Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Araggorn napisał:

To jeszcze jestem w stanie sobie jakoś wytłumaczyć, po udanych Finałach FVV

Kolega nie oglądał Clippersów chyba za dużo gdzie SGA grał naprawde pięknego kosza. Mądre decyzje z piłką, zagra nawet na trzech pozycjach a dodatkowo trafił do OKC gdzie młodych rozwijać potrafią.

DMC na ten moment to tylko nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chytruz napisał:

🤔

Durant bierze rabaty, żeby móc z nim grać, tez myślę, że za nisko:)

80    Jaylen Brown    6,098591549
79    Zach LaVine    6,125
78    Joe Ingles    6,14516129
77    Brandon Ingram    6,161290323
76    Jonas Valanciunas    6,180327869
75    DeaAndre Ayton    6,180327869 i dogrywka wygrana 39-38
74    Goran Dragić    6,18627451
73    Bogdan Bogdanović    6,193548387
72    Derrick Favors    6,196721311
71    Danilo Gallinari    6,245901639

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, fluber napisał:

79    Zach LaVine    6,125

Miejsce tego pana to jakiś żart. :D

Myślę, że człowiek, który robi 24/5/4.5 co noc, powinien być wyżej. A jeśli zrobi progres w tym sezonie, to nie widzę powodu, dlaczego nie miałby wylądować w TOP50.

Szczególnie, że przed nim są tacy gracze jak Ingram, Dragić, Valanciunas, Bogdan czy Favors...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eF. napisał:

Miejsce tego pana to jakiś żart. :D

Myślę, że człowiek, który robi 24/5/4.5 co noc, powinien być wyżej. A jeśli zrobi progres w tym sezonie, to nie widzę powodu, dlaczego nie miałby wylądować w TOP50.

Szczególnie, że przed nim są tacy gracze jak Ingram, Dragić, Valanciunas, Bogdan czy Favors...

Kolo jest po ACL i marnym obrońcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Kolo jest po ACL i marnym obrońcą.

Co do obrony zgoda, choć może się poprawić w tym elemencie. Co do ACL... było, minęło. Poprzedni sezon zakończył na skuteczności 47/37/83.

A tutaj w rankingu jest niżej od Bogdanów tej ligi. No nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tweedy napisał:

a mógłbyś ten ranking podzielić na pozycje, tak jak były ankiety przygotowane? takie zestawianie ze sobą różnych pozycji IMO jest trochę bez sensu

Ten podzial na pozycje byl mocno krytykowany z uwagi na to ze w obecnej nba trudno jest takiego podzialu dokonac wiec nie planuje tego wrzucac w ten sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sorry ale imgram nad Lavinem (którego fanem w Bulls nie jestem) to naprawdę obciach. Zach po kontuzji zrobił świetny sezon, ale Bulls poza kilkoma osobami na forum nikt nie ogląda

Zach robi temu chuderkalowi jesień średniowiecza o każdej porze dnia i nocy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

Nie no sorry ale imgram nad Lavinem (którego fanem w Bulls nie jestem) to naprawdę obciach. Zach po kontuzji zrobił świetny sezon, ale Bulls poza kilkoma osobami na forum nikt nie ogląda

Zach robi temu chuderkalowi jesień średniowiecza o każdej porze dnia i nocy

Myślę, że jednak większy obciach to Bogdanović, który nie dość, że jest starszy, to gra z ławki w Kings.  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał:

Ingram pre ASB 2019 to leszcz, ale juz Ingram post ASB 2019 to przekozak, co prawda pol sezonu to za malo, zeby wrzucac go wyzej, ale potencjał na allstara zdecydowanie jest, zobaczymy.

Ingram post asb 2019 to 6 meczow:)

2 minuty temu, eF. napisał:

Myślę, że jednak większy obciach to Bogdanović, który nie dość, że jest starszy, to gra z ławki w Kings.  :D 

Miejsca bogdana, robina i setha to jest efekt jakiejs pomylki pewnej czesci glosujacych:) inaczej nie umiem tego wyjasnic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Reikai napisał:

Ingram pre ASB 2019 to leszcz, ale juz Ingram post ASB 2019 to przekozak, co prawda pol sezonu to za malo, zeby wrzucac go wyzej, ale potencjał na allstara zdecydowanie jest, zobaczymy. 

Po ASB Lakersom zostało 24 mecze, więc niecała 1/3 sezonu, a nie pół... A po ASB Ingram zagrał całe 6 spotkań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, january napisał:

Ingram to teraz niestety trochę loteria, on w ostatnich 2 sezonach opuścił 53 spotkania, a przez nieszczęsną zakrzepicę od marca nie oddał nawet jednego rzutu prawą ręką do kosza (+ przez bodajże pierwsze 3 miesiące w ogóle nie mógł niczego robić ). dodając do tego, że wolno wchodzi w sezony...

Ball jest taką samą zagadką. Sami w sobie nie pokazali za wiele jakości, a dodając do tego problemy zdrowotne to naprawdę czarno to widzę. Mniej więcej poziom Fultza, czyli równie dobrze za 2 lata może ich w lidze nie być z różnych powodów i w ogóle nie będzie to dla mnie zdziwieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Ingram to teraz niestety trochę loteria, on w ostatnich 2 sezonach opuścił 53 spotkania, a przez nieszczęsną zakrzepicę od marca nie oddał nawet jednego rzutu prawą ręką do kosza (+ przez bodajże pierwsze 3 miesiące w ogóle nie mógł niczego robić ). dodając do tego, że wolno wchodzi w sezony...

Jakby ktos byl zdziwiony to january probuje podpisac nowy kontrakt z ingramem w naszej grze forumowej:) i probuje uzyskac duzy rabat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.