Skocz do zawartości

World Cup 2019/Mistrzostwa Świata 2019 - CHINA


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten Balcerowski. Nie znam się na prospektach ale chłopisko wysokie a biega zupełnie normalnie. Szeroki a nie chudzina. Broni, kuma co się wokół niego dzieje, coś tam rzuca, a przynajmniej na pozycje wychodzi. W statystykach tego nie widać ale drużyna z nim na boisku jakoś tak swobodniej grała. No i  najlepsze +/- zaliczył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://mobile.twitter.com/Eurohoopsnet/status/1168563483337732097?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1168563483337732097&ref_url=https%3A%2F%2Fpolskikosz.pl%2Fw-chinach-zaloba-komentator-placze-na-wizji-wideo%2F histerycy :)

13 minut temu, montana napisał:

czemu nie ma Lampe na mistrzostwach? znów się obraził czy jakaś kontuzja?

chciał jak zawsze hajs 

prezes :D 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał:

Fajny ten Balcerowski. Nie znam się na prospektach ale chłopisko wysokie a biega zupełnie normalnie. Szeroki a nie chudzina. Broni, kuma co się wokół niego dzieje, coś tam rzuca, a przynajmniej na pozycje wychodzi. W statystykach tego nie widać ale drużyna z nim na boisku jakoś tak swobodniej grała. No i  najlepsze +/- zaliczył. 

Koleś jest sprawny, ma rzut i jest zorientowany boiskowo - widzi co się dzieje na parkiecie. Akcja z pierwszej połowy, jak nasi jakiemuś Kee Hooiowi zrobili autostradę pod sam kosz, to ten takiego sprintu dostał, że jeszcze przed pomalowanym chłopaka sfaulował i minę miał przy tym taką, jakby chciał wszystkim powiedzieć "łodefak". Często w takim wieku sra się pod siebie, jak się zobaczy halę większą niż przeciętna Biedronka. Nie wiem do końca, czy lepiej, że pyka w juropie, czy lepiej by było aby zdobywał wykształcenie na juni w jues... To jest chyba bardzo indywidualna sprawa i nie można do końca powiedzieć co jest dla kogo lepsze.

Życzę mu jak najlepiej i mi zaimponował.

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

prezes :D 

Widziałem w TV aż byłem w szoku, że Radosny Radzio (syn Wesołego Romka) nie założył swojego radosnego garnituru tylko przyszedł w normalnym. Dla tych co nie wiedzą nasz Prezes zazwyczaj ubiera się tak:

maxresdefault.jpg

 

Ale ma rację, c*** im w dupę (sędziom ofc).

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, montana napisał:

czemu nie ma Lampe na mistrzostwach? znów się obraził czy jakaś kontuzja?

To są bzdury. Nie prosiłem o wielkie pieniądze. Chciałem tylko dostać to, co zawsze dostawaliśmy podczas zgrupowań kadry. Obiecano nam samochody, pieniądze i zegarki. Mam nadzieję, że ten problem zostanie rozwiązany w najbliższym czasie. Ale szczerze mówiąc, jeśli nie przyjdą, to nie będę zaskoczony.

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/836085/maciej-lampe-nie-zagra-w-ms-mowi-o-powodach-rezygnacji-duze-pieniadze-to-bzdury

😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu komentowac ersan im najebal sam prawie jak stary mistrz ;]

zawsze jak go ogladam mam wrazenie ze mogli z niego znacznie wiecej wyciagnac w tym nba, nie mowie ze mogl byc na poziomie dirka , ale do tego poziomu all stara mogl spokojnie dociagnac, czegos zabraklo, trenera, organizacji, pracy, czy minut siort wie.

zajebiscie gra ten ich rozgrywajek mahmutoglu. fajny skill widac duzy spokoj nic nie peka.

mysle ze cwiercfinal maja spokojnie , moze i cos wiecej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Korkmaz i Osman zagrali całkiem nieźle. Tylko te osobiste w końcówce.

A USA grają na razie kupę. W pierwszym meczu z Czechami wygrali, ale widać było że to nie poziom dreamteamów. Najpierw Kemba a później Mitchel ich trzymali w grze i jakoś wygrali. Tutaj Turcy się postawili i prawie wygrali. Jeśli USA nie wejdą na wyższy poziom to widzę co najmniej kilka ekip, które mogą ich wyeliminować.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.