Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 2019/2020


Gość eF.

Milwaukee Bucks  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dokąd zmierzają?

  2. 2. Czy Giannis obroni tytuł MVP?



Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to może następnym razem niech nie sadzają zdrowych graczy, nie będzie pitolenia o tym czy win zasłużony czy nie

te shutdowny to coraz większa żenada

LBS, teraz jak przeczytałem to faktycznie brzmiało jakbym umniejszyl, ale wg mnie win to win, bez sakrazmu. Patrzyłem z perspektywy kibica na hali - zapłacił wyższa stawkę, bo Millwauke, a zagrał 2-3 garnitur. Więc w tym kierunku była moja wypowiedź. 

Chyba kiedyś była kara w meczu SAS i Miami Lebronowym, gdzie któraś drużyna robiła load i kara poleciała. 

Edit: sprawdziłem, koniec listopada 2012, Spurs kara, bo Parker, Manu i Duncan nie zagrali mimo zdrowia, Kawhi i Kapitan Jack byli kontuzjowani i grali 2gim garniturem w prime w TV. 

Edytowane przez Ugoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cholera, zapomniałem o meczu i poszedłem w tango, głupi ja. :D 

Czy ktoś oglądał mecz z Bostonem? Jak się zaprezentowali Bucks? 

 

Tak patrząc po statsach to Giannis ładnie ich zdemolował, heh. 36p/15r/7a, 14/20 z gry i +18 (najwięcej w drużynie). Bestia.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że surowy. Chłopak robi 36/18/8, trafia dwie trójki (2/5) i gra ogólnie dobry mecz, ale dramat. 😎

Tutaj Milwaukee jako drużyna dali ciała, bo jeszcze na 3 minuty przed końcem prowadzili 112:104, a Houston zrobiło run 9:0 w 1,5 minuty.

Bucks przegrali ten mecz jak nowicjusz, heh. Trochę szkoda, ale nic się nie dzieje. Wróci Bledsoe to będą silniejsi.

Ps. Giannis kryjący Westbrooka to piękny widok, heh. I trzeba powiedzieć, że RW0 stawił się na końcówkę meczu. Robił grę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bucks przegrali ten mecz jak nowicjusz, heh. Trochę szkoda, ale nic się nie dzieje. Wróci Bledsoe to będą silniejsi.

Chyba żartujesz, przecież to zupełny non factor w PO.

Przy skomasowanej obronie w crunch time Batman & Robin z Milwaukee ponownie głupieją i rzucają cegły. Wietrzę kupę w drugiej rundzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2020 o 14:12, Roggi napisał:

Chyba żartujesz, przecież to zupełny non factor w PO.

Przy skomasowanej obronie w crunch time Batman & Robin z Milwaukee ponownie głupieją i rzucają cegły. Wietrzę kupę w drugiej rundzie...

Oczywiście, że Bledsoe ma za sobą osrane gacie w PO, ale to nie zmienia faktu, że z nim będą silniejsi. Wielu chyba zapomina, że Bledsoe to świetny obrońca.

Ja tu wyczuwam ECF, a tam już będzie rzeźnia. Jedno jest pewne, sam Giannis tego nie udźwignie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sancho napisał:

Nie wesoło się robi. Kurs na brooklen był 16 i wygrali

kurs na brooklen był 200, nie 16, 200  :D

postawiłeś dobre hajsy na ten mecz, czy tu po prostu wpadasz pi*****ić głupoty?

........................................

Giannis zagrał zaledwie 16 minut, odpuścili ten mecz. Nie wiem jak inni, ale mi się coś takiego nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

 

The Milwaukee Bucks are expected to explore a trade for Chris Paul, according to rival teams that spoke with Marc Stein of the New York Times.

The Oklahoma City Thunder are expected to eventually trade Paul and pivot to a rebuild.

The Milwaukee Bucks were eliminated from the playoffs in Game 5 on Tuesday by the Miami Heat. 

 

tak myslalem

cp3 idealnie tam pasuje

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yxvbrosn
 

dorzucic jakis sign and trade juwana howarda tylko zeby sie 5 mln zgadzalo i jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubbas

Ale tak szczerze, jaki interes ma w takim dealu OKC, jeśli picków im nie dorzuci Horst? Eric nie bardzo pasuje do SGA, Lopez to kompletnie im niepotrzebny, Donte lubie i mógłby tam fajnie pasować, ale to ciągle bez sensu - bo to ani przebudowa, ani walka o PO. 24 pick w tym sezonie jest fajny tylko z perspektywy ograniczania capu w kolejnych latach i brania rolsa na PF.

Tu moim zdaniem bez future picks/3 ekipy, która potrzebuje PG solidnego na tu i teraz (Lakers? Orlando?) nie ma szans na deal. Np cos takiego z LAL: https://tradenba.com/trades/jLcEfl3zB 

image.thumb.png.4cb663458d59634e612885757dc2ce93.png

z ORL i MIN https://tradenba.com/trades/QSsozIjat

 

tradenba-snap-1599650642810.jpg

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dannygd napisał:

@Kubbas

Ale tak szczerze, jaki interes ma w takim dealu OKC, jeśli picków im nie dorzuci Horst? Eric nie bardzo pasuje do SGA, Lopez to kompletnie im niepotrzebny, Donte lubie i mógłby tam fajnie pasować, ale to ciągle bez sensu - bo to ani przebudowa, ani walka o PO. 24 pick w tym sezonie jest fajny tylko z perspektywy ograniczania capu w kolejnych latach i brania rolsa na PF.

Tu moim zdaniem bez future picks/3 ekipy, która potrzebuje PG solidnego na tu i teraz (Lakers? Orlando?) nie ma szans na deal. Np cos takiego z LAL: https://tradenba.com/trades/jLcEfl3zB 

wydaje mi sie ze OKC, odda Paula tam gdzie bedzie chcial w ramach przyslugi za to co zrobil

jestem wrecz tego pewien

na pewno bedzie trzeba to wymiane obudowac pickami, albo bedzie to 3 stronna wymiana i wtedy Bledsoe pojdzie gdzies indziej a OKC dostanie picki od jednego i drugiego zespolu, chetni na Bledsoe sie jacys znajda tez

pytanie jest takie czy CP3 to duze ryzyko dla Bucks?

patrzac na market moze i duze ryzyko, ale czy ktos lepszy co moze sprawic ze beda mocniejsi here and now jest dostepny na rynku?

nie bardzo.

nie rozkminialbym kto komu do czego pasuje, bo OKC juz puscilo info wszedzie ze tankuja, dlatego tez zwolnili Donovana takze okc bym traktowal tak ze przyjma wszystko byle z pickami

a najchetniej 3 stronnie zeby wyslac takiego bledsoe gdzie indziej i dostac picki z 2 druzyn

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno:

1. usunął wszystkich poza rodziną

2. robi tak co roku

 

No ale owszem, jak chce w 5 minut sobie zrobić plan naprawczy reputacji, to framework już jest znany:

1. Idź do Warriors

2. Wjeb w finałach przeciw jakimś overmatched ogórom 30ppg na single coverage

3. Awansuj na półkę LeBrona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Chytruz napisał:

Jak chce w 5 minut sobie zrobić plan naprawczy reputacji, to framework już jest znany:

1. Idź do Warriors

2. Wjeb w finałach przeciw jakimś overmatched ogórom 30ppg na single coverage

3. Awansuj na półkę LeBrona

 

loool, no wlasnie chyba nie.0

Jaki procent userow/dziennikarzy/gracY uwaza KD za polke Lebrona.

Akurat lbj pokazal duzo slusniejszy kierunek:

Zgadaj sie po cichu z dwoma superstarami co sa tez FA w tym samym roku i wybierzcie ekipe, ktora nie byla mocna, wtedy nikt nie bedzie tego traktował jako latwe tytuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mac napisał:

loool, no wlasnie chyba nie.0

Jaki procent userow/dziennikarzy/gracY uwaza KD za polke Lebrona.

Teraz KD odszedł już w zapomnienie, bo go nie ma od półtora roku, ale zaraz po tych tytułach dostał boosta.

Wg. mojego 30-sekundowego dochodzenia Beverley, Draymond, Embiid, Matt Barnes i Toni Kukoc powiedzieli, że Durant jest najlepszy albo lepszy niż LeBron (lepszy, nie na półce), Richard Jefferson powiedział, że "jest most unguardable in NBA history", a LeBron, że jest najlepszym graczem przeciw któremu grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.