Skocz do zawartości

Deklaracje GMów odnośnie nie oddawania graczy


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, january napisał:

Wiesz u mnie wystarczy to sprawdzić - KCP zastąpi DLO w konstrukcji rotacji jako starter-offball-guard i będzie grał 30+ mpg (Batum wróci na pozycję 6mana, gdzie miał grać od początku). Nie za bardzo widzę tu pole do dyskusji pod tytułem "KCP dostanie 20-25 min", kiedy grać będzie do oporu (30-36) w 3T pod nieobecność Brona, a w PO z marszu 30mpg+ jako starter. W Wolves za to masz na SG Bookera, to naprawdę jest diametralna różnica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam oczywiście wierzę GMowi Soty - żeby nie było ;) 

9 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Dziękuje wszystkim którzy zagłosowali na KCP w Minnesocie, oraz tym którzy dali przeciwko.

Udowodnimy Wam (tym którzy głosowali przeciwko) ze się myliliśmy, a KCP otrzyma latem propozycje przedłużenia kontraktu w Minneapolis za godziwe pieniądze.

KCP, witaj ponownie w Minneapolis! 
 

Jednocześnie gratulujemy Tylerowi Cookowi, Karimowi Mane i Naji Marshallowi podpisania pierwszego i- patrząc po umiejętnościach- zapewne ostatniego kontraktu w NBA, powodzenia Byczki, już za około miesiąc bedziecie nazywani elitarnymi:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Paul George taka właśnie pełni role w Socie, jest 2-3-4 opcja i jest mu z tym dobrze, a te PO pokazują ze nie ma problemu usunąć się w cień i podporządkować potrzebom zespołu, co było tytaj wyśmiewane na starcie sezonu :) 

Tak jak pisałem od zawsze, Tatum jest pierwsza opcja, opcja B1 jest Booker, B2 George 

btw, Booker jakoś tez może żyć oddając 12 rzutow na mecz, co tez było przecież fikcja dla niektorych :) 

Wrzucam tutaj - bo to ważne - przy Waszym talencie w teamie rozkład ról jest bardzo istotny. Ogólnie to ja coraz bardziej kupuje Wolves. George - jak dla mnie jeszcze kręci nosem w tym sezonie, ale w kolejnym u mnie może być pogodzony z rola DFS ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Alonzo napisał:

Właśnie o to zabiegałem przy Kyle Lowrym.

48mln$ gwarantowane przez 2 najbliższe lata i maxymalny Trade Kicker jak nie mogę NTC. I gwarancja kontraktu po 5mln. do końca kariery. Ryzykuję z tym drugim rokiem za 24mln$ bo ma już swoje lata, ale chcę żeby gracz wiedział jak jest dla nas w Orlando ważny. Również uważam, że należy jego decyzję nieco inaczej rozpatrzeć niż TAK/NIE. 

 

W dniu 14.06.2021 o 14:29, Alonzo napisał:

Kyle Lowry w rl chciał podczas trade deadline od Heat, Lakers i 76ers gwarancję 2-letniego kontraktu na 50mln$ jak były dyskusje o trade. ja składam mu propozycję 48mln$ gwarantowanych w ciągu 2 najbliższych lat + NTC i gwarancja podpisania z nim w kolejnych latach jednorocznych kontraktów po 5mln$ (to nie wypada, żeby taki gracz grał za minimum) tak długo, jak tylko będzie chciał grać. 

Gdzie tu jest haczyk? 

Proszę Kylea, żeby dla dobra klubu zrezygnował teraz z tego roku na który ma PO za 32,8mln. dla dobra klubu , gdyż ta oszczędność tych 8,8mln$ zwiększa nasze szanse na utrzymanie Bouchera i Nunna, a Kyle ma gwarancję 24mln.$ w kolejnym sezonie, gdzie raczej nikt mu nie da takich pieniędzy (inna sprawa, ze robie to w ciemno nie znając jego sytuacji jaka będzie za rok). 

Wydaje mi się, że ta kwestia wymaga osobnego tematu, gdyż u nas jeszcze nie było tego rodzaju extension i wtedy głosowania wszystkich 29 GMów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evi, 

Takie deklaracje (choć różnie u nas odbierane) staramy się gromadzić w jednym miejscu, gdyż w innych tematach giną w gąszczu postów :) 

7 minut temu, evitacre napisał:

Hej, od Bucks Hay i Seth mają obiecane:

Hay - 100/4 - 3+1 PO - gwarantowane 100mln na kolejne 4 lata z opcja w ostatnim roku jeśli będzie w lepszej formie fizycznej i będzie chciał wejść na FA

Curry - 2+1PO - w RL NBA podpisał 32/4, ode mnie dostaje 30/3 i opcje za dwa lata wejścia na rynek FA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

ce63b02924cb1552.jpg

Słusznie @LONGER01

Nie widziałem nigdy (albo widziałem i nie przywiązywałem do niego uwagi) tego pierwszego roku kontraktu, gdy jeszcze grał u Ciebie za 25mln$ - nie było mnie wtedy zresztą w BeGM.

W tych 3 pierwszych sezonach zarabiał w rl tyle:

2017-18 Toronto Raptors NBA $28,703,704
2018-19 Toronto Raptors NBA $31,200,000
2019-20 Toronto Raptors NBA $33,296,296

a w ostatnim sezonie w rl 30mln. (mógł po 0,5mln więcej gdyby zagrał w ASG lub znalazł się w All Defense Team) - u mnie tylko w tym sezonie wychodzi, że zarobił  nieco więcej, czyli 30,89mln$

Jeżeli podpisze za te 2 sezony za 48mln. to mogę mu obiecać 10mln.$ gwarantowane pod warunkiem, że będzie kontynuował karierę w trzecim roku lub jak zakończy karierę to zaproponuję mu i tak 5mln$, które mam świadomość, że będą wtedy dead money. To chyba uczciwa propozycja z mojej strony. Wrzucę to naturalnie do tematu z deklaracjami - ale moje słowo to wystarczające zapewnienie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Evi, 

Takie deklaracje (choć różnie u nas odbierane) staramy się gromadzić w jednym miejscu, gdyż w innych tematach giną w gąszczu postów :) 

ok, sory

btw to nie deklaracja tylko oferta na stole:

Hayward ma od bucks 100/4 z PO na stole, do podpisania jak rezygnuje z PO. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomnę, że posty zawarte w tym temacie nie są w żaden sposób wiążące, nie będą rozstrzygane przez Radę, żaden GM nie ma obowiązku, a tylko dobrą wolę wziąć je pod uwagę.

Są to zwykłe obietnice które dotrzymane lub nie będą świadczyć tylko i wyłącznie o słowności GMa który to tutaj wpisał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.