Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Eld napisał:

Kolega nie oglądał Clippersów chyba za dużo gdzie SGA grał naprawde pięknego kosza. Mądre decyzje z piłką, zagra nawet na trzech pozycjach a dodatkowo trafił do OKC gdzie młodych rozwijać potrafią.

DMC na ten moment to tylko nazwisko.

Możliwe, że trochę racji masz, że niewiele Clippersów oglądałem. Głównie pamiętam Shai'a z serii z GSW. 

Jednakże oceniając prawdopodobną formę w przyszłym sezonie (uwzględniając cały przepracowany przez DMC okres przygotowawczy oraz otoczenie w jakim będzie grał) stawiam, że wróci do statusu gwiazdy. We'll see :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lucas napisał:

A winny wszystkim porażkom był TJ McConnell za minimum ;]

Jeśli gracz za 15 mln dostaje tyle samo minut co gracz za minimum to czy kwota kontraktu na boisku ma znaczenie?

W sumie tym sposobem można dość do wniosku że krytykowanie Simmonsa czy Mitchella nie ma sensu bo Amir Johnson i Thabo Sefolosha    zarabiali wiecej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Araggorn napisał:

Możliwe, że trochę racji masz, że niewiele Clippersów oglądałem. Głównie pamiętam Shai'a z serii z GSW. 

Jednakże oceniając prawdopodobną formę w przyszłym sezonie (uwzględniając cały przepracowany przez DMC okres przygotowawczy oraz otoczenie w jakim będzie grał) stawiam, że wróci do statusu gwiazdy. We'll see :)

Po achillesie nikomu się to nie udało. DMC nie ma tak elitarnego skilla jaki ma Durant że rzuca z wysokości trzeciego piętra i ma do tego ułożoną łapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Eld napisał:

Po achillesie nikomu się to nie udało. DMC nie ma tak elitarnego skilla jaki ma Durant że rzuca z wysokości trzeciego piętra i ma do tego ułożoną łapę.

Kobe po achillesie to 60 pkt w meczu rzucał :D:D:D

może masz rację :) wyleczyłeś moje wątpliwości co do tej zależności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, dapunk20 napisał:

Jeśli gracz za 15 mln dostaje tyle samo minut co gracz za minimum to czy kwota kontraktu na boisku ma znaczenie?

 

ma znaczenie, a jakze. skoro tj zarabiajacy 'grosze' dostawal 'gwiazdorskie' minuty, to: albo 'gwiazdor' byl 'papierowym tygrysem', albo tj 'deprecjonowany'. proste, oczywiste wnioskowanie! choc nie dla wszystkich! :P w odniesieniu do narracji prowadzonej przez psychofanow 76ers moznaby napisac, ze mielismy tu do czynienia z jakas forma mentalnej schizofrenii - 'gwiazdor' byl 'deprecjonowany', a tj byl 'papierowym tygrysem'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70    Patrick Beverley    6,313432836
69    Montrezl Harrell    6,327868852
68    Jarren Jackson Jr    6,344262295
67    Domantas Sabonis   6,344262295 i wygrana dogrywka
66    Josh Richardson    6,347222222
65    Serge Ibaka    6,349206349
64    Garry Harris    6,435483871
63    Bojan Bogdanović    6,451612903
62    John Collins    6,475409836
61    Eric Gordon    6,483870968

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

70    Patrick Beverley    6,313432836
69    Montrezl Harrell    6,327868852
68    Jarren Jackson Jr    6,344262295
67    Domantas Sabonis   6,344262295 i wygrana dogrywka
66    Josh Richardson    6,347222222
65    Serge Ibaka    6,349206349
64    Garry Harris    6,435483871
63    Bojan Bogdanović    6,451612903
62    John Collins    6,475409836
61    Eric Gordon    6,483870968

 

🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

Nie dosyć ze nie doceniasz gracza będąc fanem jakiś połamańców

Mówi to człowiek który kibicuje Spurs. Tym Spurs który zaczynali zeszły sezon "z kompletem kompetentnych" graczy.

10 minut temu, ignazz napisał:

 ja nawet nie wiem gdzie ten ajpi jest ;)

Mój komputer ---> dysk C ---> katalog Windows ----> katalgo System32 ---> tam znajdź plik 'system32' i go usuń. Dzięki temu za każdym razem jak będziesz wchodził na jakąś stronę/głosował będzie się to działo z różnego IP.

18 minut temu, ignazz napisał:

czas może zrewidować pewne poglądy i zmienić grzmoty na jastrzębie? 

A czy ja wyglądam na jakiegoś sezonowca? Śmiem twierdzić, że się szybciej odbijemy niż oni.

Sam se zmień poglądy i zacznij doceniać Patty Millsa. Ja to ze swoich nawet Feltona uwielbiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Collins zdrowy był lepszy od Trae Younga, więc chociaż sufit ma niski to obecnie jest bardzo wartościowym graczem. Mnie to w sumie się wydaje, że Trae będzie overrated w tym rankingu. Ta druga część sezonu dała sporo optymizmu, ale wątpię by wskoczył już na poziom all-star playera w przyszłym roku.

Lepszy gracz od Sabonisa i Harrella, więc dziwne, że akurat do Niego jakieś pretensje są składane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati Mills bardzo chciał w PO być w klubie 20/10 ( 20%|10% jakby co)

Teraz, MarcusCamby napisał:

John Collins zdrowy był lepszy od Trae Younga, więc chociaż sufit ma niski to obecnie jest bardzo wartościowym graczem. Mnie to w sumie się wydaje, że Trae będzie overrated w tym rankingu. Ta druga część sezonu dała sporo optymizmu, ale wątpię by wskoczył już na poziom all-star playera w przyszłym roku.

Lepszy gracz od Sabonisa i Harrella, więc dziwne, że akurat do Niego jakieś pretensje są składane.

Dokładnie. Latka słaby obrońca i tyle co koledzy maja do powiedzenia a regularne prawidłowe 20/10 robi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia porcja na dzisiaj, od jutra wrzucam po 5:)

60    Jusuf Nurkić    6,491803279
59    Caris LeVert    6,591549296
58    Otto Porter    6,591549296 i wygrana dogrywka
57    Buddy Hield    6,629032258
56    Paul Millsap    6,655737705
55    Eric Bledsoe    6,666666667
54    Steven Adams    6,672131148
53    Trae Young    6,705882353
52    Brook Lopez    6,714285714
51    Andre Drummond    6,73015873

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Aaron Gordon w TOP50 o_O

za co?

Myles Turner chyba też się zrobił overrated. Uwielbiam go, ale on od pierwszego sezonu niemal stoi w miejscu i już nie jest zajebistym propectem, tylko facetem który zarabia koło 20mln i skala oczekiwań jest zupełnie inna.

absolutnie zasługują, bardzo dobrzy obrońcy przede wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Marc Gasol, Devin Booker i Julius Randle w top50 bardziej mnie intrygują 😉 

Też prawda

Randle to pomyłka. Fatalny obrońca, dość łatwy do powstrzymania w ofensywie, przeciętny fit. Półka jakiegoś Harrella.

Booker? Od dawna mówię, że w niczym nie przebija Zach Lavine.

Marc Gasol? Dwa lata odcinania kuponów w Grizzlies, niemal zerowy impact. Kiedyś był zajebisty, ale nawet ten fajny okres w Raptors nie zmienia oceny. Ma momenty zajebistej defensywy, ale to już nie ten Marc, którego kochał chyba każdy.

Z drugiej strony koło miejsc 40-50 zawsze było sporo kontrowersji. Pamiętając rankingi zaliasa z dwóch poprzednich lat i ten Boguta z przed trzech lat.

Bledsoe w TOP50 to powinien być no brainer.

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

absolutnie zasługują, bardzo dobrzy obrońcy przede wszystkim

Taki Gary Harris 64, a mam go chyba obecnie wyżej od Nich obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.