Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Eld napisał:

Dzień dobry i miłego dnia Misiaczki! 😘

Zajebiści są ci Thunder w końcówkach pod względem punktowania rywali, już któryś raz to widzę, prawie w każdym posiadaniu w 4q atakowali Jokicia na pickach, który kompletnie nie ogarniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

No ale sam mecz się całkiem spoko oglądało, dużo twardej gry (i sporo miękkich gwizdków).

Meczycho super. tym bardziej że W po właściwej stronie ;). Słowa uznania dla Jokića bo zagrał naprawdę bardzo dobry mecz, ale po tym co mu zrobili przy 92:98 nie dziwie się, że mu się już odechciało, albo po prostu to był kluczowy moment kiedy brakło sił. Wkurzony do tunelu szybko zszedł. No ale jak w ciągu a może 8 w tej akcji sekund wpierw piłkę wygarnia Ci Noel z 5 faulami na koncie, później CP3 robi z Ciebie młynek, a na koniec jakiś Dort robi Cię w c***a, mija i kończy wsadem to rzeczywiście może się odechcieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Mi sie nie podobalo, ze Gallo dostal dosc miękki flagrant, a potem Noel nie dostal za wejscie w Harrisa, które było dużo głupsze i duzo bardziej niebezpieczne.

Ale Harrisek co sobie poudawał to też musisz przyznać. Natomiast czy było niebezpieczne? Oczywiście, że tak ale to nie flagrant. Noel po kolei mógł go trafić z łapy, łokcia, kolanem i jeszcze butem twarz przeorać a jednak go raptem musnął. Tak naprawdę w tej akcji to Harris odbił się od tłustego dupska Dorta na dużej szybkości, a Noel to tak przeleciał w help defense nad nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Eld napisał:

jednak go raptem musnął.

To 'musniecie' (ktore ofc musnieciem nie bylo) na takiej wysokosci jest zajebiscie niebezpieczne (i bylo totalnie zbedne bo akcja byla juz w zasadzie wybroniona przez Dorta) - flagrant luzno.

54 minuty temu, Eld napisał:

Ale Harrisek co sobie poudawał to też musisz przyznać.

Zlec z 2 metrow plecami na ziemie majac na sobie wielkiego murzyniaka i sprawdz czy faktycznie to mogly byc udawanki. Sama reakcja Paula (ktory z zasady jest raczej c***kiem wzgledem przeciwnikow w danym meczu) mowi tu wszystko. Cale szczescie ze Harris glowy nie 'puscil' bo mogloby byc bardzo zle.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

na sobie wielkiego murzyniaka

Nie mam żadnego pod ręką. 

11 minut temu, julekstep napisał:

To 'musniecie' (ktore ofc musnieciem nie bylo) na takiej wysokosci jest zajebiscie niebezpieczne (i bylo totalnie zbedne bo akcja byla juz w zasadzie wybroniona przez Dorta) - flagrant luzno.

Noel na czapę leciał i też nie zatrzyma Ci się ot tak w powietrzu.

Groźnie wyglądało w pierwszej chwili, ale jak sobie patrzę na powtórki to widywałem gorzej lądujących po czym na luzie wstali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Eld napisał:

Groźnie wyglądało w pierwszej chwili, ale jak sobie patrzę na powtórki to widywałem gorzej lądujących po czym na luzie wstali. 

zobacz sobie jak to wyglądało z kamery za plecami Jokicia

bardzo kretyński i  niebezpieczny faul

a w tym meczu po prostu zabrakło wsparcia trzy razy odrabialiśmy 10 punktową stratę, ale w trzech nie pociągniesz z takimi Thunder

dobrze, ze odszedł Westbrook to w końcu wygraliście po 2 latach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zobacz sobie jak to wyglądało z kamery za plecami Jokicia

bardzo kretyński i  niebezpieczny faul

a w tym meczu po prostu zabrakło wsparcia trzy razy odrabialiśmy 10 punktową stratę, ale w trzech nie pociągniesz z takimi Thunder

dobrze, ze odszedł Westbrook to w końcu wygraliście po 2 latach ;)

Generalnie nie oglądam przez league passa, więc tego ujęcia mogłem nie widzieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Generalnie nie oglądam przez league passa, więc tego ujęcia mogłem nie widzieć.

 

na ESPN było, bo sam streama oglądałem gdyż @człowiek...morza musiał akurat chcieć wejść na swojego leaguepassa

to bardzo nietaktowny jegomość

aha

Harris to powinien sobie dać spokoj z tymi hangtajmami na chama w typów, bo go kiedyś zabiją, ani to efektywne ani potrzebne

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.