Skocz do zawartości

Deklaracje GMów odnośnie nie oddawania graczy


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W temacie FA szybko zniknie, dlatego pozwoliłem sobie wkleić to tutaj, bo jest to deklaracja :)

 

Z Garym to też taka sytuacja, że chyba za bardzo, wysyłając oferty, chciałem się wczuć w GMa real NBA, gdzie grono walczących o kontrakt graczy z camp invitations, jest spore i dlatego chciałem by kilku graczy mieć na takich kontraktach by odtworzyć jeszcze bardziej realia NBA.

Mimo to Clark był moim faworytem do podpisania normalnego kontraktu 1+1 TO, po prostu zapomniałem na chwilę, że u nas w beGM to wszystko jest raczej rach ciach i koniec bez gadania :)

Jeżeli to kogoś przekona, to deklaruję, że w przypadku wygrania Garego Clark (już nawet boję się odmieniać :) ) podpiszę go na 1+1 TO w pełni gwarantowany. Daję słowo. Był to mój stash, wydraftowałem go. Rozumiem, jeżeli kogoś nie przekonam, rozumiem.

Z góry dziękuję za zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
18 minut temu, Alonzo napisał:

Orlando Magic dziękują za grę Rodneyowi McGruderowi, który podczas tego blisko 2-letniego pobytu w naszym klubie pokazał swój pełen profesjonalizm, a dzięki swojej ciężkiej pracy i ambicji miał zawsze miejsce w rotacji Magic. Niestety sytuacja finansowa klubu, a więc problemy z luxury tax i widmem repeater tax w sezonie 2021/22 zmusiły Orlando do tego przykrego dla samego GMa ruchu kadrowego. Życzymy Rodneyowi powodzenia w jego nowym klubie Chicago Bulls i po cichu liczymy na powrót gracza do drużyny po wygaśnięciu jego kontraktu w przyszłości. Jeżeli tylko zawodnik będzie nadal grał w NBA, to w sezonie 2022/23 ma on u nas zapewnioną gwarancję minimalnego kontraktu tak długo, jak będzie graczem rl NBA. 

Rodney został sprowadzony do Orlando podczas sezonu 2018/2019 z Cleveland Cavaliers za 2 2nd picki oraz 2mln.$, a po sezonie będąc RFA podpisał 3-letni gwarantowany kontrakt za 12mln. z TO w 4 roku na 4,6mln. W barwach Magic był zawsze graczem rotacyjnym, grając głównie na pozycji sf z ławki, ale część meczy ( w tym w serii w playoffs z Celtics) grał w s5. 

Powodzenia Rodney!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Szkoda, że nie będą one miały mocy prawnej jak tylko no trade clause wejdzie w życie.

W sumie i tak nie miały.

Będę je przypominał zawsze przed głosowaniami - liczę na to, ze te deklaracje będą brane pod uwagę przez głosujących GMów. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavaliers zaoferują Campazzo w 4tej rundzie full taxpayer 1+1 PO, więc wszystkich którzy zagłosowaliby na Cavs proszę o zaznaczenie odrzucenia wszystkich ofert w tej rundzie... :(

Gwarantuję także podjęcie TO w przyszłym sezonie, w przypadku wygrania w tej rundzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jest tylko dwóch graczy których pewnie wymienimy i to tylko ze względów finansowych, Morris i Niang (ewentualnie Dedmond) reszta zespołu, nawet jeśli się połamie, dokończy sezon w Minneapolis, bo zasłużyła by założyć pierścień.
 

Żeby nie zaginęło w gąszczu naszych dyskusji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 minuty temu, mac napisał:

A Dwight uważa gre w Minny za najlepszą przygodę w swojej karierze i chciałby tu grać do Jej końca, a dalej nawet pełnić rolę Udonisa Haslema jako mentora.

Bardzo chętnie podpisze w lato 3letni kontrakt za minimum z team option w last year i my w Minny to uszanujemy oczywiście, tak jak szanujemy życzenia wszystkich graczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wrzucę zawczasu zanim znowu pozmieniają (bitwa o KCP) :

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

w knicks ma 30 minut z marszu i miejsce w s5. nie da sie miec wiekszej roli

a w nawaizaniu do drugiego argumentu, waidomo ze knicks czy lakers to duzo bezpieczniejsza opcja

 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no coz, nci nie poradze :D.

faktem jest, ze czeka go miejsce w s5, a z nim w skladzie staje sie faworytem na wschodzie

 

9 minut temu, january napisał:

Przecież u mnie będzie starterem z marszu. Ta oferta Wizz nic nie zmienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.