Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Eld napisał:

No na pewno bo teraz tych zbiórek będzie miał jeszcze mniej. 

A żeby uprzedzić Twoje kolejne pytanie - dlaczego, to od razu śpieszę z odpowiedzią.

Nie będzie głupiego pałowania RW to nie będzie aż tyle do zbierania.

Tak serio to dla mnie zalozenie ze swietnie zastawiajacy gracz bedzie mial wyraznie wiecej zbiorek po tym jak przestal grac ze swietnie zbierajacym graczem jest dla mnie absurdalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 22:02, julekstep napisał:

1st all NBA, wyższa pozycja w głosowaniu MVP (o zajebistym PO performance nie będę wspominał bo wstyd)  to nie są argumenty TY FANATYKU!
Embiid jest super! - o! to jest argument!

 

 

W dniu 7.08.2019 o 22:09, julekstep napisał:

przecież przed pierwszym oddanym głosem było wiadomo, że to będzie Irving :P

Irving był w 2nd Team więc wiesz albo uważasz to za argument i wtedy uważasz Irvinga za 3 guarda w lidze albo jednak  dochodzisz do wniosku ,że to może średni argument

Zreszta 2 sezony temu DeRozan był wyżej od Currego a chyba nikomu nie przyjdzie do głowy uznać Stephena za gorszego zawodnika. Głosowanie na MVP czy ALL NBA to chyba najgłupszy z możliwych sposobów klasyfikowania zawodników

Więc tak masz racje to nie są argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wooden napisał:

I to zmieni wartość Adamsa? :)

w oczach ludzi oczywiscie, że tak;

box-outy i różnice w ilości zbiórek pokazują sporą wartość Adamsa, ale w te rejony NBA wędruje mało osób

poza tym wyżej zadałem pytanie jakim cudem bez elitarnego zbierającego na długosci całego RS zespół zbiera lepiej a odpowiedzi nie otrzymałem dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, polishllama69 napisał:

trochę jednak nie fair, że jednemu filarowi zakładasz podłogę a innemu dajesz od razu sufit, ja akurat w Magic wierzę

To nie tak, że nie wierze, ale Vucević to nie jest TOP30 ligi. Natomiast Porzingis może być i TOP20, jak zdrowie pozwoli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

a i tak lepszy niż 'jestem ely3, przemówię do Was, tej!

Nie odpowiadam za to ,że jak ci brak argumentów to próbujesz sprowadzic dyskusję do absurdu..

Jak przyjdzie czas to dam argumenty bo jak na razie ja tylko napisałem ,że strona pro Jokicowa nie ma argumentów i co jak na razie udowodniliście

1 minutę temu, eF. napisał:

To nie tak, że nie wierze, ale Vucević to nie jest TOP30 ligi. Natomiast Porzingis może być i TOP20, jak zdrowie pozwoli.

 

KP moim zdaniem nie był TOP 30 przed kontuzją i trudno przypuszczać by po tak długiej przerwie zrobił poprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Nie odpowiadam za to ,że jak ci brak argumentów to próbujesz sprowadzic dyskusję do absurdu..

Jak przyjdzie czas to dam argumenty bo jak na razie ja tylko napisałem ,że strona pro Jokicowa nie ma argumentów i co jak na razie udowodniliście

ja tylko przypomnę, że Twoja anty-jokiciowa krucjata zaczęła się od oświecenia osób wskazujących go jako silnego kandydata w mvp-race mniej więcej w taki sposób:

"haha co Wy kmioty wiecie, Jokic nie ma szans być w top-5 mvp race"

straciłeś wiarygodność jako ekspert, sorry!

(i tak btw - tzw 'accolades' są argumentem - często słabym, ale są)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ja tylko przypomnę, że Twoja anty-jokiciowa krucjata zaczęła się od oświecenia osób wskazujących go jako silnego kandydata w mvp-race mniej więcej w taki sposób:

"haha co Wy kmioty wiecie, Jokic nie ma szans być w top-5 mvp race"

straciłeś wiarygodność jako ekspert, sorry!

A konkretnie kiedy dokładnie coś takiego napisałem bo znowu próbujesz wypisywać rzeczy nieprawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

I gdzie tam niby kogoś obraziłem nazwaniem kogoś kmiotem?

rozumiesz znaczenie słówek 'mniej więcej'?

pouczający ton oryginału zachowałem (teza, że Jok nie jest w top-5 mvp race też zachowana)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

rozumiesz znaczenie słówek 'mniej więcej'?

pouczający ton oryginału zachowałem

Ja rozumiem  - ale to musi być zbliżone a nie kompletnie oderwane od pierwowzoru. Ty wymyśliłeś coś czego tam nie było. To nie jest mniej więcej - raczej próbujesz stworzyć fakty nie istniejące.

Nie pierwszy raz kiedy brak ci argumentu w jakiejś dyskusji to próbujesz obrażać i ośmieszać - słabiutkie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ely3 napisał:

KP moim zdaniem nie był TOP 30 przed kontuzją i trudno przypuszczać by po tak długiej przerwie zrobił poprawę

221 cm wzrostu,  przy tym wzroście trafiał te 2 trójki na poziomie 40%, był dobrym obrońcą, który gwarantował 23 punkty i dorzucał 2.5 b, co mecz? Okej. To, ze grał w tak marnej organizacji jak Knicks, nie oznacza, że nie mamy do czynienia z talentem. Takiego gracza wcześniej nie było. To jest fenomen, niech wróci do formy. 

....................... 

 

 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

no tak, w końcu to ja  w tym temacie wyskoczyłem z jakimś fanatyzmem :)

Ja ,ale jak na razie każdym wpisem potwierdzasz swój fanatyzm , Każdą dyskusję próbujesz sprowadzic do poziomu emocji a nie merytoryki - bardzo ostro zwalczasz opinię niezgodną z Twoim punktem widzenia. I to nie dotyczy tylko Jokica ale i Irvinga . Czy nawet Walla gdzie dopiero pokazanie ,że sam go miałeś w TOP20 zakończyło Twoje wyśmiewanie innych użytkowników

W temacie pyszałkowatości i przeświadczeniu o wyższości własnej opinii to nie masz sobie równych na tym forum

 

9 minut temu, eF. napisał:

221 cm wzrostu,  przy tym wzroście trafiał te 2 trójki na poziomie 40%, był dobrym obrońcą, który gwarantował 23 punkty i dorzucał 2.5 b, co mecz?

....................... 

 

 

I robił to wszystko na efektywności ponizej średniej ligowej. Na dodatek przeciętnie zbiera.. To był świetny prospekt ale moim zdaniem bliżej 40 miejsca niż pewne TOP 30 a po kontuzji to naprawdę spora niewiadoma

Tak w ogóle zauważyłem ,że Siakam wskoczył do TOP 30 w opinii tego forum. Świetny rozwój tego zawodnika ale czy aż tak wysoko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Tak w ogóle zauważyłem ,że Siakam wskoczył do TOP 30 w opinii tego forum. Świetny rozwój tego zawodnika ale czy aż tak wysoko?

To przewidywania na najbliższy sezon, gdzie pewnie będzie najważniejszym (nie znaczy to, ze najlepszym) graczem playoffowego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, eF. napisał:

221 cm wzrostu,  przy tym wzroście trafiał te 2 trójki na poziomie 40%, był dobrym obrońcą, który gwarantował 23 punkty i dorzucał 2.5 b, co mecz? Okej. To, ze grał w tak marnej organizacji jak Knicks, nie oznacza, że nie mamy do czynienia z talentem. Takiego gracza wcześniej nie było. To jest fenomen, niech wróci do formy. 

....................... 

 

 

oceniajmy efektywność i ogólne efekty a nie narzędzia i powierzchowne cyferki w tankerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, julekstep napisał:

nie umiem wklejać cytowań między tematami na 'nowym' forum :(

Zqj8vXg.jpg

A jak to już klikniesz to się wróć do tematu gdzie chcesz to zacytować ( nie zamykając strony/zakładki ) i kliknij to okienko co za Tobą pójdzie i zrobione.

Możesz tak robić z wieloma cytatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, polishllama69 napisał:

oceniajmy efektywność i ogólne efekty a nie narzędzia i powierzchowne cyferki w tankerze

Zdarzyło mi się nie raz obejrzeć Knicks, w tamtym okresie, i Porzingis był jedynym jasnym punktem tej drużyny. Ten chłopak to jest naprawdę ewenement. Wiem, że kontuzja, wiem, że Knicks, ale my tu mówimy o kimś, kto jest tak unikatowy jak Sabonis w latach 90-tych.  A gdyby Arvydas trafił do NBA wcześniej, to mówilibyśmy teraz o nim, jak o graczu z TOP30 All-Time. Porzingis ma u mnie duży kredyt zaufania, dlatego Mavericks są na mojej mapie - must watch. Nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale za graczy z Europy zawsze trzymam kciuki, bo te ziomeczki z USA zawsze traktowali ich jak ciekawostkę. Taki egzotyczny rodzaj gracza. Nie chcę teraz przeszarżować, ale Nowitzki też kiedyś był uznawany za gracza, który miał powierzchowne cyferki, a w PO nie dawał rady. Zresztą, tę ligę przejmuję Grek, więc pewnie przesadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.