Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 2019/2020


Gość eF.

Milwaukee Bucks  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dokąd zmierzają?

  2. 2. Czy Giannis obroni tytuł MVP?



Rekomendowane odpowiedzi

I tak robicie offtop. Wiec...

Kto ma wieksze szanse na rekord postow na forum? Ef. czy Julek?

I czy zrobia to szybciej niz Bron przebije Jabbara?

Szczesliwego Wam! Niech Joka nigdy nie ubywa, Detroit niech chociaz nawiaza so czasow Billupsa, Ripa i reszty, by Pop jeszcze chociaz raz awansowal do Finalow i oby Giannis przestal zamykac oczy przed wjazdami.

Tego Wam zycze w temacie Bucks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

Niektóre wybory bardzo podobne. Jak All-Time, tak obecnie (Doncić, Brogdon). A za duo Payton, Hill - szacuneczek! Btw, mnie to nie rusza Harden. Szanuję za skill, ale nie potrafię go oglądać bez uczucia irytacji. Za to coraz baczniej zacznę się przyglądać Isaac'owi. Jest taka możliwość, że Magic mają prawdziwy diament w rosterze.

Btw2 - Gdyby nie OFFTOP ten temat nadal miałby ze 3 strony, ehh. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

 

@julekstep

No to kończymy. TOP5 'Nie lubię'. xD

Z obecnych to Irving, Durant i KAT i dalej nikt nie jest nawet blisko, więc dobiorę historycznie MJ + Kobe bo ich loverzy tworzą najwięcej rak-kontentu :) (w sumie Kobiego to i bez jego psycho-loverów bym nie lubił :P) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis to DPOY. Kwestia tego czy go docenią za defense, bo zasługuje, czy stwierdzą, że skoro b2b MVP, to DPOY dostanie ktoś inny. 

Tylko czterech graczy dostąpiło tego zaszczytu i zdobyło MVP + DPOY - Garnett, Olajuwon, Robinson, Jordan. Zacne grono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Konfidell napisał:

Wpisz w Google mvp tracker... pierwszy link. 41 do 39 proc .... houston ma jeden mecz mniej...

sprawdź historyczne występy zespołów, posortuj po SRS i wybierz te co mają więcej niż 10 (drugie Dallas ma 7.83) a drugą opcją Bucks jest hejtowany Middleton, dalej zawodzący Lopez lub raz w czas robiący pod siebie Bledsoe, wypada docenić 

 image.png.dc2c30c3090d37c40fdd9df398cac51f.png

jak ktoś by się zastanawiał na Bucks '71 to wtedy miało miejsce rozszerzenie ligi o kilka zespołów i trochę sztucznie napompowane, ale jednak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Konfidell napisał:

Na ile procentowo ważne jest według Ciebie miejsce drużyny w wyborze mvp?

nie wiem, ale chciałbym aby to było wreszcie jasne :) bo jest to zmienne na przestrzeni lat i taki Westbrook może dostać a Paul wcześniej musiał zostać okradziony przez Gwałtka, nie mnie to jest drużyna z historycznym pace a Giannis jest jest centrum i jedyną gwiazdą (szybki look nawet w PIPM i widać, że ciągnie to na poziom nie daleki od Stephen 15/16 czy Brona 2012/13 (lub 08/09)), Harden póki co to może mu buty czyścić i na dzisiaj można stawiać tezy, że Giannis stał się underrated, chociaż występami takimi jak w święta z Philly sobie nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, polishllama69 napisał:

sprawdź historyczne występy zespołów, posortuj po SRS

Poczekaj do końca sezonu, choć piękny to wynik ;)

Godzinę temu, Konfidell napisał:

drugą opcją Bucks jest hejtowany Middleton

No ofensywnie to tak, ale two-way już niekoniecznie.

Godzinę temu, Konfidell napisał:

zawodzący Lopez lub raz w czas robiący pod siebie Bledsoe

Bez przesady, obaj robia swoje - po prostu jak maja fajnych zmienników, to nie muszą grać więcej.

BTW. Zgadnijcie bez zaglądania w staty, który z graczy Bucks (i zagrał min. 500 min) zarówno w net rtg jak i on/off jest najlepszy? Uwielbiam tego gracza! Wg mnie kandydat w przyszłości do All-D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Konfidell napisał:

Oklahoma średnio stała A westbroka wybrali na mvp

obok Rose'a jedno z najgorszych MVP ever

4 minuty temu, dannygd napisał:

Poczekaj do końca sezonu, choć piękny to wynik ;)

raczej podane jako ciekawostka

4 minuty temu, dannygd napisał:

Bez przesady, obaj robia swoje - po prostu jak maja fajnych zmienników, to nie muszą grać więcej.

to temat na inną i ciekawą dyskusję, bo RoLo i zwłaszcza Hill robią robotę

5 minut temu, dannygd napisał:

BTW. Zgadnijcie bez zaglądania w staty, który z graczy Bucks (i zagrał min. 500 min) zarówno w net rtg jak i on/off jest najlepszy? Uwielbiam tego gracza! Wg mnie kandydat w przyszłości do All-D ;)

DDV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Konfidell napisał:

Według mvp tracker harden już prowadzi....

rok temu do felernego meczu z Denver miał gigantyczną przewagę, ale paddowanie pod utrzymanie streaka sprawiło, że ludzie przejrzeli na oczy i drugi raz nie dali się nabrać na stat padding

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Harden gra kosmiczny sezon. Z drugiej strony Giannis to DPOY level i równie epicki RS. 

Wiadomo, że jestem teamGiannis, bo w koszykówce gra sie też w obronie, a tutaj przewaga Greka jest ogromna, ale obiektywnie patrząc na ich sezony, to ciężko wybrać faworyta. Powinno być trochę łatwiej po ASG. No chyba, że do tego czasu nie zwolnią, a przy okazji Mavericks zaliczą jakiś streak, to wtedy będzie jeszcze trudniej. Btw, szkoda mi trochę LeBrona. Chłop ma rocznikowo już 36 lat, rozgrywa doskonały sezon, a większych szans na MVP nie ma.

Imo patrząc pod kątem MVP to chyba jeden z najmocniejszych sezonów ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

Chłop ma rocznikowo już 36 lat, rozgrywa doskonały sezon, a większych szans na MVP nie ma.

chłop w drugich połowach nie broni (Q4 pomińmy), w clutch pudłuje na potęgę, więc chyba nie bardzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, polishllama69 napisał:

chłop w drugich połowach nie broni (Q4 pomińmy), w clutch pudłuje na potęgę, więc chyba nie bardzo 

Uuuuła. A Harden broni? Doncić broni? LeBron w defensywie wygląda lepiej od nich.

Oprócz tego robi średnie na poziomie - 25/8/11 na 57%TS, i jest liderem najlepszego teamu na Zachodzie. 

Patrząc na jego wiek, średnią asyst, wpływ na grę i pozycje Lakers, można bez kontrowersji napisać, że rozgrywa świetny sezon, i gdyby nie trafili się Giannis, Harden, a także Doncić, to myślę, że mógłby śmiało myśleć o MVP. Nigdy za nim nie przepadałem, ale szanuje i doceniam, także staram się o nim pisać 'bez wczutki'. Rozumiem, że dla Ciebie to żaden kandydat do tej nagrody?  😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eF. napisał:

Rozumiem, że dla Ciebie to żaden kandydat do tej nagrody?  😛

nigdzie tego nie napisałem a Ty przereagowujesz na moje słowa

4 minuty temu, eF. napisał:

Uuuuła. A Harden broni?

poprawił się w obronie znacząco

dodatkowo LeBron z tych wszystkich graczy posiada najgorszy back-up i te statystyki są trochę napompowane sztucznie

7 minut temu, eF. napisał:

Oprócz tego robi średnie na poziomie - 25/8/11 na 57%TS,

porównaj z Hardenem, Gyrosem czy brzydkim Słoweńcem, zdecydowanie za nimi

8 minut temu, eF. napisał:

Patrząc na jego wiek, średnią asyst, wpływ na grę i pozycje Lakers, można bez kontrowersji napisać, że rozgrywa świetny sezon, i gdyby nie trafili się Giannis, Harden, a także Doncić, to myślę, że mógłby śmiało myśleć o MVP

jakie ma znaczenie wiek podczas wyboru MVP ? powtórzę, jego wpływ jest powiększany przez brak czegoś takiego jak back-up

ostatecznie też nigdzie nie napisałem, że nie mógłby być na poziomie MVP ogólnie (w 2017 roku śmiało mógłby wygrać, w końcu też jest mocny w stat paddingu), ale w tym roku i przy tej konkurencji na pewno nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę to po raz n-ty, ale LeBron gra swój typowy regular po 30. na poziomie top3-top5 ligi - nie mniej, nie więcej, ludzie wrzucają go do MVP dyskusji, bo nazywa się LeBron, jak ktoś nie ma LeBrona w top4 obok Giannisa, Hardena i Doncicia, to jednak xD, pewnie skończy 2-3 za bilans jak się nie posypie, ale Giannis musiałby się połamać, żeby miał realne szanse na MVP. W wielu latach taka kombinacja bilansu i gry (wciąż ogromny impakt) mogłaby dać MVP ('01, '02, '03, '05, '06, '07, '08, '11, może '17) - obecnie za dużo ludzi robi za dużo historycznych rzeczy (Curry, Westbrook, Harden, Giannis, teraz Doncic z jakimś ~GOAT 20yo sezonem) żeby miał realne szanse na MVP.

To jest sześciorzędne, podstawowe pytanie brzmi czy będzie w stanie wejść w typowy dla siebie sposób na wyższy poziom w playoffach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polishllama69

Damn, nie nazwałbym LeBrona statpadderem, ale tak poza tym to masz trochę racji. Tylko właściwie napisałeś to co ja - Giannis, Harden, Doncić poza zasięgiem, więc nie ma o co się spierać. No dobra, może i można o deprecjonowanie jego wkładu w grę Lakers, bo nie mogę się z tym zgodzić, ale zostawmy to w temacie Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.