Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Chytruz napisał:

Przede wszystkim świadczy to o ciężkiej pracy i zaangażowaniu Jokica w Europie i świadomości taktycznej jaką stamtąd wyniósł. Jak w środku nocy wylejesz kubeł zimnej wody na europejskiego koszykarza, jego pierwszym instynktem po przebudzeniu ma być "muszę przerwać kontrę". Gdyby amerykanie brali sobie założenia taktyczne tak bardzo do serca...

To mecze NBA miałyby tyłu kibiców na świecie co euroliga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2019 o 21:57, Zdzich napisał:

A sam Grubcio coraz głupiej reaguje, co mu wcale nie pomaga. Ja nie wiem, co on miał w głowie to robiąc. Pewnie pączka. Niech zje Snickersa, bo strasznie gwiazdorzy😂

Zawodowi sportowcy nie zarabiają milionów dlatego, bo mają się podobać sędziom, to raczej sędziowie powinni robić wszystko by jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, bo gdy tego nie robią dochodzi do zaognienia sytuacji, powinni być tylko tłem, ale coraz częściej chcą być głównymi aktorami i to jak widać nie tyczy się tylko NBA. Jokić nie gwiazdorzy, to po prostu bałkański temperament, w czasie PO udało mu się zachować chłodną głowę, a i nawet Brothers jakby nabrał do niego szacunku i ostatnie mecze Denver gwizdał raczej równo. Niech sędziowie zajmą się rzetelnym gwizdaniem, to nie będzie problemu, a ta akcja na filmiku to niestety zwykła chałtura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dnc napisał:

Skoro wrzucasz to rozumiem że polecasz? 

Mi się słuchało całkiem przyjemnie, chociaż leciało w tle i nie słuchałem bardzo uważnie. Takie do jakiejś dłuższej podróży pociągiem etc. w sam raz, nic wybitnie odkrywczego i nieznanego wcześniej nie padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie można polecić, odsłuchałem od początku, bo wczoraj nie dałem rady, fajne smaczki jak np. historia Craiga i jego zbieranie piłek jak najszybciej w powietrzu przed odbiciem się od parkietu, teraz widać tą pasje w każdym jednym meczu u niego

coś Rafał nie za bardzo wspominał o Grancie, możliwe, że nie wiąża z nim długofalowych planów, cieszy za to wiara w Portera Jra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 14:17, LeweBiodroSmoka napisał:

spokojnie można polecić

 

W dniu 22.08.2019 o 15:34, Dnc napisał:

Ja też przesłuchałem i tez polecam. Fajny lekki wywiad.

 

tak piszecie że spoko i ok a wg mnie to to była rewelacja. 

Oczywiście że te naprawdę wartościowe rzeczy to pewnie 1/5 całej audycji, zwłaszcza że sporo rzeczy było tam dla januszy nie ogarniających / słabo ogarniających NBA, co nie zmienia faktu że łącznie wartościowego materiału było tam tyle co łącznie w 20 artykułach na ESPNach tego świata albo na 1000 podstron postów forum e-nba.

Już nie pamiętam dokładnie bo dobrych parę dni temu słuchałem, ale kilka rzeczy naprawdę świetnych, a chyba najlepsze jak pojechał po rumorsach że 'gdzieś tam przeczytaliśmy że Denver Nuggets są zainteresowani kupnem kogoś-tam i spoglądamy na siebie ze zdziwieniem', co świetnie pokazuje jak naprawdę działają te hopshoopy & ESPNy2, i to przecież nie jest żadna tajemnica a jednak masa ludzi, nawet tu na forum (czyli poziom wiedzy znacznie powyżej średniej) się ekscytuje każdym nowym rumorem.

W ogóle cały ten Rafał zdaje się świetnym gościem muszę przyznać, w sensie podejścia do pracy, pracowitości itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał jest fajnym rozmówca i aż chce się go więcej słuchać. Świetnie się nadaje do takich audycji.

Mi się podobało że nie udaje nie wiadomo kogo ale jest szczery i taki prawdziwy w tym co mówi. Przyznaje że Nurkic był jego pierwszym wyborem a nie Jok.

No i fajna historia z Murrayem i jego wyborem.

 

Szkoda tylko że taki zawód powoduje że mało ma czasu dla rodziny i siebie. Ale chyba mu to pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2019 o 00:11, rw30 napisał:

a, i zwracam honor @lorak, faktycznie pytanie bylo o posty na forum e-basket. Swoja droga zalosne pytanie, i tez bardzo fajna odpowiedz samego Jucia

Juc w ogóle super się wypowiadał. już nawet pomijając poszczególne insiderskie smaczki, to po prostu stylistyka godna podziwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2019 o 06:32, lorak napisał:

Juc w ogóle super się wypowiadał. już nawet pomijając poszczególne insiderskie smaczki, to po prostu stylistyka godna podziwu.

praca straszna ze wzgledu na rodzine. zarobki ok (70k$ brutto) i przez 4 miesiace (?) mozesz je wydawac z rodzina/dziewczyna w Polsce. rozjazdy jesli do Barcelony to fajnie, jak jakas Klajpeda czy Ufa to troche mniej i mu tej karty firmowej pewnie nie przyjmuja (pewnie Amex) : ). Wogole to troche za duzo sie podniecal ta karta bez limitow, (a limit to tam przeciez jest, tylko pewnie z 50k) przeciez to standard w wielu branzach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, memento1984 napisał:

praca straszna ze wzgledu na rodzine. zarobki ok (70k$ brutto) i przez 4 miesiace (?) mozesz je wydawac z rodzina/dziewczyna w Polsce. rozjazdy jesli do Barcelony to fajnie, jak jakas Klajpeda czy Ufa to troche mniej i mu tej karty firmowej pewnie nie przyjmuja (pewnie Amex) : ). Wogole to troche za duzo sie podniecal ta karta bez limitow, (a limit to tam przeciez jest, tylko pewnie z 50k) przeciez to standard w wielu branzach. 

 

nie chce mi się odpowiadać punkt po punkcie, odpowiem tak:

jesteś tak upierdliwy że możnaby podejrzewać że to Ty przesłałeś to pytanie podczas wywiadu ''Rafał, czy  wstydzisz się postów napisanych na forum e-basket?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.