Skocz do zawartości
fluber

Ranking graczy NBA

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

w Russella też

Nie rozumiem Was tak szczerze. Pół roku macie pretensje, że za dużo piszę o DLO, a tu zostałem chyba już 6 raz zacytowany pod kątem Russella ot tak, kiedy jeszcze napisałem, że nie chce mi się na ten temat debatować. Do startu sezonu dużo czasu, prędzej czy później jakiegoś ogólnego posta w temacie GS napiszę to będzie i o Russellu. Ale po co jestem przywoływany cytatami/oznaczeniami od maja dziesiątki i setki razy w jego kontekście w wielu różnych tematach, a potem atakowany, że za dużo o nim piszę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Nie rozumiem Was tak szczerze. Pół roku macie pretensje, że za dużo piszę o DLO, a tu zostałem chyba już 6 raz zacytowany pod kątem Russella ot tak, kiedy jeszcze napisałem, że nie chce mi się na ten temat debatować. Do startu sezonu dużo czasu, prędzej czy później jakiegoś ogólnego posta w temacie GS napiszę to będzie i o Russellu. Ale po co jestem przywoływany cytatami/oznaczeniami od maja dziesiątki i setki razy w jego kontekście w wielu różnych tematach, a potem atakowany, że za dużo o nim piszę?

Przypierdoliłeś się do Tatuma, który zagrał jeden mocny sezon i jeden średni, więc dlaczego nie pruć się o typa który zagrał trzy porządne miesiące w 4 lata

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

duch duranta bedzie wyceniony w top10, mimo, ze nie powacha parkietu, podobnie Klay Thompson (ten moze zagra kilka spotkan, rehabilitacyjnie na koniec).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam, czytam te żale i jęki o tego i tamtego I nie dowierzam. Przecież ta średnia jest wzięta z tego forum na dosyć dużej liczbie głosów ( ponad 100). A może tak jeden z drugim, zamiast zastanawiać się czy DLO zasługuje na bycie w TOP40 czy TOP73, to powinien dopuścić do swojej świadomości taką oto tezę: 

"ŻE może najzwyczajniej w świecie 75% tego forum bardzo słabo zna się na NBA".    ;)

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, polishllama69 napisał:

Przypierdoliłeś się do Tatuma, który zagrał jeden mocny sezon i jeden średni, więc dlaczego nie pruć się o typa który zagrał trzy porządne miesiące w 4 lata

Poza tym, że znów delikatnie mówiąc pokazujesz pewne braki w kulturze wypowiedzi, to wzorcowo wręcz ukazujesz przykład o którym mówię -> "january coś napisze" -> "a nie mam w sumie po co tego pisać, ale od rau coś o Russellu napiszę, może sprowokuję i pewnie lajeczki dostanę jeszcze ". To się powtarza niestety od wielu userów od kilku miesięcy w multum tematach.

Chcesz popisać w odpowiedzi na mój post o Tatumie, który miał bardzo słaby sezon? Ok. Chcesz od razu przenosić dyskusję na DLO? Nie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, memento1984 napisał:

duch duranta bedzie wyceniony w top10, mimo, ze nie powacha parkietu, podobnie Klay Thompson (ten moze zagra kilka spotkan, rehabilitacyjnie na koniec).

Duranta czy Walla w ogóle nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież CP3 to kompletnie nieagresywne zwloki, ktore nie potrafia juz nawet Boguta minąć, kazdy co ogladal serie vs GSW powinien wiedzieć, ze jednonozny Klay siedząc na lawce daje wiekszy impact niz CP3.

Tak tak, cyferki bez Hardena bla bla, gosciu juz ledwo biega po tym boisku tak wizualnie patrząc.

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, january napisał:

Poza tym, że znów delikatnie mówiąc pokazujesz pewne braki w kulturze wypowiedzi, to wzorcowo wręcz ukazujesz przykład o którym mówię -> "january coś napisze" -> "a nie mam w sumie po co tego pisać, ale od rau coś o Russellu napiszę, może sprowokuję i pewnie lajeczki dostanę jeszcze ". To się powtarza niestety od wielu userów od kilku miesięcy w multum tematach.

Chcesz popisać w odpowiedzi na mój post o Tatumie, który miał bardzo słaby sezon? Ok. Chcesz od razu przenosić dyskusję na DLO? Nie.

nie miałbym z tym żadnego problemu gdyby nie fakt, że za pół roku bedziesz używał tego argumentu w dyskusjach,

potem znając życie będzie gadane, że oceniamy go jako wybitnego prospecta, a prawda jest taka, że on gówno pokazał jako gracz a jeszcze okradł Siakama z występu w ASG, więc nie dziw się, że jako jego główny wojownik jesteś na pierwszej linii ognia

Edytowane przez polishllama69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, january napisał:

Jasiek ale Ty mam nadzieję zdajesz sobie sprawę, że sam sobie jesteś winny?

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boston ma teraz fajna pake do ogladania, gracze jak Tatum/Brown w koncu autostrade do superstardom - Brad, przynajmniej spogladajac zupelnie od zewnatrz, nie znajac detali, etyki pracy itp - fajna grupe do swojej koszykowki. ciezko mi tylko uwierzyc, ze obaj Brown/Tatum odpala. 

Ingram tez wyladowal w super sytuacji dla siebie - woz albo przewoz season  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, memento1984 napisał:

Boston ma teraz fajna pake do ogladania, gracze jak Tatum/Brown w koncu autostrade do superstardom - Brad, przynajmniej spogladajac zupelnie od zewnatrz, nie znajac detali, etyki pracy itp - fajna grupe do swojej koszykowki. ciezko mi tylko uwierzyc, ze obaj Brown/Tatum odpala. 

Ingram tez wyladowal w super sytuacji dla siebie - woz albo przewoz season  :)

Brown chyba spotkał się brutalnie z sufitem a wszystko jest potęgowane przez to, że on nie umie grać z Haywardem, jemu się przyda trade w jakieś spokojne miejsce

Tatum poprawił obronę w sopho, ale decyzyjność spadła mocno, ale nikt już nie pozwoli sobie na błąd aby pozwolić mu trenować z tym narcystycznym pajacem

Ingram najlepiej niech zaliczy przewóz a potem koniec kariery i nie będzie wtedy zbędnego gadania o zmarnowanym (bez)talenciku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, january napisał:

Nie rozumiem Was tak szczerze. Pół roku macie pretensje, że za dużo piszę o DLO, a tu zostałem chyba już 6 raz zacytowany pod kątem Russella ot tak, kiedy jeszcze napisałem, że nie chce mi się na ten temat debatować. Ale po co jestem przywoływany cytatami/oznaczeniami od maja dziesiątki i setki razy

Przelales piwo to teraz spijaj pianę :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od jutra TOP 30:)

W niedzielę TOP 10:)

A tymczasem ostatni zestaw na dzisiaj:)

35    D'Angelo Russell    7,388059701
34    Kyle Lowry    7,480392157
33    DeAaron Fox    7,492537313
32    LaMarcus Aldridge    7,508196721
31    Nikola Vucević    7,523809524

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Porzingis w top 30. Ale się będzie działo :D 

umieszczenie go przed Voochem i LMA to przegięcie w dwie strony, ale nie wiem w którą bardziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, fluber napisał:

Od jutra TOP 30:)

W niedzielę TOP 10:)

A tymczasem ostatni zestaw na dzisiaj:)

35    D'Angelo Russell    7,388059701
34    Kyle Lowry    7,480392157
33    DeAaron Fox    7,492537313
32    LaMarcus Aldridge    7,508196721
31    Nikola Vucević    7,523809524

nie no fluber obowiazkowo musisz dorzucic pozycje na boisku do tych "wycen" : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

@Wooden @Piotr Zarychta

Jest pomysł na artykuł - obrona Drummonda

To by wcale nie było takie trudne wbrew pozorom. Ale obrona Dre interesowałaby raptem co 3 fana Detroit bo pozostałych dwóch woli go mieć jako kozła ofiarnego.

Reszta ligi ma go w dupie, choć łatwy take że powinien mieć życiowy sezon w tym roku.

Probuję ogarnąć też jak Favorsa Adebayo i Adamsa można choć wrzucać na jego półkę jak to zrobił @polishllama69 ale co tam, o gustach się nie dyskutuje.

(BTW taki KAT nienawidzi przeciwko niemu grać)

Edytowane przez Wooden

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Wooden napisał:

To by wcale nie było takie trudne wbrew pozorom. Ale obrona Dre interesowałaby raptem co 3 fana Detroit bo pozostałych dwóch woli go mieć jako kozła ofiarnego.

Reszta ligi ma go w dupie, choć łatwy take że powinien mieć życiowy sezon w tym roku.

Probuję ogarnąć też jak Favorsa Adebayo i Adamsa można choć wrzucać na jego półkę jak to zrobił @polishllama69 ale co tam, o gustach się nie dyskutuje.

z tym Adebayo to o tyle zapęd, bo mam go jako kandydata to MIPa w tym roku, Adams jest z pewnością lepszym graczem, Favors to już kwestia gustu i kryteriów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, polishllama69 napisał:

z tym Adebayo to o tyle zapęd, bo mam go jako kandydata to MIPa w tym roku, Adams jest z pewnością lepszym graczem, Favors to już kwestia gustu i kryteriów

Adams jest lepszy w kategorii "wygrywa bezpośrednie matchupy" (tak samo Drummond byłby lepszy od KATa co jest bzdurą) i lepszy w kategorii "superfajny gość" bo Drummond wciąż pewnie uważa że lalki Barbie to lepszy fun od GI Joe.

W kategorii "gracz NBA" już zdecydowanie niekoniecznie, choć dużo łatwiej go lubić.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aldridge jak właściwie całą karierę za nisko. Powiem być lekko 10 miejsc wyżej

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi