Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Butler jak odpuścił ASG to w pierwszym meczu po przerwie złapał kontuzję kolana, która prawie zakończyła Socie sezon, więc pokuszę się o opinię, że jak ktoś ma się połamać, to i tak się połamie. :] 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Butler jak odpuścił ASG to w pierwszym meczu po przerwie złapał kontuzję kolana, która zakończyła Socie sezon, więc pokuszę się o opinię, że jak ktoś ma się połamać, to i tak się połamie. :] 

Możliwe, ja po prostu fanem tego nie jestem, ostatnio nawet konkursów nie oglądałem, a tylko jakieś skróty na YouTube dzień później, więc jakiegoś emocjonalnego ładunku nie mam z tymi nominacjami. 

W teorii jeśli gracz odpocznie to lepiej, choć to taka intensywność meczu, że nie ma większego znaczenia. Jeśli Jokic coś fajnego zrobi to i tak wytną na Reddicie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 13:34, LeweBiodroSmoka napisał:

imo bardzo zabawne i niezbyt chamskie, widziałem już jak jacyś gracze butowali maskotkę innej druzyny albo palono koszulki, więc to chyba w normie

No jak dla mnie nic wielkiego, chociaż też średnio trafione, bo Davis gra większość czasu na pf. Niemniej ja bym sobie odpuścił takie żarciki, bo potem jak ktoś przegnie, to płacą za to zawodnicy, a nie śmieszek od social media. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://theathletic.com/1610452/2020/02/17/the-athletics-nba-power-rankings-week-17-what-are-you-playing-for/

5. Denver Nuggets (Previously 5th), 38-17 (+3.8 net rating)

What are you playing for? The Western Conference Finals. I’ve gone back and forth on this one, trying to decide if the WCF or the NBA Finals are what the Denver Nuggets are actually playing for this season. A logical step in the right direction for them is making the conference finals. Regardless of how good you think this team is, that should be what they’re playing for at bare minimum. They damn near made it last year when they lost Game 7 at home to Portland. I don’t know if they’re definitely better this season compared to last, but I think their ceiling should be higher. Jerami Grant is huge for them and Michael Porter Jr. keeps plugging along as he figures this league out. Still, they are probably a tier below both LA teams when it comes to how it plays out in the postseason. But they have a great chance to prove this section to be underselling them.

Why this ranking? Was going to move them up this week, but losing that game against the Lakers prevented that. Had they won that game, I may have even moved them all the way up to third in the rankings. Even though they didn’t pull the game out against the Lakers, I’m still impressed with how they play in clutch games. They have the second-most clutch victories this season, and their defense really steps up in these moments. All season long, their defense has been a roller coaster. It was elite for a while, and then it tailed off severely. They still have a top 10 defense currently, but it’s tough to know what to trust. With clutch situations, they give up 100.4 points per 100 possessions. That’s a huge jump considering their 108.0 defensive rating for the entire season. Will this hold in the playoffs though?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego zdjecia minął już rok. Nikola w tym czasie znalazł się na czwartym miejscu w głosowaniu na MVP, zaliczył udaną debiutancką przygodę z Playoffs i nieudany występ na MŚ z kadrą. Oby najbliższy rok przyniósł jeszcze lepszy wynik w Playoffs i dobry wynik na Igrzyskach Olimpijskich. Indywidualnie sezon regularny moze skonczyc nawet z lepsza linijka niz poprzedni, wiec w TOP5 MVP moze sie utrzymać.

nikola-jokic-rodjendan-830x553.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.