Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

Był też trzeci w lidze względem strat na mecz ;) 

Zgadza się,  czyli jednak ma coś wspólnego z Hardenem. 

Mi chodzi o to, że jednak Booker ma duży potencjał i to, ze jest w TOP50 nie powinno być problemem. U mnie pewnie by był na miejscach 50-46.

ale, że Russell jest blisko TOP30, a kto wie, może będzie wyżej, to już jest przegięcie.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

40    DeMar DeRozan    7,177419355
39    Tobias Harris    7,23943662
38    Jayson Tatum    7,281690141
37    Devin Booker    7,306451613
36    Chris Paul    7,328358209

 

Na litość boską. Zaczynam mieć nadzieję, że prędzej DLO wypadł poza top300 niż że będzie w top30...

Edit: zapomniałem dodać 'złudną'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

Nah. RAPM czasem klamie.

 

ale on nawet w tym rapm wyglada slabo

0AC2Es.jpg

dopiero w 18-19 w orapm wyglada dobrze, ale to prawdopodobnie jest fluke podobny z drapm redicka skoro przez cala kariere wygladalo to tak jak wyzej

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie rozumiem Was tak szczerze. Pół roku macie pretensje, że za dużo piszę o DLO, a tu zostałem chyba już 6 raz zacytowany pod kątem Russella ot tak, kiedy jeszcze napisałem, że nie chce mi się na ten temat debatować. Do startu sezonu dużo czasu, prędzej czy później jakiegoś ogólnego posta w temacie GS napiszę to będzie i o Russellu. Ale po co jestem przywoływany cytatami/oznaczeniami od maja dziesiątki i setki razy w jego kontekście w wielu różnych tematach, a potem atakowany, że za dużo o nim piszę?

Przypierdoliłeś się do Tatuma, który zagrał jeden mocny sezon i jeden średni, więc dlaczego nie pruć się o typa który zagrał trzy porządne miesiące w 4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam te żale i jęki o tego i tamtego I nie dowierzam. Przecież ta średnia jest wzięta z tego forum na dosyć dużej liczbie głosów ( ponad 100). A może tak jeden z drugim, zamiast zastanawiać się czy DLO zasługuje na bycie w TOP40 czy TOP73, to powinien dopuścić do swojej świadomości taką oto tezę: 

"ŻE może najzwyczajniej w świecie 75% tego forum bardzo słabo zna się na NBA".    ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież CP3 to kompletnie nieagresywne zwloki, ktore nie potrafia juz nawet Boguta minąć, kazdy co ogladal serie vs GSW powinien wiedzieć, ze jednonozny Klay siedząc na lawce daje wiekszy impact niz CP3.

 

Tak tak, cyferki bez Hardena bla bla, gosciu juz ledwo biega po tym boisku tak wizualnie patrząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Poza tym, że znów delikatnie mówiąc pokazujesz pewne braki w kulturze wypowiedzi, to wzorcowo wręcz ukazujesz przykład o którym mówię -> "january coś napisze" -> "a nie mam w sumie po co tego pisać, ale od rau coś o Russellu napiszę, może sprowokuję i pewnie lajeczki dostanę jeszcze ". To się powtarza niestety od wielu userów od kilku miesięcy w multum tematach.

Chcesz popisać w odpowiedzi na mój post o Tatumie, który miał bardzo słaby sezon? Ok. Chcesz od razu przenosić dyskusję na DLO? Nie.

nie miałbym z tym żadnego problemu gdyby nie fakt, że za pół roku bedziesz używał tego argumentu w dyskusjach,

potem znając życie będzie gadane, że oceniamy go jako wybitnego prospecta, a prawda jest taka, że on gówno pokazał jako gracz a jeszcze okradł Siakama z występu w ASG, więc nie dziw się, że jako jego główny wojownik jesteś na pierwszej linii ognia

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Poza tym, że znów delikatnie mówiąc pokazujesz pewne braki w kulturze wypowiedzi, to wzorcowo wręcz ukazujesz przykład o którym mówię -> "january coś napisze" -> "a nie mam w sumie po co tego pisać, ale od rau coś o Russellu napiszę, może sprowokuję i pewnie lajeczki dostanę jeszcze ". To się powtarza niestety od wielu userów od kilku miesięcy w multum tematach.

Chcesz popisać w odpowiedzi na mój post o Tatumie, który miał bardzo słaby sezon? Ok. Chcesz od razu przenosić dyskusję na DLO? Nie.

Jasiek ale Ty mam nadzieję zdajesz sobie sprawę, że sam sobie jesteś winny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston ma teraz fajna pake do ogladania, gracze jak Tatum/Brown w koncu autostrade do superstardom - Brad, przynajmniej spogladajac zupelnie od zewnatrz, nie znajac detali, etyki pracy itp - fajna grupe do swojej koszykowki. ciezko mi tylko uwierzyc, ze obaj Brown/Tatum odpala. 

Ingram tez wyladowal w super sytuacji dla siebie - woz albo przewoz season  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, memento1984 napisał:

Boston ma teraz fajna pake do ogladania, gracze jak Tatum/Brown w koncu autostrade do superstardom - Brad, przynajmniej spogladajac zupelnie od zewnatrz, nie znajac detali, etyki pracy itp - fajna grupe do swojej koszykowki. ciezko mi tylko uwierzyc, ze obaj Brown/Tatum odpala. 

Ingram tez wyladowal w super sytuacji dla siebie - woz albo przewoz season  :)

Brown chyba spotkał się brutalnie z sufitem a wszystko jest potęgowane przez to, że on nie umie grać z Haywardem, jemu się przyda trade w jakieś spokojne miejsce

Tatum poprawił obronę w sopho, ale decyzyjność spadła mocno, ale nikt już nie pozwoli sobie na błąd aby pozwolić mu trenować z tym narcystycznym pajacem

Ingram najlepiej niech zaliczy przewóz a potem koniec kariery i nie będzie wtedy zbędnego gadania o zmarnowanym (bez)talenciku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Nie rozumiem Was tak szczerze. Pół roku macie pretensje, że za dużo piszę o DLO, a tu zostałem chyba już 6 raz zacytowany pod kątem Russella ot tak, kiedy jeszcze napisałem, że nie chce mi się na ten temat debatować. Ale po co jestem przywoływany cytatami/oznaczeniami od maja dziesiątki i setki razy

Przelales piwo to teraz spijaj pianę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.