczam unikatowości, ale przyczepiam się do kryteriów zbytniego zaufania kosztem umniejszania innym graczom; przykład to Otto Porter, który mimo świetnej gry w CHI tego kredytu nie ma, o Vucka przyburałem się nie bez powodu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, ely3 napisał:

W temacie pyszałkowatości i przeświadczeniu o wyższości własnej opinii to nie masz sobie równych na tym forum

Oprawie sobie w ramkę.

Takie słowa od eksperta w danej dziedzinie to nie przelewki ❤️

35 minut temu, Eld napisał:

...

jesteś top-1!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, polishllama69 napisał:

nie zaprzeczam unikatowości, ale przyczepiam się do kryteriów zbytniego zaufania kosztem umniejszania innym graczom; przykład to Otto Porter, który mimo świetnej gry w CHI tego kredytu nie ma, o Vucka przyburałem się nie bez powodu

U mnie Porter to TOP50, więc akurat w tym wypadku rozumiem Cię doskonale. Zresztą, po tym rankingu postaram się ułożyć swój, więc będzie można mnie zweryfikować. Wiadomo, subiektywnie, ale na pewno nie będzie u mnie Russella w TOP50. Btw Vooch to przedział 30-40, więc to nie tak, że nie doceniam tego gracza. Jednak PO go trochę zweryfikowały, więc tutaj to Ty zawyżasz jego 'talent'. Zobaczymy jak sobie poradzi w tym sezonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, polishllama69 napisał:

w oczach ludzi oczywiscie, że tak;

box-outy i różnice w ilości zbiórek pokazują sporą wartość Adamsa, ale w te rejony NBA wędruje mało osób

poza tym wyżej zadałem pytanie jakim cudem bez elitarnego zbierającego na długosci całego RS zespół zbiera lepiej a odpowiedzi nie otrzymałem dotychczas

Technicznie to nie zadałeś pytania :)

Ale akurat w schemacie Detroit do jest dość proste:

1. niscy, zwłaszcza SF, bardzo ruszają do outletu w których zarówno Blake jak i Drummond są wyjątkowo dobrzy

2. PF (Blake) często nie pomaga Drummondowi na desce czekając na szybkie podanie od niego żeby zacząć semi-transition

3. Pistons grali w S5 ekstremalnie źle zbierającą rotacją na pozycjach 1-3

4. Wobec braku Drummonda cała drużyna była dużo mocniej skoncentrowana na defensywnej zbiórce

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DZIEŃ DOBRY!!!:)

30    Kristaps Porzingis    7,524590164
29    Khris Middleton    7,577464789
28    Al Horford    7,606557377
27    Ben Simmons    7,617647059
26    Mike Conley    7,71641791

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Conley tak wysoko? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ignazz napisał:

Conley tak wysoko? 

No i prawidłowo. W końcu zaczął być doceniany. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi