Skocz do zawartości

World Cup 2019/Mistrzostwa Świata 2019 - CHINA


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Adam Bestia Hrycaniuk.

Fart z drabinką jak się finalnie okazuje, optymalne przygotowanie Starej Gwardii, w końcu mamy  fizycznych niskich i jest mimo wszystko pięknie.

Z Ruskimi zawsze smakuje zwycięstwo, nie tylko ze względów politycznych, ale w kosza to olala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 lata........dwie dekady temu było dane mi oglądać taką reprezentację jak teraz.Dziwne,ale pamiętam to jakby było całkiem niedawno.Szczerze to nie wierzyłem,że dożyję takiego momentu.Cieszę się chwilą jak małe dziecko,bo koszykówka jest mi bardzo bliska od czasów,gdy w dawnym "Sportowcu" przeczytałem o Polakach grających przeciwko Jugosławii i toczących z nimi zacięte boje.Nawet przyjmując,że to tylko sport i nie ma wpływu na nasze codzienne życie,to te MŚ będą dla każdego kibica wyjątkowe.Szczególnie dla starszych roczników :)

Ciężki mecz,ale taki właśnie miał być.Aż się wierzyć nie chce w to,jak odmienił mecz Koszarek.Wyglądało to tak,jakby sami Rosjanie nie wiedzieli co robić przeciwko niemu :)

Edytowane przez Larry Legend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Dobra to po ogoleniu Argentyny i wygranej w 1/4 z Hiszpanią na kogo trafiają Polacy w półfinale :P

Wygrany meczu #1K z #2L, to moze byc USA czyli do ogrania ;->
Zeby tylko na Serbie nie trafic bo Ci to zamiataja jak prawdziwy dream team.

W sumie szkoda, ze ten turniej jest w Chinach bo mecze o sredniej godzinie dla popularnosci tego naszego wyczynu, ale w niedziele o 14 to kurde jest teraz must see TV.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity wyczyn, ćwierćfinał MŚ po  52 latach naszej nieobecności na tym turnieju. Nasi zawodnicy są po prostu wielcy. Może i nie ma w tym zespole gwiazd, ale jest kolektyw, a że koszykówka to sport ZESPOŁOWY, to ten kolektyw był kluczem do naszego sukcesu. Świetna obrona, pro zespołowa gra. No kapitalnie, ręce same składają się do oklasków. Taką koszykówkę chce się oglądać, bo jest w niej wszystko. Walka, emocje, zaangażowanie i przede wszystkim OBRONA. Ten mecz wygraliśmy właśnie obroną. Nie ważne na kogo trafimy w ćwierćfinale, ta drużyna i tak jest już wygrana. Brawo Polska!! 🏀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eF. napisał:

Niesamowity wyczyn, ćwierćfinał MŚ po  52 latach naszej nieobecności na tym turnieju. Nasi zawodnicy są po prostu wielcy. Może i nie ma w tym zespole gwiazd, ale jest kolektyw, a że koszykówka to sport ZESPOŁOWY, to ten kolektyw był kluczem do naszego sukcesu. Świetna obrona, pro zespołowa gra. No kapitalnie, ręce same składają się do oklasków. Taką koszykówkę chce się oglądać, bo jest w niej wszystko. Walka, emocje, zaangażowanie i przede wszystkim OBRONA. Ten mecz wygraliśmy właśnie obroną. Nie ważne na kogo trafimy w ćwierćfinale, ta drużyna i tak jest już wygrana. Brawo Polska!! 🏀

No bądźmy szczerzy, że w 1 połowie graliśmy kupę, po 3 kwarcie byliśmy w tym meczu tylko dlatego, że trafialiśmy 99% z rzutów wolnych, a wygraliśmy ten mecz dlatego, że stał się Łukasz Koszarek i w 4 kwarcie zagraliśmy najlepszy basket po obu stronach parkietu jaki pamiętam w swoim życiu w wykonaniu polskiej reprezentacji:)

18 minut temu, halo napisał:

Panie Krzemo, a co innego zrobili piłkarze na ME w 16?

Nie róbmy tradycyjnej wyliczanki.

Mnie najbardziej cieszy, że to jest najlepiej grająca, najnowocześniej, grająca nasza repra jaką pamiętam. I tylko szkoda, że Szubarga nie doczekał..

No przecież my nie mamy żadnego gracza z NBA w kadrze i nie wiem, czy ktokolwiek z naszych grał w Eurolidze. Lewandowski to był w 2016 roku TOP 10 gracz na świecie. To tak jakby Damian Lillard był Polakiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez aj był dziś irytujący byłem pewny że im przejebie ten mecz niesamowite gówno grał. Reszta w sumie każdy bez zarzutów super kulig super cel hrycaniuk. 

No i skoro ćwierćfinał to pokazują się szanse na jakieś wyróżnienie dla Ponitki. Wybierają tam coś więcej niż 1 piątkę turnieju bo w 2 to jest bankowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marzec napisał:

Alez aj był dziś irytujący byłem pewny że im przejebie ten mecz niesamowite gówno grał. Reszta w sumie każdy bez zarzutów super kulig super cel hrycaniuk. 

 

wg mnie gral niezle, tylko rzut nie siedzial (chocby w IVq pamietam piekny fake ale niecelny rzut + trojka ktora sie wykrecila z kosza) - coz, zdarza sie raz na jakis czas. Mial tez np blok w obronie, czy zbiorke w obronie gdzie byl faulowany. 

Choc rozumiem, ze przyzwyczail nas do czegos wiecej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.