Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

ile? :D

dobra, świeć na bilans :P

a tak już zupełnie poza tym,  to miałem niby iść spać i obejrzeć sobie rano, ale już się nie pyli

poza pierwszym winem w Oaklad i blokiem Juancho (Junchoooolo) to zawsze takie mecze w tamtym rs w cymbał były

a dziś znowu bez Bartona, Julek, co to będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydu nie było :) Sporo naszych niewymuszonych błędów, długimi minutami nie potrafiliśmy dziś zagrać w ataku nic poza opcją Murray/Jok, Lebron mocno chroniony przez gwizdki w 2H, choć coś już tam czytam, ze wcale nie, zwalać na pasiaków nie zamierzam, widać było jak wielki te drużyny maja potencjał, szkoda, ale nie ma co płakać, na pewno gorsi nie byliśmy

jedziemy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to raczej tak bardziej na śmiechy, bo dawno nie było nic o tym pojedynku, z tego co wyczytałem to Biid wypada lepiej pod wzgledem efektywności, a Jok ast/to i strat w ogóle, no i w ilości game winnerów w których wygrywa z cała ligą

a jeszcze znalazłem to:

 

nie wszystkie rzuty w ostatniej minucie są game winnerami. ESPN znowu się wygłupia, aby postawić Jokica w dobrym świetle. wprawdzie tym razem nie zmyślili danych (jak z vs Gobert), ale wybrali sobie jakieś kryteria nie wiadomo skąd (czemu np. nie 3 ostatnie sezony? bo w '18 miał 0/5?). za clutch przyjmuje się ostatnie pięć minut bliskiego meczu i tu Embiid wypada lepiej (chyba co roku).

PS

przy warunkach z tego twitta, to Lillard ma 4/14, RW 4/19, Kemba 5/15, Mitchell 4/14, Butler 3/13, Durant 0/10, Wade 2/12, Irving 5/13, LJ 1/6... i generalnie zawodnicy NBA to jakieś cieniasy, bo te "big shot" to trafiają tylko z 34% skutecznością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem "spoko" porażka IMO, sam mecz naprawdę fajny do oglądania. Lakers chyba w najmocniejszym składzie, a w Denver nadal brak Bartona, Plumlee i Portera, więc 3 stałych członków rotacji, także nie było najgorzej. LeBron to tam miał normalne gwizdki, prędzej czepiałbym się Davisa, ale na niego jestem uczulony :P Jokić 4 faul z dupy co choćby Jeff przyznał, ale później były momenty i okazje do tego, zeby go wczesniej z boiska wyrzucic, wiec generalnie pasków specjalnie bym się nie czepiał.

Harris dał punkty na dogrywkę, trafił w niej ważną trójkę, cieszy to ze czasem cos mu wpadnie do kosza ;) Za dogrywkę czepiałbym się trochę Nikoli, bo najpierw trochę głupio próbował wymusić faul Howarda przy rzucie za 3, potem podobnie zrobił na mid z LeBronem i spalił rzut jakoś w połowie akcji (na szczescie w kolejnym posiadaniu przy takim switchu Lakers swietnie dograł pod kosz) no i miał open 3 w samej już końcówce, a zamiast to się niepotrzebnie w fake'a bawił i zaraz stratę dał. Mógł i powinien w dogrywce podejmować lepsze decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lorak napisał:

nie wszystkie rzuty w ostatniej minucie są game winnerami. ESPN znowu się wygłupia, aby postawić Jokica w dobrym świetle. wprawdzie tym razem nie zmyślili danych (jak z vs Gobert), ale wybrali sobie jakieś kryteria nie wiadomo skąd (czemu np. nie 3 ostatnie sezony? bo w '18 miał 0/5?). za clutch przyjmuje się ostatnie pięć minut bliskiego meczu i tu Embiid wypada lepiej (chyba co roku).

PS

przy warunkach z tego twitta, to Lillard ma 4/14, RW 4/19, Kemba 5/15, Mitchell 4/14, Butler 3/13, Durant 0/10, Wade 2/12, Irving 5/13, LJ 1/6... i generalnie zawodnicy NBA to jakieś cieniasy, bo te "big shot" to trafiają tylko z 34% skutecznością.

Znalezione obrazy dla zapytania: ić stont

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis idealnie odpowiedział na tego zaczepnego tweeta, wyjaśniając dzisiaj Denver w najważniejszych momentach meczu. 7 z 10 punktów Lakers w dogrywce, kapitalna obrona w końcówce 4 kwarty i zwieńczenie występu zmuszeniem Jokica do prostego błędu w najważniejszej akcji Nuggets. No zły moment na zaczepianie Davisa wybrały sobie śmieszki z social mediów Denver, bo dzisiaj starcie wypadło zdecydowanie na korzyść zawodnika Lakers.

Oprócz tego świetny mecz LeBrona z kapitalnym stosunkiem asyst do strat i kolejny raz na deskach powalczył Howard. Na minus chyba tylko Kuzma, który poza lobem do Dwighta i trójką z rogu, nie dał zespołowi kompletnie nic. Może jeszcze Danny Green, który dzisiaj był strasznie pasywny i w zasadzie przeszedł obok meczu. Niby ten typ tak ma, ale spojrzałem sobie na mecze z tego sezonu z Nuggets i Green ma w nich oszałamiającą średnią 4,3 pkt/mecz przy skuteczności 25% zza łuku. Trochę słabo jak na potencjalne starcie obu drużyn w PO :)

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Hoolifan napisał:

Nuggets. No zły moment na zaczepianie Davisa wybrały sobie śmieszki z social mediów Denver, bo dzisiaj starcie wypadło zdecydowanie na korzyść zawodnika Lakers.

a jaki jest dobry monent na zaczepki? gdyby Davis zagrał słabo, to byś tak samo propsował dział mediów Barył?

@lorak

jesteś słony jak gips Embiida

myślisz, że ja będę sprawdzał fg kogoś na przestrzeni 2 lat? widzę, że pasuje mnie coś do kontekstu to wrzucam, dziwne, że się wczoraj z tym nie odpalleś :P

 

 

niesamowita presja ciąży na tym gościu, to był jego najsłabszy mecz od dawna, a i tak było tak bardzo blisko, na tt głupki już się śmieją, że jest out of shape bo nie dał rady kondycyjnie pod koniec meczu, a zapominają jaką Bonanzę miał oststnio (choćby wygrana w Utah grając w 7miu), trzeba się już do tego przyzwyczajać i po prostu na to nie patrzeć, po tych cytatach widać, że Jok wie co nalezy zrobić, aby następnym razem było lepiej, bez użalania się i zwalania winy na wszystko inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Hoolifan napisał:

Na minus chyba tylko Kuzma, który poza lobem do Dwighta i trójką z rogu, nie dał zespołowi kompletnie nic. Może jeszcze Danny Green, który dzisiaj był strasznie pasywny i w zasadzie przeszedł obok meczu.

Rondo, Rondo, Rondo.

O mało Vogel nie przegrał meczu, grając nim zamiast Caruso. Na szczęście w końcówce się opamiętał. 

Ps. O co chodziło z tym tweetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a jaki jest dobry monent na zaczepki? gdyby Davis zagrał słabo, to byś tak samo propsował dział mediów Barył?

Wtedy zapewne średnio by mnie to obchodziło ale byłoby on point, a tak można się trochę pośmiać z tego, że Nuggets dostali w mazak :)

@Jendras

Faktycznie zapomniałem wspomnieć zarówno o kiepskim meczu Rondo jak i o niezłym wejściu Caruso, ale do tego idzie się niestety przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jendras napisał:

Ps. O co chodziło z tym tweetem?

 

W dniu 12.02.2020 o 11:26, Lucas napisał:

 

imo bardzo zabawne i niezbyt chamskie, widziałem już jak jacyś gracze butowali maskotkę innej druzyny albo palono koszulki, więc to chyba w normie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Bardzo dwuznaczna opinia. Jeżeli przed meczem był pewien na 2% to dziś na 3% ;))))

Kibice Nuggets to ludzie wielkiej wiary. Myślę, że przede wszystkim powrót Jamala do wielkiej formy ot tak nagle po kontuzji, powoduje taką reakcje, bez tego nie byłoby szans na podobne deklaracje.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.