Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

no spoko, jak dla mnie to Hassan mógłby zrobić nawet 50 na Jokiciu jeśli trafiałby rzuty, które są zwykle sukcesem obrony, ale mamy inne spojrzenie na sprawę, co zresztą widać gołym okiem

Teraz, Lucas napisał:

Przecież jak włączysz skrót to widać, że nie 31 pkt jest na Jokiciu, bo coś tam choćby na Murrayu zdobył :D

ale jak to, ma włączyć mecz, nie za dużo wymagasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Proponuję jednak zobaczyć 'obronę' Jokicia na Hassanie. Niektóre rzuty były aż za proste. Niekiedy Hassan robił go jak jakiegoś rookie. Niekiedy był odpuszczany na midrange, gdzie mógł otworzyć piwko, zapalić papierosa i jeszcze trafić przy okazji. A piszemy o graczu, z którego pół forum się śmieje (niesłusznie). I ten wyśmiewany Hassan robi rekord kariery akurat z Denver. No faktycznie, bronił go bardzo dobrze...  🤔

z mojej strony eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, eF. napisał:

Niekiedy był odpuszczany na midrange, gdzie mógł otworzyć piwko, zapalić papierosa i jeszcze trafić przy okazji.

to jest właśnie sukces obrony, no chyba, że wg Ciebie Jokić miał do niego lecieć z łapą jak do Davisa

11 minut temu, eF. napisał:

I ten wyśmiewany Hassan robi rekord kariery akurat z Denver.

może to robić co spotkanie z Nuggets jeśli CJ i Lillard zostaną wyłączeni tak jak dzisiaj w nocy (Craig <3)

12 minut temu, eF. napisał:

No faktycznie, bronił go bardzo dobrze... 

nigdzie tego nie napisałem, napisałem, że zagrał poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eF. napisał:

@LeweBiodroSmoka

A wiesz ile punktów zrobił Whiteside na Plumlee? Całe 2 PUNKTY. I to nie tak, że się czepiam, ale to ciekawe zjawisko, bo jakby HW zrobił takie liczby na kimś innym (np.Drummond), to Jokiciowcy mieliby używane, a tutaj jak zwykle koloryzowanie, że przecież Jokić bronił dobrze, a Whiteside miał farta, bo mu siedziało. Troszkę to zabawne. 

Szczerze mówiąc myślę, że Jokicowców taki gość jak Hassan w pozostałych 78 spotkaniach sezonu zasadniczego obchodzi tyle co moje dzisiejsze śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Hoolifan napisał:

Szczerze mówiąc myślę, że Jokicowców taki gość jak Hassan w pozostałych 78 spotkaniach sezonu zasadniczego obchodzi tyle co moje dzisiejsze śniadanie.

No to widocznie obchodzi ich Twoje dzisiejsze śniadanie. Szczególnie Julka, który lubuje się w wytykaniu Drummondowi jego kontraktu czy słabszej gry. W tamtym sezonie nie raz było śmieszkowanie, ale wtedy Jokić grał jak elita to było łatwiej. Czasem nawet dochodziło do tego, że Turner>Drummond, ale dobra, bo znowu można rzec - Here we go again.

Jokić DPOY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Hoolifan napisał:

Szczerze mówiąc myślę, że Jokicowców taki gość jak Hassan w pozostałych 78 spotkaniach sezonu zasadniczego obchodzi tyle co moje dzisiejsze śniadanie.

 

Teraz, eF. napisał:

No to widocznie obchodzi ich Twoje dzisiejsze śniadanie. Szczególnie Julka, który lubuje się w wytykaniu Drummondowi jego kontraktu czy słabszej gry.

damn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przewrotna logika ze jak wchodzi komuś mid range to obrońca za to nie odpowiada. Wiem ze jest czasem dzień konia i wpada każda głupota z odchylenia ale przy jakimś wybitnie wychodzącym elemencie obrońca po prostu musi odpowiednio zareagować. 
wpadaja ekwilibrystyczne rzuty po wejściach trzeba odciąć możliwość penetracji / wpada jumper trzeba podejść bliżej/ super wychodzi wbijanie się pod kosz trzeba odciąć od podania. Itp. 
czasem warto przyznać racje rozmówcy gdy ma argumenty - przecież gdy dwóch ładnie dyskutuje i jeden tylko ma racje to nie jest możliwe ze zawsze racje ma dana osoba. Brakuje mi takiego realnego spojrzenia bo już mając 51% racji w dyskusjach to niezły wynik. Dwie osoby ciężko aby miały po 100% racji zawsze. Szkoda ze mamy tu pełno 100% strzelców.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, julekstep napisał:

 

damn

Sprecyzuję jeśli pozwolisz, bo chyba się niezrozumieliśmy z userem Hoolifanem, lol. Jakby Hassan zagrał tak przeciwko Drummondowi to byłoby śmieszkowanie, bo przecież to Drummond, a Whiteside robi na nim CH, ale to chyba da się wyczytać z tamtego posta. Przecież nie chodzi o HW i jego 82 mecze w sezonie, double damn. I jak widać to działa tylko w jedną stronę, bo tutaj Jokić gra dobry defense, bo drużyna ma drugie drtg w lidze, heheszki.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Trochę przewrotna logika ze jak wchodzi komuś mid range to obrońca za to nie odpowiada.

chcesz powiedzieć, że odpuszczanie kogoś takiego jak Hassan nie jest standardową zagrywką? przecież Rondo całą karierę wszyscy odpuszczali, choć zdarzały się mecze, że trafiał regularnie

ten mecz to był 1/30 przypadków gdy taka gra dała HW wymierne korzyści, zwykle po pierwszych dwóch cegłach sam przestał by tak grać lub został spacyfikowany przez trenera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

chcesz powiedzieć, że odpuszczanie kogoś takiego jak Hassan nie jest standardową zagrywką? przecież Rondo całą karierę wszyscy odpuszczali, choć zdarzały się mecze, że trafiał regularnie

ten mecz to był 1/30 przypadków gdy taka gra dała HW wymierne korzyści, zwykle po pierwszych dwóch cegłach sam przestał by tak grać lub został spacyfikowany przez trenera

Wiesz gość nie jest tak cienki jak rzut Rondo z którego śmiał się Obama. Jeżeli zauważasz ze gość trafia to nie liczysz do 33 tylko zmieniasz nastawienie. Wiele razy wypominacie ze Malone potrzebuje mnóstwo czasu aby dojść do pewnych wniosków ( ostatnio chyba wspominałeś koegzystencję Nurka) wychodzi na to ze w tym meczu Jok nie zdarzył z tym do samego końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eF. napisał:

bo tutaj Jokić gra dobry defense, bo drużyna ma drugie drtg

Jokić jest obrońcą na granicy +/-, od zawsze to jest powtarzane, dlatego tak śmieszne jest wytykanie jemu błędów  w obronie, przecież on praktycznie nigdy nie miewa bezbłędnych występów, nie wiem skąd się wzięło przekonanie o tym, że on jest dobry obrońcą overalowo, ale w sumie już większość spraw tutaj przestaje mnie dziwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjął zła decyzje ze odpuszcza gracza a jeszcze gorsza było trwanie w tym gdy wpadało. 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jokić jest obrońcą na granicy +/-, od zawsze to jest powtarzane, dlatego tak śmieszne jest wytykanie jemu błędów  w obronie, przecież on praktycznie nigdy nie miewa bezbłędnych występów, nie wiem skąd się wzięło przekonanie o tym, że on jest dobry obrońcą overalowo, ale w sumie już większość spraw tutaj przestaje mnie dziwić

To jest naturalne przy dużym ze gdy mówi się o dominacji to są wypominki. 
david Robinson grając najlepszy mvp season niedościgniony dla wielu innych mvp i tak dostał klapsa za serie z Dreamem który go zdominował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Wiesz gość nie jest tak cienki jak rzut Rondo z którego śmiał się Obama. Jeżeli zauważasz ze gość trafia to nie liczysz do 33 tylko zmieniasz nastawienie. Wiele razy wypominacie ze Malone potrzebuje mnóstwo czasu aby dojść do pewnych wniosków ( ostatnio chyba wspominałeś koegzystencję Nurka) wychodzi na to ze w tym meczu Jok nie zdarzył z tym do samego końca. 

Hassan oddaje jakieś 3 rzuty na mecz z midrange i dalej, trafia je na 45%, faktycznie nowy Hakeem nam rośnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Hassan oddaje jakieś 3 rzuty na mecz z midrange i dalej, trafia je na 45%, faktycznie nowy Hakeem nam rośnie ;]

Nic takiego nie napisałem. I o to chłopaki maja pretensje. Zanim przyznać ze coś nie poszło to wolisz dyskusje przerzucić na zarzut porównania HW do HDO 

A to proste ćwiczenie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

To nie moja opinia tylko Julka w temacie Pistons. Kiedy napisałem o jego bardzo średniej obronie, jedynym argumentem przeciw było stwierdzenie, że czepianie sie Jokicia o defense to 'strzał w kolano' skoro gra w drużynie, która jest na drugim miejscu w lidze pod względem drtg. Coś w ten deseń.

Btw, 26 punktów takiego łaka jak Okafor (średnia w sezonie - 8.8) to też przypadek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Nic takiego nie napisałem. I o to chłopaki maja pretensje. Zanim przyznać ze coś nie poszło to wolisz dyskusje przerzucić na zarzut porównania HW do HDO 

co nie poszło? zrobił rekord kariery a i tak był w tym meczu na minusie, pierwszy raz widziałeś jak ktoś jest odpuszczany by skoncentrować obronę na najgroźniejszych graczach?

2 minuty temu, eF. napisał:

@LeweBiodroSmoka

Btw, 26 punktów takiego łaka jak Okafor (średnia w sezonie - 8.8) to też przypadek? 

ten łak ma skillset na post, którego Gruby najbardziej nie znosi, właśnie tacy gracze od zawsze robią na nim największy rospierdol

odwrócę pytanie, czy gdy Embiid był 0/7 i miał 3 straty gdy bronił go Jokić to też przypadek?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.