Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Lucas napisał:

Moim zdaniem poszuka dłuższej i większej umowy niż PO

Nie sądzę aby przy kłopotach z chinolami i tym samym z przyszłym SC raptem się ktoś rzucał na Granta z ofertą w stylu 45-50 mln na 4 lata a tylko taka umowa miałaby sens. No ale to tylko moje zdanie, tak samo jak to, że mówimy o 7-8 zawodniku rotacji w Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dannygd napisał:

Nie sądzę aby przy kłopotach z chinolami i tym samym z przyszłym SC raptem się ktoś rzucał na Granta z ofertą w stylu 45-50 m

przecież 50/4 to jest mega promka jeśli utrzyma to co gra

wg. NBA.com Baryły mają 10 atak i 9 obronę, grając już niemal 1/4 sezonu bez Sapa i wciąż mają streaka z ekipami +.500

#miszczoskaformuła

#alejokicniebroni

aha

luty Andrzejek otworzył na statach 32/14/10/2/1.7 na lużnym 64%fg

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

On już wyprzedził Sapa w mpg przecież

To nie znaczy, że jest lepszy - przecież to tylko w wyniku kontuzji i oszczędzania Sapa.

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież 50/4 to jest mega promka

Promka to u RoCo jest, który jest 2 jak nie 3 level wyżej. Ale nie chodzi tu nawet o to czy to dobry czy zły deal byłby ogólnie, tylko, że ekipy mają podpisanych sporo wzrastających kontraktów w oparciu o SC i w dobie niepewności co do SC w latach po sezonie 20/21 to nie będzie tak, że się teamy rzucą na niego. A dla Denver priorytetem będzie Sap, więc na miejscu GMa przy odpuszczeniu tych 9 mln i chęci np. 15 (bo to raczej będzie wartość oczekiwana przez Granta), to wolałbym Sapa i jakiegoś vetsa za min niż wchodzić w 4 letni kontrakt z nim - szczególnie, że w defensywie gra słabo, a te kilka meczów lepszych rzutowo tego nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, dannygd napisał:

To nie znaczy, że jest lepszy - przecież to tylko w wyniku kontuzji i oszczędzania Sapa.

oszczędzania? jak na moje to typ się za często jednak sypie

28 minut temu, dannygd napisał:

Promka to u RoCo jest, który jest 2 jak nie 3 level

co?? ile?? od kogo? :D

Sap może być priorytetem jako rezerwowy lider szatni, nie zakładam, że za rok będzie w stanie grać bez kłopotów w s5, co nie zmienia faktu, że typ ma mega szacun zewsząd z otoczenia i widać nawet, jak pomimo kontuzji, jest z drużyną całym sercem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ely3 napisał:

1. Tyrone był w zeszłym sezonie minus 10-15% do średniej ligowej z każdego miejsca na parkiecie.

Nie strzelaj pustymi frazesami, tylko konkrety proszę. W RAPM który tak lubisz, był 145 i dodatni zarówno w ofensywie jak i defensywie. Dla porównania Malik 214, Juancho 329, Grant 156.

16 godzin temu, ely3 napisał:

2. Czyli wg Ciebie Denver będą mieć full MLE będąc poniżej SC ?

A jak zrobią to co napisałem, to będą? Weź pododawaj najpierw.

16 godzin temu, ely3 napisał:

Po 3 czyli Denver pozbędzie się Craiga i Masona i Sapa ( chyba nie podajesz na poważnie że on weźmie minimum) by podpisać Vonleha.

Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz co napisałem:

"Vonleh to jeden z tych graczy, którzy załataja dziurę po Millsapie (obaj na niskich i spadających kontraktach, ale z opcją, że z niskie pieniądze zostaną po sezonie)"

"Zostaje Sap i Vonleh, gdzie wyraźnie napisałem, że ten drugi może tanio załatać dziurę po Sapie."

Bo z tych zdań nic takiego nie wynika, biorę pod uwagę dwie opcje - Sap zostaje za dużo mniejsza kasę - czy na min się dogadają czy wyjątek, bez znaczenia. Jeśli podpisaliby z Sapem większy kontrakt, to wszelkie nasze rozważania odpadają.Więc nie dodawaj sobie historii... żeby usprawiedliwiać wypowiedź.

16 godzin temu, ely3 napisał:

Po 4 jeśli Grant weźmie PO to im zostanie 8,5 - 4 mln dla dwóch debiutantów -2,9 na wypełniacze na 3 puste sloty. Więc skąd Ty bierzesz 6 mln under cap? Może jednak zajrzyj w google i poczytaj na temat CBA

Może jednak policz jeszcze raz... bo Ci się zbyt duża ilość spotów wylicza (szczególnie tych pustych). Poza tym nie wiesz ile picków finalnie na draft będzie, więc się nie zapędzaj. Podsumowują c jak będą chcieli podpisać Vonleha i Sapa to zrobia to.

17 godzin temu, ely3 napisał:

Po 5 Jeśli Vonleh jest dla Ciebie lepszy w tym sezonie od Juancho to można kończyć dyskusje.

LOL - czy naprawdę tak trudno przeczytać dokładniej co ktoś napisał: "zeszłorocznego Juancho, Vonleh rok temu pokazał więcej niż Ci dwaj razem wzięci. O tym (roku - przy. autora) i Juancho i Noah najlepiej by zapomnieli."

Weź następnym razem zanim się zbytnio podekscytujesz to na chłodno sprawdź dwa razy i czyjeś posty i wyniki zawodników, bo tworzysz zbędną dyskusję na tematy o których nikt nie pisze i własną rzeczywistość tworzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę nie masz autorefleksji nt tego co wypisujesz po tym jak 3 strony pompujesz balonik nr jaki to świetnym fitem jest Napier w opozycji do mnie gdzie ja piszę że się nie przebije w rotacji. I bach Denver przyznaje mi rację od razu oddając Napiera

 

No to ile pustych spotów wg Ciebie ma za rok Denver? Bo jeśli Grant weźmie PO to mają 9 na umowach a jeśli nie to mają 8 ale wtedy cap hold Granta zjada wszystko

I rozumiem że wg Ciebie oprócz rezygnacji z Masona i Craiga mają jeszcze zrezygnować z obu wyborów w drafcie by Twoja teoria o cap space miała rację bytu?? 

Czyli Twoja teoria Denver zrezygnuje ze wszystkich swoich wolnych agentów i draftu. SAP podpisze za minimum a Grant bierze PO

Moja teoria że SAP nie podpisze za minimum. Nie zrezygnuja ani z Craiga ani z Masona i nie będą mieć cap space bo Granta się wyoptuje

Ciekawe która jest bardziej prawdopodobna. Bo już Twoja teoria o Napierze okazała się błędna

A co do Tyrone. Lubię RAPM ale to nie jest święty Graal zwłaszcza w przypadku graczy 8-10 w rotacji. Z Wallace zrezygnowały 3 zespoły w ciągu pół roku i to pokazuje jego wartość

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

No to ile pustych spotów wg Ciebie ma za rok Denver? (...) jeśli Grant weźmie PO to mają 9 na umowach (...)

Brawo, a ilu muszą mieć, że liczysz 3 sloty + 2 rookie + 2 cap holdy? 

5 godzin temu, ely3 napisał:

naprawdę nie masz autorefleksji nt tego co wypisujesz

o sobie piszesz? ;)

5 godzin temu, ely3 napisał:

Czyli Twoja teoria Denver zrezygnuje ze wszystkich swoich wolnych agentów i draftu.

Nie i nigdzie tak nie napisałem. Co więcej (poza teorią, że Grant weźmie PO i Craiga oleją jeśli będzie KBP i Grant)) nigdzie nie piszę co zrobi Sap a czego nie.

Piszę tylko, że jeśli Sapa by zabrakło (bo sie nie dogadali), to Vonleh tanio go zastąpi, a jak Sap się jednak dogadał z baryłami, to zapewne na dużo niższych zarobkach i jest wtedy opcja i na Vonleha (o ile sie sprawdzi, co zaznaczyłem) i Sapa. 

Ty tworzysz historie z dupy i dodajesz elementy o których nikt nie pisze. 

5 godzin temu, ely3 napisał:

Moja teoria że SAP nie podpisze za minimum. Nie zrezygnuja ani z Craiga ani z Masona i nie będą mieć cap space bo Granta się wyoptuje

No i pięknie, ja Ci jej nie bronię - choć wyoptowanie się Granta, to w mojej opinii brak Granta w DEN za rok. Chyba, że podpisze taniej niż rynek może mu dać.

5 godzin temu, ely3 napisał:

Bo już Twoja teoria o Napierze okazała się błędna

A jaką teorię miałem? Że oddali Napiera który ze swoimi skills im pasuje? To jak się to ma do tego, że spuścili "lepszych wg Ciebie graczy za szrot pokroju Napiera i Vonleha"? Bądź konsekwentny jak już coś piszesz, chyba, że jesteś jak chorągiewka co to zmienia zdanie jak wiatr zawieje :)

6 godzin temu, ely3 napisał:

A co do Tyrone. Lubię RAPM ale to nie jest święty Graal zwłaszcza w przypadku graczy 8-10 w rotacji. Z Wallace zrezygnowały 3 zespoły w ciągu pół roku i to pokazuje jego wartość

LOL, poszukaj z ilu (wg Ciebie) dobrych graczy (a nie rolsów z końca rotacji) zrezygnowały zespoły i jak wyglądali w RAPM.

6 godzin temu, ely3 napisał:

I bach Denver przyznaje mi rację od razu oddając Napiera

hahaha tak samo jak przeczą Ci, że lepsi są Juancho i Malik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dannygd

Naprawdę poczytaj sobie o CBA to może zrozumiesz jak to działa ale cap hold nawet dla debiutanta nie zajmuje slotu

Po drugie ja od początku pisze że Denver krótkoterminowo się osłabiło bo oddali lepszych graczy ale długoterminowo dostali wybór draftowy.

I pisałem że Napier nie przebije w rotacji bo mają Morrisa. Ty tworzyles wizję że Napier jest im niezbędny. Jak widać nie był. A Ty uparcie swoje choć NBA dało ci prztyczka w nos

I cały czas piszesz , że Sap weźmie minimum dlatego że wcześniej wziął 30 a teraz piszesz że nic nie piszesz. ?? Nie wiem o co ci chodzi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ely3 napisał:

Naprawdę poczytaj sobie o CBA to może zrozumiesz jak to działa ale cap hold nawet dla debiutanta nie zajmuje slotu

Podpisany debiutant nie zajmuje slotu? Ciekawe skąd wiesz kiedy podpiszą (jeśli w ogóle) tych graczy? ;)

W całej tej dyskusji zakładasz tylko Twój wariant myślenia, a tak naprawdę podpisanie takich graczy jak Vonleh (czytaj na tak niskich kwotach) jest praktycznie zawsze możliwe, póki nie przekroczysz apron. Ja nigdy do eksperta CBA nie pretendowałem i nie zamierzam nim być, po prostu wskazuję Ci, że robisz gównoburzę i wielkiego eksperta z siebie, a nie zastanawiasz się nad tym, że wcale nie musi być tak jak piszesz. Co więcej, może okazać się, że w lipcu nie będzie debiutantów bo wcześniej sprzedadzą picki za inne lub w dealu pójdą. Po prostu ostatnio masz manię przypierdalania się bez powodu do kompletnie nieistotnych rzeczy. Wyluzuj chłopie.

8 godzin temu, ely3 napisał:

ja od początku pisze że Denver krótkoterminowo się osłabiło bo oddali lepszych graczy

No skoro wg Twojej teorii jak drużyna oddaje zawodnika to dlatego, ze jest gorszy/niepotrzebny - to ja jednocześnie możesz twierdzić że są/byli lepsi i potrzebni? Z kolei jeśli już pierwsza swoja teorię sam obaliłeś, to znaczy, że i Napier mógł być lepszy więc po co piszesz takie głupoty jako wyznacznik jakości?

8 godzin temu, ely3 napisał:

Ty tworzyles wizję że Napier jest im niezbędny.

Aha... Cytat proszę albo przestań pi*****ić.

W dniu 6.02.2020 o 15:49, dannygd napisał:

Wg mnie dali Sapowi te 30 mln, bo on się zgodził, na grę po tym sezonie za duuużo niższą kasę.

Tak napisałem o Sapie, wariant z minimum/MLE był tylko dla pokazania co mogą zrobić, jeśliby chcieli żeby został Vonleh. Zresztą uważam, że kasa w ramach wyjątku byłaby całkiem spoko dla Sapa i po tych 30 mln w wieku 36 lat nie powinien spodziewać się więcej - choć przykład AI pokazuje, że można i 15 dostać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.