Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to go chyba inaczej trochę zapiętałem, tak naprawdę załapałem się na końcówkę prime Lawsona, strasznie szkoda typa, jeden z najbardziej underrated grajków tamtych lat

Nałóg niestety wygrał z chłopem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

widzisz @julekstep, to jest dopiero kompromitujący wpierdol

ja pi****le jaki wstyd

Wydaje mi się, że 90% drużyn chciałoby mieć takie problemy jak Denver i od czasu do czasu doznać takiego wstydu. Wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Taki urok enbieja, że nagle, niespodziewanie jest jakaś wtopa. Tutejszym fanom Jazz wciąż się śni porażka z Atlantą z zeszłego roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DeltaCenter napisał:

Wydaje mi się, że 90% drużyn chciałoby mieć takie problemy jak Denver i od czasu do czasu doznać takiego wstydu. Wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Taki urok enbieja, że nagle, niespodziewanie jest jakaś wtopa. Tutejszym fanom Jazz wciąż się śni porażka z Atlantą z zeszłego roku. 

Atlanta rok temu była b.miłą, fun2watch drużyną

Wczoraj w strojach GSW wyszły jakieś typy z Walmarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

Atlanta rok temu była b.miłą, fun2watch drużyną

Wczoraj w strojach GSW wyszły jakieś typy z Walmarta.

I nawet jakis Mulder był. Aż se muszę powtórkę odpalić i zobaczyc jak gość z archiwum X przebiega się po Denver.

28 minut temu, DeltaCenter napisał:

Wydaje mi się, że 90% drużyn chciałoby mieć takie problemy jak Denver i od czasu do czasu doznać takiego wstydu. 

Czyli 27 teamów chciało by być na miejscu Denver.

Ciekawa teoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Czepianie się. Będe dokładny, biorąc pod uwagę bilnas to 24 drużyny, czyli 80 %.

Uważam, że miałeś absolutną rację z tym 90% bo na najbliższe 2-3 lata tylko Lakers Clippers i Bucks mają lepsze perspektywy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ely3 napisał:

Uważam, że miałeś absolutną rację z tym 90% bo na najbliższe 2-3 lata tylko Lakers Clippers i Bucks mają lepsze perspektywy. 

Boston ma dość zajebiste perspektywy od 'teraz' do 'za 3 lata' (+/- poziom Nuggets)

Mavericks złapali zadyszkę, ale już są PO teamem a w ciągu 2-3 lat mogą być straszni.

Pacers, Heat, 76ers - wszystkie te teamy raczej na luzie przez najbliższe 3 lata meldują się w PO i każdy z nich może w tym czasie wskoczyć na półkę 'contender'.

 

LAL to imho są 'teraz albo nigdy' - jak w tym roku nie wygrają to tam może być umieralnia przez najbliższe parę lat (z kolei jak wygrają to będą jeszcze większym magnesem dla 'ring chaserów' i mogą pójść za ciosem po jakieś b2b)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans? Też zajebiste perspektywy. Thunder w dłuższym okresie?

11 minut temu, TripylDabyl napisał:

Czy ja wiem. Są np. Knicks którzy mają masę kasy i mimo że, teraz nie wyglądają świetnie to tylko kwestia max 2 lata, zanim podpiszą gwiazdy z samego topu i wrócą na piedestał

Ty tak na poważnie, czy po prostu bardzo chcesz się dostać do łapu-capu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

No ale tu mowa o okresie teraz-za 3 lata, wiec imho obie te ekipy sie nie lapia (chyba ze Pels juz zaraz wystrzela mocno - ale to imho takie 50/50)

A no to jeśli tak, to nie ma co Thunder wymieniać w tym towarzystwie bo nam za trzy lata to dopiero CP3 spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Pelicans? Też zajebiste perspektywy. Thunder w dłuższym okresie?

Ty tak na poważnie, czy po prostu bardzo chcesz się dostać do łapu-capu?

Knicks i ściągnięcie gwiazdy z topu. W jednym zdaniu. Mam nadzieję że, rozwiałem wszelkie wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestaje mi sie to podobać, dzisiejsza 3 kwarta, to znowu była jakas totalna gangrena i gdyby nie Monte z Bartonem, to byśmy teraz byli wysmiewania jako kandydat do czegokolwiek, wygrać się udało, ale poraz kolejny się sprawdza to, ze Majk ma problem z doborem rotacji gdy wszyscy są zdrowi, chyba każdy widzi, że Sap musi złapać oddech, Grant jest w gazie od 2 miesięcy, a i tak nie gra w s5

a w marcu czeka nas:

MIL
@ DAL
@ SAS
@ LAL
LAC
@ OKC
@ TOR
@ CHI
@ MIA
SAS
OKC
@ GSW

trochę niezbyt dobry moment na taki kryzys 😕

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.