Skocz do zawartości

World Cup 2019/Mistrzostwa Świata 2019 - CHINA


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Benon napisał:

Ma jeszcze całkiem koszykarskie nazwisko, jakbyś nie zauważył, ale czy to jest skill to ja nie wiem - nie znam się...

A na poważnie, to stary już jest - pamiętam, że bywało, że potrafił odpalić i wręcz przejąć mecz czasami...

Amoże mi się to śniło... Nie wiem - nie pytaj...

Pozdrawiam

Koszarek czasem może odpalić i trafia trójki nawet z ręką na twarzy. A jak trafia trójki to też jest mocniej kryty, a jednak sporo widzi na parkiecie i kreuje wolne pozycje kolegom. Ale to raz na rzadki czas. Na ogół przeprowadza piłkę przez linię i to wszystko. Gra sporo off-ball i jak ktoś go zostawi niekrytego to może skarcić. Za to w obronie ambitny, ale bardzo słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Fudzi napisał:

Patrze na tabele i drabinke i jest jako tako szansa na ćwierćfinał, tylko, że w nim ktoś z dwójki Hiszpania/Serbia, więc na więcej szans nie ma.

Tutaj plan maksimum to zrobić 1/4 i celebrować to następne 50 lat.

Ale i tak fajnie jak się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Tutaj plan maksimum to zrobić 1/4 i celebrować to następne 50 lat.

Ale i tak fajnie jak się uda.

W 2 rundzie wygrana jednego meczu przeciwko Rosji lub Argentynie powinno gwarantować cwierćfinał, ale z tych meczów co widziałem, to grupa A gra w inny sport na tych mistrzostwach, więc szanse są raczej niewielkie.

21 minut temu, Fudzi napisał:

Patrze na tabele i drabinke i jest jako tako szansa na ćwierćfinał, tylko, że w nim ktoś z dwójki Hiszpania/Serbia, więc na więcej szans nie ma.

Gdybym miał postawić dzisiaj pieniądze na to kto wygra turniej, to podstawiłbym na Serbię. I w sparingach i na turnieju grają jakiś kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się Chińczycy zdziwili. Myśleli, że w cuglach wygrają grupę. 

Nie ma Lampego i Gortata, a oni wyjdą z grupy, może nawet będzie ćwierćfinał. Po prostu wow. 

 

Jak ktoś nie ma gdzie oglądać  albo nie lubi reżimowej to jest takie coś jak:

http://www.livebasketball.tv/vod

Zasady dokładnie ja w LP . Całe mistrzostwa kosztują tam około 30 PLN (6,99 EUR). Mecze live i z odtworzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał:

Tutaj plan maksimum to zrobić 1/4 i celebrować to następne 50 lat.

Ale i tak fajnie jak się uda.

Celebracja to raz, ale awans do 1/4 da nam niezłą szansę na awans do Tokio 2020. "Wystarczy" wygrać po awansie do ósemki jeden z trzech meczy. A to już jest sukces sam w sobie być w top 12 świata. Dodatkowo olimpiada, podobnie jak w siatce, to turniej imo wyżej w hierarchii.

Edit:

Jednak nie ma tak różowo :) Wchodzi nie top 7 ale top 7 rozłożony na poszczególne kontynenty.

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Stratosfear napisał:

Celebracja to raz, ale awans do 1/4 da nam niezłą szansę na awans do Tokio 2020. "Wystarczy" wygrać po awansie do ósemki jeden z trzech meczy. A to już jest sukces sam w sobie być w top 12 świata i olimpiada podobnie jak w siatce to turniej imo wyżej w hierarchii. 

A to przypadkiem nie jest tak, że na IO nie wchodzą drużyny 1-7, tylko to jeszcze zależy od podziału geograficznego ( z tego co kojarzę to z MŚ kwalifikują się 2 najlepsze drużyny z Europy, 3 jeżeli mistrz świata będzie z Europy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fluber napisał:

W 2 rundzie wygrana jednego meczu przeciwko Rosji lub Argentynie

Rosja jest słabiutka przecież..

Argentyna jest lepsza ale to nie jest poziom nieosiągalny dla nas.

Inna sprawa to nasi rozgrywający. Słyszałem wywiad z ŁĄczyńskim , który stwierdził ,że to dobrze że pojechał jego syn bo już ma swoje lata a młody Kolenda ma jeszcze wiele lat kariery przed sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, fluber napisał:

@julekstep @Lucas

Jokić dzisiaj 11-7-7, 100% za 2, 100% za 3 i +40 w 18 minut:)

Daj spokój z tym jokicem, Filipiny chyba najgorsza drużyna na turnieju ;(( włączyłem ich mecz z Włochami i szkoda gadać oczy krwawiły ;( 

ich obrona jest na poziomie szkolnej drużyny z liceum ogólnokształcącego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Inna sprawa to nasi rozgrywający. Słyszałem wywiad z ŁĄczyńskim , który stwierdził ,że to dobrze że pojechał jego syn bo już ma swoje lata a młody Kolenda ma jeszcze wiele lat kariery przed sobą

Pan starszy Łączyński to ogólnie nie ma zbyt dobrej renomy, połowa osob która twittuje pod #plkpl ma od niego bana. Ewidentny klub szalonego rodzica zanim to było modne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.