Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, eF. napisał:

Murray jako drugi, najważniejszy zawodnik w Denver, które jest czołową drużyną w lidze? To gracz z potencjałem na 7 lub 8, a patrząc na średnią tak został oceniony.

dziwnie piszesz Millsap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

dziwnie piszesz Millsap

Pamiętaj, że to przewidywania na nowy sezon, a Millsap ma już 34 lata. Oprócz tego, Nuggets sprowadzili  bardzo solidnego PF'a jakim jest Jerami Grant, więc siłą rzeczy rola Millsapa się zmniejszy. Natomiast Murray to 22-letni zawodnik z dużym potencjałem i jeśli dalej się będzie rozwijać, to odegra znacznie większą rolę od Millsapa w sezonie 19/20. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eF. napisał:

Pamiętaj, że to przewidywania na nowy sezon, a Millsap ma już 34 lata. Oprócz tego, Nuggets sprowadzili  bardzo solidnego PF'a jakim jest Jerami Grant, więc siłą rzeczy rola Millsapa się zmniejszy. Natomiast Murray to 22-letni zawodnik z dużym potencjałem i jeśli dalej się będzie rozwijać, to odegra znacznie większą rolę od Millsapa w sezonie 19/20. 

rola się nieco zmniejszy, przez co impact wzrośnie + to wygląda jakby kombinowali coś ze zmniejszeniem roli Plumlee i jakieś smallballowe ustawienie bigmanów Millsap - Grant też mogą byc testowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, polishllama69 napisał:

ja podważam pozycje Markkanena i Murraya, które są grubo przesadzone; Love ma potecjał nawet na top 25, ale jego zdrowie to za duża zagadka i Gallo to własnie ten pick o którym myślałęm;

ponadto ja należę do obrońców wspaniałęgo Mareczka

 

Murray w nadchodzącym sezonie to może być 20+/5/5 grajek na niezłej skuteczności.

Godzinę temu, fluber napisał:

Pistons byli w play-offs w ubiegłym sezonie, więc nasuwa się pytanie, czyja to zasługa i w jakim zakresie?:) Bo wg rankingu tam nikt nie był w zeszłym sezonie nawet blisko TOP 100 oprócz Drummonda i Griffina:)

Blejka.

W bardzo dużym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Czyli coś jak Zach LaVine w ubiegłym sezonie?:)

+ winning bias

to że LaVine jest tu zaniżony to inna kwestia :P

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

znowu ze słabym playmakingiem i bez obrony ?

Playmaking ma wystarczający, żeby czasem poklepać przy Wielkim Joku. Liczę na poprawę obrony.

Poza tym pewnie w top-20 zobaczymy innego rozgrywajka z kiepskim playmakingiem i bez obrony :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, czy ktoś zauważył Dwighta Powella, który jest na 174 miejscu w rankingu? Przecież to gracz, który spokojnie może wylądować w TOP100, w tym sezonie. :D 

Jego średnia to 4.4 - czyli bardzo przeciętny grajek. U mnie dostał bodajże mocne 6/10.  Ortg na poziomie 135 (damn!), TS - 68%. Plusowy po obu stronach parkietu. Do tego coraz częściej rzuca za trzy. W tamtym sezonie 31%, przy prawie dwóch próbach. To będzie, moim zdaniem, trzeci, najważniejszy gracz w Dallas (za Luką i Porzingisem), a wyprzedzają go takie tuzy jak Reggie Bullock, James Johnson, Tyler Johnson czy Robin Lopez. That's fucked up. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eF. napisał:

Swoją drogą, czy ktoś zauważył Dwighta Powella, który jest na 174 miejscu w rankingu? Przecież to gracz, który spokojnie może wylądować w TOP100, w tym sezonie. :D 

Jego średnia to 4.4 - czyli bardzo przeciętny grajek. U mnie dostał bodajże mocne 6/10.  Ortg na poziomie 135 (damn!), TS - 68%. Plusowy po obu stronach parkietu. Do tego coraz częściej rzuca za trzy. W tamtym sezonie 31%, przy prawie dwóch próbach. To będzie, moim zdaniem, trzeci, najważniejszy gracz w Dallas (za Luką i Porzingisem), a wyprzedzają go takie tuzy jak Reggie Bullock, James Johnson, Tyler Johnson czy Robin Lopez. That's fucked up. 

Dwight Powell to jest 28-latek, który nigdy nie był kimś więcej niż 9-10 graczem rotacji drużyny spoza play-offs.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwójkowe akcje to zasługa jego off-ball movement a nie playmakingu, on bez Jokicia zginie

2 minuty temu, fluber napisał:

Dwight Powell to jest 28-latek, który nigdy nie był kimś więcej niż 9-10 graczem rotacji drużyny spoza play-offs.

to w końcu jest przewidywanie na następny sezon czy ocenianie przeszłości ? kolega wyżej ma rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

 

to w końcu jest przewidywanie na następny sezon czy ocenianie przeszłości ? kolega wyżej ma rację

Przewidywanie, tylko ja po prostu nie byłem świadkiem zbyt wielu takich sytuacji, w których 28-letni gracz, który rok wcześniej był 9 graczem rotacji i po tym, jak klub się wzmocnił dodając max playera, nagle staje się 3 graczem w drużynie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Dwight Powell to jest 28-latek, który nigdy nie był kimś więcej niż 9-10 graczem rotacji drużyny spoza play-offs.

Przecież już w poprzednim sezonie odgrywał znaczącą rolę w Dallas, robiąc 11/5 w 22 minuty.  To nie jest 9-10 gracz rotacji. W tym sezonie powinien wskoczyć do S5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Przewidywanie, tylko ja po prostu nie byłem świadkiem zbyt wielu takich sytuacji, w których 28-letni gracz, który rok wcześniej był 9 graczem rotacji i po tym, jak klub się wzmocnił dodając max playera, nagle staje się 3 graczem w drużynie. 

ale on nie był 9 graczem rotacji w ostatnim sezonie, szybko poznali się na Jordanie i Powell wskoczył na to miejsce i zaczął grać jak należy, zresztą trio JJ - MK - DP jako całość sprawiali na małych minutach, że Dallas wyglądało naprawdę legit, potem w S5 też wyglądał naprawdę dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

ale on nie był 9 graczem rotacji w ostatnim sezonie, szybko poznali się na Jordanie i Powell wskoczył na to miejsce i zaczął grać jak należy, zresztą trio JJ - MK - DP jako całość sprawiali na małych minutach, że Dallas wyglądało naprawdę legit, potem w S5 też wyglądał naprawdę dobrze

Był 9 w zespole w mpg za takimi tuzami, jak Dennis Smith Jr, Dorian Finney-Smith oraz Jalen Brunson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eF. napisał:

Przecież już w poprzednim sezonie odgrywał znaczącą rolę w Dallas, robiąc 11/5 w 22 minuty.  To nie jest 9-10 gracz rotacji. W tym sezonie powinien wskoczyć do S5. 

A rok wcześniej robił 9/6 w 22 minuty będąc w 9 graczem rotacji za między innymi Yogi Ferrelllem i Dougiem McDermottem, będąc na pierwszym miejscu w WS w zespole i nawet zagrał 25 spotkań w s5. No i przyszedł sezon 18/19 i dalej był 9 graczem w zespole, dalej grał 22 minut na mecz i dalej robił podobne staty (11/5 vs 9/6). Nie widzę dlaczego nagle miałby to być przełomowy sezon w jego wykonaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

DFS to grał z potrzeby wypełniania minut, Brunson to bardzo dobry zawodnik, więc nie rozumiem zarzutu, a Pennisa Smith jr już tam dawno nie ma

Ale jest Delon Wright, który te minuty przejmie.

No i odszedł Jordan, ale przyszedł Porzingis, więc skąd te  większe minuty dla Powella się wezmą ( wciąż jest tam Kleber, który grał w ubiegłym sezonie tyle co Powell)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.