Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

@julekstep

k**** (wybacz, że tak zaczynam, ale to słowo idealnie tu pasuje), Drummond overrall nie ma startu do Jokicia, ale w tym sezonie jest od niego lepszy. Ja wiem, że łatwo sie hejtuje Pistons, jestem ich fanem od lat i rozczarowuje mnie ta organizacja od lat, ale no nie potrafię inaczej... jak w coś wchodzisz to na stówę. Przyznaję, Pistons od lat c***a wiedzą o budowaniu rostera, ale brak miłości dla Drummonda w tym sezonie, kiedy jest naprawdę dObry odbieram jak zwykłą złośliwość i hejt. I to działa w dwie strony, bo Jokić gra słaby sezon, prawda? Tylko jaki on ma support, a jaki Dre? Moim zdaniem, Drummond nie zasługuje na te obelgi, które lecą w jego stronę, bo jest najlepszym graczem w tym pierdolniku zwanym Pistons. Jeśli kogoś naprawdę  należy 'pojechać' to Griffina, bo na niego się patrzeć nie da. Najgorszy All-Star player w tym sezonie. Co do Jokicia, to nie tak, że go 'hejtuje'. Ja po prostu widzę, że dupę mu ratuje support, bo w tym sezonie wygląda źle. I teraz co jest prawdą, Drummond to leszcz w tym RS, czy Jokić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym 0/7 Embiida z pierwszego meczu to doskonale pamiętam, jak rozmawialiśmy LBS i zwróciłem uwagę, że jednak ten typek z twittera, trochę przesadził, bo skupiłem się na tym aspekcie i biid 4pkt na nim zrobił, czyli 2/9 powinno być, ale to nie zmienia faktu, że Jok  się wtedy świetnie zaprezentował. W dodatku, kto oglądał drugie spotkanie z sixers to też widział, że Jok powoli wchodził w mecz, ale koniec końców dobrze wyglądał i wcale tak dużo Kameruńczyk na nim nie popunktował. Nie pamiętam dokładnie, ale jakoś 8-10pkt bodajże i coś tam jojo spudłował przy nim. Poza samym początkiem i tymi punktami z mid to o wiele skuteczniej grał na śliwce. Z resztą po meczu też docenił klasę Joka, czyli szacunek do niego ma. 

Reasumując, nie zawsze się uda zatrzymać Embiida na 2/9 z gry, ale jednak jak grasz w sezonie jeden bardzo dobry, drugi dobry mecz na takiego dominatora jak Embiid, to nie można eF mówić o przypadku ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, eF. napisał:

Jeśli kogoś naprawdę  należy 'pojechać' to

zarząd / właściciela / GMa Pistons (jeśli wierzyłeś, że pół inwalidzie Griffinowi starczy zdrowia, żeby powtórzyć to co grał rok temu to musisz być bardzo dużym optymistą)

Co do reszty: Jok gra słabo jak na siebie, Drummond gra ok jak na siebie a i tak Jok w tym sezonie > Dre w tym sezonie. Czy Drummond mógłby być lepszy, gdyby trafił do normalnej organizacji - pewnie tak, ale nie ma to związku z tym że teraz mimo przewagi w boxie to Jok bez formy dalej daje więcej swojej drużynie.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

Widzisz, nie możesz napisać, że obecny Jok>Dre nie będąc jego 'sajko', bo o wiele więcej daje swojej drużynie ten drugi. Oglądałem praktycznie każdy mecz Pistons w tym RS i wiem o czym piszę. Jedyna przewaga Jokicia to podania, które ma ciągle na wysokim poziomie, ale też ma o wiele lepszy support.  Dre jest lepszy w obronie, jest skuteczniejszy z gry itd. Nie chce się powtarzać...  Ale jesteście nie fair w ocenie tego gracza... I tak nie przekonam, więc spoko. Podłoga Jokicia, bla bla bla.

Ps. Lucas to przydupas (hehe)??? Mam wrażenie, że jak napiszesz 'CZEŚĆ' to i tak Ci da lajka. Zresztą jego poglądy są takie jak Twoje, wręcz słowo w słowo... weird shit. Nie chce nikogo obrazić, więc się tam nie obrażaj Lucas, ale z boku to wygląda komicznie.

Tak czy siak, pozdrawiam wszystkich Jokiciowców, oszukujmy się dalej. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, eF. napisał:

Zresztą jego poglądy są takie jak Twoje

Oj ktoś tu do tematów politycznych nie zaglądał.

A jeśli o oszukiwanie się chodzi to cóż, myślę że nie fani Denver mają z tym problem, a raczej fani zespołu, który jest od dawna do "zaorania", a wola się łudzić zbiórkami Drummonda. 

12 minut temu, julekstep napisał:

moje drugie konto

Zacząłeś jednak głosować na Razem i to przegapiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał:

moje drugie konto

Nah, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz być autorytetem. Dobieraj słowa z rozwagą!

@Lucas

No dobrze, jeśli dla Ciebie problemem Pistons są zbiórki Dre, to znaczy tyle, że jedyne co widziałeś to boxscore. Niech i tak będzie. 😩

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, eF. napisał:

 

Jedyna przewaga Jokicia to podania////więcej daje drużynie Drum 

Proszę, rozwiń. Proszę, udowodnij. Proszę, przekonaj mnie. Pokaż mi to. Spróbuj mi to wbić do głowy.

Miłość jest ślepa mój drogi. Kochaj Andre. Kochaj jego zbiórki, kochaj jego fałszywą obronę i skuteczność. 

Mam nadzieję, że kiedyś się obudzisz, przetrzesz oczy i ujrzysz prawdę. A jak brzmi ta prawda? Nie wiem, ale kiedyś mi powiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do różnych dyskusji w nocy z Jokiciovcow przemówił ten najważniejszy. Dał mocne argumenty. Warto obejrzeć. Jedna myśl mnie zastanawia. Słabe wejście Joka ratował bajeczny Millsap gdy go zabrakło Jok gra tak jak nas przyzwyczaił. Coś mi tak dziwnie wypada ze pomimo faktu ze obaj świetnie pasują do siebie obecnie dobrze grają wybiórczo. Albo ten albo ten. 

Millsap na dłużej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, eF. napisał:

No, Jokić zagał świetny mecz. Może się w końcu przebudzi. 😛

generalnie przebudził się już dawno, w grudniu kręci 20/10/8 na 54%fg, no ale trzeba było zwalczyć jakoś swędzenie tyłka, nie?

ale ja nie o tym

Bol ściągnięty z g-league, może jednak będzie debiucik, fajno

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech utrzyma ten poziom, a nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest GOATem, ale dobra, co tam Jokić.

Dawajta tego Bola!

Swoją drogą Nuggets w grudniu są 3-4. Just sayin'

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

Swoją drogą Nuggets w grudniu są 3-4. Just sayin'

dzięki za info

Sap w grudniu zaczął grać o wiele słabiej by po chwili się połamać, Murray też co chwilę ostatnio jakiś uraz, Beasley poza rotacją, problemów nie brakowało.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde grubcia lubie od zawsze ale przyznam ze forumowy banfejs barylek jest moim ulubionym, bo dobre swiry w nim i lucas wspanialy user. totez jeszcze bardziej ktorys sezon kibicuje ciulytom z denver ❤️

szkoda ze nie ma rw30 to by juz w ogole byl pozytywny rozpierdol 100

jbc to nie jestem jokiciowcem typu lbs/js/l ale czuje sie zwiazany emocjonalnie

 

dostajecie certyfikat jakosci przemka za mvfanbejs

 

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.