Skocz do zawartości
fluber

Ranking graczy NBA

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, iglo13 napisał:

Jest i Ingram, co tak wysoko!

Poprawiłem.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no, Ingram wiadomo ze zadnym allstarem nie jest i raczej nie bedzie. Ale myślałem ze zakręci sie ok 50-60 miejsca 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, fluber napisał:

79    Zach LaVine    6,125

Miejsce tego pana to jakiś żart. :D

Myślę, że człowiek, który robi 24/5/4.5 co noc, powinien być wyżej. A jeśli zrobi progres w tym sezonie, to nie widzę powodu, dlaczego nie miałby wylądować w TOP50.

Szczególnie, że przed nim są tacy gracze jak Ingram, Dragić, Valanciunas, Bogdan czy Favors...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, eF. napisał:

Miejsce tego pana to jakiś żart. :D

Myślę, że człowiek, który robi 24/5/4.5 co noc, powinien być wyżej. A jeśli zrobi progres w tym sezonie, to nie widzę powodu, dlaczego nie miałby wylądować w TOP50.

Szczególnie, że przed nim są tacy gracze jak Ingram, Dragić, Valanciunas, Bogdan czy Favors...

Kolo jest po ACL i marnym obrońcą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Eld napisał:

Kolo jest po ACL i marnym obrońcą.

Co do obrony zgoda, choć może się poprawić w tym elemencie. Co do ACL... było, minęło. Poprzedni sezon zakończył na skuteczności 47/37/83.

A tutaj w rankingu jest niżej od Bogdanów tej ligi. No nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mógłbyś ten ranking podzielić na pozycje, tak jak były ankiety przygotowane? takie zestawianie ze sobą różnych pozycji IMO jest trochę bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, tweedy napisał:

a mógłbyś ten ranking podzielić na pozycje, tak jak były ankiety przygotowane? takie zestawianie ze sobą różnych pozycji IMO jest trochę bez sensu

Ten podzial na pozycje byl mocno krytykowany z uwagi na to ze w obecnej nba trudno jest takiego podzialu dokonac wiec nie planuje tego wrzucac w ten sposob.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ingram pre ASB 2019 to leszcz, ale juz Ingram post ASB 2019 to przekozak, co prawda pol sezonu to za malo, zeby wrzucac go wyzej, ale potencjał na allstara zdecydowanie jest, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie no sorry ale imgram nad Lavinem (którego fanem w Bulls nie jestem) to naprawdę obciach. Zach po kontuzji zrobił świetny sezon, ale Bulls poza kilkoma osobami na forum nikt nie ogląda

Zach robi temu chuderkalowi jesień średniowiecza o każdej porze dnia i nocy

Edytowane przez josephnba
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, josephnba napisał:

Nie no sorry ale imgram nad Lavinem (którego fanem w Bulls nie jestem) to naprawdę obciach. Zach po kontuzji zrobił świetny sezon, ale Bulls poza kilkoma osobami na forum nikt nie ogląda

Zach robi temu chuderkalowi jesień średniowiecza o każdej porze dnia i nocy

Myślę, że jednak większy obciach to Bogdanović, który nie dość, że jest starszy, to gra z ławki w Kings.  :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Reikai napisał:

Ingram pre ASB 2019 to leszcz, ale juz Ingram post ASB 2019 to przekozak, co prawda pol sezonu to za malo, zeby wrzucac go wyzej, ale potencjał na allstara zdecydowanie jest, zobaczymy.

Ingram post asb 2019 to 6 meczow:)

2 minuty temu, eF. napisał:

Myślę, że jednak większy obciach to Bogdanović, który nie dość, że jest starszy, to gra z ławki w Kings.  :D 

Miejsca bogdana, robina i setha to jest efekt jakiejs pomylki pewnej czesci glosujacych:) inaczej nie umiem tego wyjasnic:)

• Like 2
  • Haha 1
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Reikai napisał:

Po ASB Lakersom zostało 24 mecze, więc niecała 1/3 sezonu, a nie pół... A po ASB Ingram zagrał całe 6 spotkań...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

Taktyczna kropka . na lamet Jaśka :) 

Ingram to teraz niestety trochę loteria, on w ostatnich 2 sezonach opuścił 53 spotkania, a przez nieszczęsną zakrzepicę od marca nie oddał nawet jednego rzutu prawą ręką do kosza (+ przez bodajże pierwsze 3 miesiące w ogóle nie mógł niczego robić ). dodając do tego, że wolno wchodzi w sezony...

No ja liczę przede wszystkim na to, że będzie zdrowy - to najważniejsze. Pokładam wiarę w to, że to będzie top50 gracz lekko licząc w sezonie 19/20, ale znaki zapytania są bardzo duże i rozumiałbym głosy spychające go z top100.

Edytowane przez january
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, january napisał:

Ingram to teraz niestety trochę loteria, on w ostatnich 2 sezonach opuścił 53 spotkania, a przez nieszczęsną zakrzepicę od marca nie oddał nawet jednego rzutu prawą ręką do kosza (+ przez bodajże pierwsze 3 miesiące w ogóle nie mógł niczego robić ). dodając do tego, że wolno wchodzi w sezony...

Ball jest taką samą zagadką. Sami w sobie nie pokazali za wiele jakości, a dodając do tego problemy zdrowotne to naprawdę czarno to widzę. Mniej więcej poziom Fultza, czyli równie dobrze za 2 lata może ich w lidze nie być z różnych powodów i w ogóle nie będzie to dla mnie zdziwieniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, january napisał:

Jakby ktos byl zdziwiony to january probuje podpisac nowy kontrakt z ingramem w naszej grze forumowej:) i probuje uzyskac duzy rabat:)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Eld napisał:

Kolega nie oglądał Clippersów chyba za dużo gdzie SGA grał naprawde pięknego kosza. Mądre decyzje z piłką, zagra nawet na trzech pozycjach a dodatkowo trafił do OKC gdzie młodych rozwijać potrafią.

DMC na ten moment to tylko nazwisko.

Możliwe, że trochę racji masz, że niewiele Clippersów oglądałem. Głównie pamiętam Shai'a z serii z GSW. 

Jednakże oceniając prawdopodobną formę w przyszłym sezonie (uwzględniając cały przepracowany przez DMC okres przygotowawczy oraz otoczenie w jakim będzie grał) stawiam, że wróci do statusu gwiazdy. We'll see :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Lucas napisał:

A winny wszystkim porażkom był TJ McConnell za minimum ;]

Jeśli gracz za 15 mln dostaje tyle samo minut co gracz za minimum to czy kwota kontraktu na boisku ma znaczenie?

W sumie tym sposobem można dość do wniosku że krytykowanie Simmonsa czy Mitchella nie ma sensu bo Amir Johnson i Thabo Sefolosha    zarabiali wiecej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Araggorn napisał:

Możliwe, że trochę racji masz, że niewiele Clippersów oglądałem. Głównie pamiętam Shai'a z serii z GSW. 

Jednakże oceniając prawdopodobną formę w przyszłym sezonie (uwzględniając cały przepracowany przez DMC okres przygotowawczy oraz otoczenie w jakim będzie grał) stawiam, że wróci do statusu gwiazdy. We'll see :)

Po achillesie nikomu się to nie udało. DMC nie ma tak elitarnego skilla jaki ma Durant że rzuca z wysokości trzeciego piętra i ma do tego ułożoną łapę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Eld napisał:

Po achillesie nikomu się to nie udało. DMC nie ma tak elitarnego skilla jaki ma Durant że rzuca z wysokości trzeciego piętra i ma do tego ułożoną łapę.

Kobe po achillesie to 60 pkt w meczu rzucał :D:D:D

może masz rację :) wyleczyłeś moje wątpliwości co do tej zależności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi