Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

my load menadżmetu nie stostujemy

No właśnie nie wiem jaki tutaj był sens dla load management - ostatni mecz 3 dni temu, następny za 3 dni. Jeszcze jakby to był wyjazd do Nuggets (czyli kalkulowne L) to jakoś można zrozumieć a tak to wygląda, że może coś tam dziadzia jest już faktycznie nadpsuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

 a tak to wygląda, że może coś tam dziadzia jest już faktycznie nadpsuty.

Napisal typ, ktory ma twierdzi, że Jokic Goat nawet w zartach, a po prawdzie wygląda dopiero od msc jak koszykarz z s5 dowolnej Po druzyny NBA. 

No ale coz zrobic w temacie Denver. 

Jesli wstapisz miedzy wrony, musisz krakac jak i one.

Jokic MVP i da Denver ten puchar w tym roku. Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KeepItDirty napisał:

Napisal typ, ktory ma twierdzi, że Jokic Goat nawet w zartach, a po prawdzie wygląda dopiero od msc jak koszykarz z s5 dowolnej Po druzyny NBA. 

No ale coz zrobic w temacie Denver. 

Jesli wstapisz miedzy wrony, musisz krakac jak i one.

Jokic MVP i da Denver ten puchar w tym roku. Pasuje?

Czo? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jok dzis chyba najlepszy mecz sezonu.

Porter chyba tez (gral w obronie!).

Ogolnie dziwny meczy, bo z jednej strony masa materialu na mega hajlajty (podanka Joka, akcje dwojkowe Jok-Murray), ale z drugiej jakos tak nie jaralo to calosciowo. Moze tlo zbyt bezbarwne (tam powinna byc wyzsza roznica punktowa, ale po zejsciu Joka Nuggets oglupieli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Jok dzis chyba najlepszy mecz sezonu.

Porter chyba tez (gral w obronie!).

Ogolnie dziwny meczy, bo z jednej strony masa materialu na mega hajlajty (podanka Joka, akcje dwojkowe Jok-Murray), ale z drugiej jakos tak nie jaralo to calosciowo. Moze tlo zbyt bezbarwne (tam powinna byc wyzsza roznica punktowa, ale po zejsciu Joka Nuggets oglupieli).

to już tradycja, że my wolimy gonić niż komfortowo prowadzić, ważne, że liderzy + Barton nie zawiedli w czwartej kwarcie

Grant wygląda jak totalna bestia, w linepach z Jokiem robi totalny rozpierdol, ciekawe kto się z dwójki Sap-Grant ostanie, patrząc na to jak Paul się u nas czuje w roli lidera szatni, ale i sportowo,to nie wykluczyłbym, że zostaną obaj 

aha no i mój syn Harrisek od niedawna znowu wygląda jak najlepszy 2way grajek w lidze, mój Ci on #beGM

Malik poza rotacją, chyba będzie trade, wielka szkoda, ale na szczęście, mamy Wielkiego Bartona i coraz lepsiejszego na nogach w obronie MPJota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Harrisek od niedawna znowu wygląda jak najlepszy 2way grajek w lidze

Ty to na poważnie piszesz?

A oglądasz coś poza Denver? Bo ja nie wiem jak przy takich sezonach Le Brona , Leonarda czy Giannisa można coś takiego napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aha no i mój syn Harrisek od niedawna znowu wygląda jak najlepszy 2way grajek w lidze, mój Ci on #beGM

Malik poza rotacją, chyba będzie trade, wielka szkoda, ale na szczęście, mamy Wielkiego Bartona i coraz lepsiejszego na nogach w obronie MPJota

Z Harrisem przesada ofc :), ale dobrze ze ladnie odnalazl sie w roli 'defence first' grajka - sama korzysc dla Nuggets.

Malika powinni przehandlowac jak najszybciej - nie ma sensu zeby sie tu kisil (szczegolnie, ze na minuty czeka tez Craig, ktorego powinno sie udac przedluzyc za jakies grosze a ktory w niektorych matchupach moze byc przydatny + jest chyba jednym z tych szatniowych good guyow pod batuta Juancho).

Co do big menow to strzelam, ze jeden z trojki Sap/Grant/Plum bedzie musial odejsc (trzeba za rok zwalniac minuty dla MPJ, ktory ma papiery na b.fajnego grajka). Pytanie czy Sap moglby zostac docelowo 'backup C' i czy lineup z Grantem i Sapem na 4/5 by klikal - jesli tak to decyzja bylaby prosta: Mason - jako najslabszy z tej trojki - out a Jok/Sap/Grant w rotacji podkoszowej + kilka minut na PF dla MPJ (ktory powinien chyba grac na przemian na 3 i 4).

No ale sezon jeszcze mlody. Jak juz wygramy tego misia to bedziemy sie odganiac od tych wszystkich Davisow z FA i sie zobaczy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.