Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 2019/2020


Gość eF.

Milwaukee Bucks  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dokąd zmierzają?

  2. 2. Czy Giannis obroni tytuł MVP?



Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ale Shaqa też sie nie dało zatrzymać. 😉

Co do rzutów za trzy... Giannis oddaje dwie trójki więcej jak w poprzednim ssezonie (4.7>2.8). Trafia 1.4 trójki na mecz więc ewidentnie jest poprawa w tym elemencie. Ten gość to pracuś, on nie odpuści trójek.

Edit -> średnie Giannisa w listopadzie - 36.2 pkt/15.2 reb/6.3as, on - +12.6. Oddał 65 rzutów za trzy, trafił 22, czyli średnio blisko dwa razy w meczu przy 6 próbach. Skuteczność - 30%. Imo jak tak dalej pójdzie to zdobędzie MVP bez większych problemów.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To co prezentują Bucks w tym sezonie to istny kosmos jak na razie. Co prawda w ostatnim czasie mieli dosyć łatwy terminarz, jednak rozmiary i jakość tych wygranych jest imponująca, a w tym momencie gwałcimy Clippers 65-95 na początku 4Q. Idziemy po najlepszy bilans w RS, a Giannis po back-to-back MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana tak dobra, że pewnie Leonard odpocznie sobie 2 spotkania. Jak Giannis doda trójkę na poziomie 35% to jest GG. Bucks są o 2W od najlepszego startu w historii organizacji. 14 winstreak , najlepszy wynik to 20 gier. Na rozkładzie teraz Magic, Pelicans (H), Grizzlies(A), Cavaliers(H), Dallas(H), Lakers(H) 👀, Knicks(A). Nie zapowiada się żeby zwolnili.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ttr napisał:

Wygrana tak dobra, że pewnie Leonard odpocznie sobie 2 spotkania. Jak Giannis doda trójkę na poziomie 35% to jest GG. Bucks są o 2W od najlepszego startu w historii organizacji. 14 winstreak , najlepszy wynik to 20 gier. Na rozkładzie teraz Magic, Pelicans (H), Grizzlies(A), Cavaliers(H), Dallas(H), Lakers(H) 👀, Knicks(A). Nie zapowiada się żeby zwolnili.

No akurat 2 najlepsze zespoły Zachodu to mogą ich zatrzymać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Giannis również ma load management tylko on nie odpoczywa w b2b, ale w drugich połowach, heheszki

Jako team Bucks podobają mi się bardziej od Lakers, którzy są zbyt uzależnieni od dwójki swoich gwiazd. Nie mówię, że Lakers grają źle, bo to byłby czysty hejt, ale w Milwaukee naprawdę fajnie się dzielą piłką, do tego Middleton wraca do formy, a to kluczowy zawodnik w ich systemie. Po prostu lepiej się takich Bucks ogląda. Kwesita gustu. Tak czy siak starcie tych drużyn zapowiada się świetnie, bo ten mecz powie nam więcej o ich sile, choć u mnie niezmiennie - Bucks to faworyci na Wschodzie, a Clippers na Zachodzie. Lakers są tuż za nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matek napisał:

Chciałbym zobaczyć, jak oglądasz tych wszystkich grajków i ekipy, o których ciągle piszesz... Obrzydzasz jeden temat za drugim, pomału nie będzie sensu wchodzić w większość, bo przysłaniasz ciekawe treści swoim pi****leniem o dupie Maryny. 

Piszę w tematach, które mnie interesują, meczów obejrzę tyle ile mogę w danym czasie,  i naprawdę mam wyjebane w to czy Tobie to przeszkadza. W tym temacie treści nie ma w ogóle, bo Bucks nikogo nie obchodzą, ale mnie tak, dlatego tutaj piszę, bo może ktoś się jednak tym teamem zainteresuje. Jak widać nie jesteś tą osobą, więc bądź tak dobry i pal wrotki zamiast pisać do kogoś w taki sposób. Zażyj Xanax lub coś podobnego, ewentualnie wyjmij ten kij. Dobra? :)

Edit - nie napisałeś w tym temacie nic treściwego poza tym bólem dupy. Bardzo ładnie.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3

Wydaje się, że on te 'trójki' naprawdę poprawił i z każdym sezonem będzie tylko lepiej. W grudniu (8 meczów) oddaje 6 prób zza łuku, trafia 2.6, co daje nam średnią - 44.7%. Możliwe, że to jest jakaś aberracja, ale średnia z sezonu wynosi - 34%. A to jest już naprawdę solidny wynik. Imo nie ma opcji żeby nie dostał po razu drugi MVP, bo jak na razie to indywidualnie rozgrywa chyba najlepszy sezon w historii NBA. Wyniki drużyny też są kosmiczne. Nie widzę za bardzo drużyny na Wschodzie, która mogłaby takich Bucks pokonać w serii. Bud przeniósł ten team na inny level. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, eF. napisał:

 

jak na razie to indywidualnie rozgrywa chyba najlepszy sezon w historii NBA.

'recency bias'

uwielbiam Giannisa, ktory ofc gra przezajebiscie, ale nawet jakby utrzymal poziom to taki RS Curry 15/6 jest dla mnie wyzej

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

'recency bias'

uwielbiam Giannisa i gra zajebiscie, ale nawet jakby utrzymal poziom to taki RS Curry 15/6 jest dla mnie wyzej

Niby ciężka sprawa, ale to jednak Giannis gra na poziomie DPOY robiąc jednocześnie chore liczby, do tego nie ma Thompsona i Greena w TOP formie obok, czyli grajków z TOP20. Curry zagrał fantastyczny sezon, na pewno jeden z najlepszych w historii, tylko wydaje mi się, że to co robi Giannis w tym RS jest jeszcze bardziej szalone. To jednak zupełnie inny rodzaj gracza jak Curry, więc możliwe, że to będzie kwestią gustu. Tylko poziom DPOY jest dla Stefana nieosiągalny. A tak prawdę mówiąc to nie wiem gdzie dokładnie jest sufit Giannisa, bo równie dobrze za 2 sezony zacznie rzucać na 40% za trzy, i to mnie przeraża w sumie, hehe.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja tu czytam za potężne overreacton.

Przecież Giannis nie ma podejścia do prime LeBrona, dużo łatwiej go zatrzymać niż LBJa czy Currego w ataku. Bucks są bardzo dalecy do zbudowania jakiejkolwiek dynastii ( mam sporo wątpliwości czy w ogóle wygrają mistrzostwo ) , bo nie da się jej zbudować na jednym zawodniku, a byli więksi od Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Gdyby to był tylko eF to bym nie poruszał tematu. Dziwi mnie reakcja ely3. Myślałem, że on odlatuje tylko w sprawach Jazz ;)

ale gdzie tu odlatywanie?

Bucks to (razem z drużynami z LA) najwięksi faworyci w tym roku. Finał konfy rok temu a teraz wyglądają jeszcze lepiej (sam Giannis też).

Dodatkowo zarówno ely3 jak i lorak (w temacie o LAL) dali dużego IFa jeśli chodzi o to 'tworzenie dynastii' - czyli Giannis utrzymuje obecny poziom rzutów za 3 co imho jest nierealne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

Dodatkowo zarówno ely3 jak i lorak (w temacie o LAL) dali dużego IFa jeśli chodzi o to 'tworzenie dynastii' - czyli Giannis utrzymuje obecny poziom rzutów za 3 co imho jest nierealne :) 

LeBron ma trójkę, dużo lepszy ball handling, elite passing o kreowaniu nie wspomnę. Gdzie jego dynastia?

Lorak to już niestety dawno stracił kontakt z rzeczywistością, do jego postów nie doszedłem, ale zapewne będzie ciekawa lektura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma sens porównywanie LeBrona w prime do Giannisa przed swoim prime?

Btw - hipotetycznie, załóżmy że Bucks zdobędą w tym roku tytuł, i teraz nasuwają się trzy pytania

1. Czy to nie będzie oznaczało tyle, że Giannis (25l) będzie wyżej od LBJ'a w jego wieku?

2. Czy nie będzie wtedy za późno aby wskoczyć na bandwagon?

2. Czy ludzie na forum docenią w końcu Milwaukee Bucks?

Mamy do czynienia z graczem, który jest w stanie na pełnej wjechać do TOP10 All-Time, jeśli ominą go kontuzje, a zarząd Bucks niczego nie spiepszy. Wielu zapomina, że Giannis ciągle jest przed swoim prime, bo ma dopiero 25 lat i dużo czasu przed sobą. Jak na moje oko, LeBron ma godnego rywala i następcę w jednym.

Edit - tak, Luka też jest zajebisty i najpewniej przejmą tę ligę na lata.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

LeBron ma trójkę, dużo lepszy ball handling, elite passing o kreowaniu nie wspomnę. Gdzie jego dynastia?

i 10 lat więcej :) i mniej centymetrów

+ o ball handling Greka bym się nie martwił, jest bdb (playmaking też ma wystarczający w otoczeniu jakie stworzyli mu Bucks)

LBJ miał pecha, że ze swoją 'dynastią' trafił na dynastię tworzoną przez najlepszą drużynę w historii ligi :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

i 10 lat więcej :) i mniej centymetrów

+ o ball handling Greka bym się nie martwił, jest bdb (playmaking też ma wystarczający w otoczeniu jakie stworzyli mu Bucks)

LBJ miał pecha, że ze swoją 'dynastią' trafił na dynastię tworzoną przez najlepszą drużynę w historii ligi :)  

Dynastia LeBrona ograniczyła się do ogrywaniu Pacers, Hawks i Raptors tej ligi. Nie umniejszam w żaden sposób GOATOwi, po prostu koszykówka to sport zespołowy i sam Giannis nie zrobi tu dynastii, mimo mojej ogromnej sympatii Bledsoe ja tu nie widzę materiału ludzkiego do tak odważnych predykcji.

A o samym Giannisie...jak na razie powiedziałbym, że moje ciągle na wierzchu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.