Skocz do zawartości

World Cup 2019/Mistrzostwa Świata 2019 - CHINA


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Serbia w tym momencie najpoważniejszym kandydatem do złota. USA ok, teoretycznie powinni swoim 50 garniturem wygrać to w cuglach, ale czy uda im się stworzyć kolektyw tak jak Parszywa 12 z 1998 roku?
Jeżeli zaczną grać indywidualnie to może być kupa straszna.

Swoją drogą ten pomysł z przełoźeniem MŚ na lata nieparzyste aby nie kolidować z FIFA już się odbija FIBA czczawką, kto wie czy po kolejnej edycji (2023) nie wrócą do parzystych jeżeli i tam gwiazdy zaczną rezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pepis21 napisał:

Czyli Serbia w tym momencie najpoważniejszym kandydatem do złota. USA ok, teoretycznie powinni swoim 50 garniturem wygrać to w cuglach, ale czy uda im się stworzyć kolektyw tak jak Parszywa 12 z 1998 roku?
Jeżeli zaczną grać indywidualnie to może być kupa straszna.

Swoją drogą ten pomysł z przełoźeniem MŚ na lata nieparzyste aby nie kolidować z FIFA już się odbija FIBA czczawką, kto wie czy po kolejnej edycji (2023) nie wrócą do parzystych jeżeli i tam gwiazdy zaczną rezygnować.

Serbia jest najpoważniejszym kandydatem do pokonania USA, ale zdecydowanie nie są głównym faworytem. Kursy obecnie oscylują wokół 1.30 na USA i 5.00 na wygraną Serbii w MŚ.

3 godziny temu, ignazz napisał:

Dlaczego Kanadą nie chce Igrzysk? 

Zawodnicy Kanady postąpili podobnie do graczy USA i woleli zrezygnować z gry. Szkoda, bo oni jednak od lat niczego nie osiągnęli i teraz mają świetne pokolenie, które przy pełnym składzie mogłoby pokonać obecne na tych MŚ - USA. Jednak zrezygnowało tylu, że może być problem z awansem do IO. Praktycznie pozostali tylko Kelly Olynyk i Cory Joseph. Obaj będą musieli wejść na swoje wyżyny, aby przeskoczyć w grupie Australię i Litwę.

Godzinę temu, Kołczu33 napisał:

Ogłoszono już składy Greków i Serbów? Ktoś mógłby się podzielić linkiem do jakiejś stronki ze składami wszystkich reprezentacji?

Są szerokie składy drużyn na stronie FIBA, ale to też nieaktualne, bo codziennie prawie ktoś rezygnuje z gry. Jednak Grecja oraz Serbia powinny mieć swoje najmocniejsze składy. W Grecji będzie Giannis. W Serbii Jokić, Bogdanovic, Teodosić, Marjanović, Bjelica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to wrzucić w temat o strojach NBA, ale to w sumie lepsze miejsce będzie. Stroje Polskiej kadry:

66253507_2131296243840557_5073705922872178951_n.jpg?_nc_ht=scontent-waw1-1.cdninstagram.com66007075_2382878678699652_1766369192042384362_n.jpg?_nc_ht=scontent-waw1-1.cdninstagram.com

W domowym ten szary kolor pasuje jak świni siodło i wg mnie wstawki powinny być czerwone, ale właściwie to ja nie o tym chciałem, gdyż mam cholerną zagwozdkę jeśli chodzi o te stroje. Widzicie ten cypel na kołnierzu? Ewidentnie skręca w lewo a u adidasa lewe cyple są w damskich koszulkach -męskie mają prawe-, tyle tylko, że krój jest tutaj ewidentnie męski, ponieważ kobiety mają lekko zwężone ramiona (fajnie idzie to zauważyć u Rosjanek z niedawnego Eurobasketu gdzie jedna z zawodniczek nosiła męską koszulkę). Ktoś mi potrafi wytłumaczyć co tu się zadziało? @badboys2? Ja mam mózg roz...any. Model to Primetime, który można z miteama skonfigurować.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pepis21 tylko my zwracamy na takie rzeczy uwage:D

nie wiem ocb ale na MP w 3x3 kadry polski graly tez w roznych strojach

czesc  chlopakow miala na sobie damskie koszulki treningowe, takze z wezszymi ramiaczkami

moze zawodnicy mogli wybierac w jakim modelu chca grac albo jest to niedociagniecie pzkosza...? z obecnych grajkow nie mam dojscia do zadnego, wiec nie zapytam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@badboys2 a to nie wiedziałem, że na MP 3x3 mieszali kroje, na MŚ 3x3 z tego co tak patrzę po zdjęciach to wszyscy grali w męskich. Tutaj za to mętlik totalny, nie wiem może adidas też coś sknocił? Ciekawe, ciekawe.

Swoją drogą ciut jestem też rozczarowany, bo podobają mi się te stroje, które Sklep Koszykarza przygotował dla młodzieżowych reprezentacji, miałem taką małą cichą nadzieję, że może i seniorzy je dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rw30 napisał:

@Lucas ale to nie bedzie w polsce zablokowane? (wiadomo, bedo torrenty, bedo obejscia blokad etc, ale jakby jakis janusz chcial sobie to kupic to pewnie nie bedzie mogl)

A czemu miałoby być? Tam kiedyś była Euroliga i nikt nie blokował mimo praw C+. Prawa do MŚ ma wiele krajów i nie powinno być blokad regionalnych. Info z TT Kajzerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem do konca kiedy jest blokowane a kiedy nie, i czy mozna cos wnioskowac na podstawie euroligi w  C+ (to jednak telewizja platna i nielatwo dostepna, TVP sport ma chyba jednak wiekszy zasieg + chyba tez beda transmitowac przez internet?), ale strzelam ze bedzie blokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy tych Mistrzostw. W końcu mamy tam reprezentacje Polski po parudziesięciu latach i dzięki Kobe’mu grupa wydaje się być aż zanadto przystępna. Mimo wszystko wydaje mi się, że jeśli nie uda nam się wyjść z grupy to będzie to nieprzyjemnym zaskoczeniem.

Co do typowania mistrza... Szczerze mówiąc też nie czuje jakoś Amerykanów. Jest wiele innych reprezentacji, które traktują ten turniej 100x bardziej serio niż oni więc bardzo możliwe, że gdzieś w fazie pucharowej powinie im się noga z jakąś Serbią/Litwą/Hiszpanią/Grecją czy kimś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.