Skocz do zawartości
Lucas

Denver Nuggets 2019/2020

Nuggets skończą sezon na:  

68 użytkowników zagłosowało

1. 1. Nuggets skończą sezon na:

• Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      16
    • 2 runda
      26
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Majk ma ból głowy pewnie jak to teraz poukładać skoro Malik już jest zdrowy

Tu by się jakiś konsolidacyjny trade przydał...

Ale mam wrażenie, że co roku o tym w temacie Denver wspominamy :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Tu by się jakiś konsolidacyjny trade przydał...

Ale mam wrażenie, że co roku o tym w temacie Denver wspominamy :D 

Haris + Morris / Beasley + pick za Holidaya? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

:D

Akurat Pels (nie teraz jak się tam wszyscy coś skontuzjowali ofk) na obwodzie i tak mają przesyt ludzi^ Ale jakieś multiway ciekawe z Mylesem Turnerem do Pels bym widział^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The best +/- marks in the NBA thus far:

1. Tatum +146
2. LeBron +109
3. Giannis +107
4t. Siakam +95
4t. Millsap +95
6. Murray +94
7. Barton +92
16. Jokic +77

Nuggets are 5-1 on the road to start the year, best away record in the NBA.

:)

Nuggets just outscored the Grizzlies 44-17 in the second quarter, lead 72-49 at the break. Juancho Hernangomez played 15 minutes that half and was a +29. 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O blowoutach nie ma co się rozpisywać, ale oprócz przełamania Murraya po tym 1-11 to najbardziej cieszy Juancho. Uwielbiam gościa, już w poprzednim meczu nieźle wyglądał, a dziś wpadały rzuty! Gancho three

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.11.2019 o 02:25, LeweBiodroSmoka napisał:

Gdyby nie to, że Pels są przeładowani na obwodzie, to pomysł fajny - Jrue byłby tu świetny. Swoją drogą gdzie on by nie pasował? ;) Choc dalej trzeba myśleć o wsparciu na kolejne sezony pod koszem dla Jokera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PowerRanking Athletic tez poswiecony Bartonowi

Will Barton has been phenomenal for the Denver Nuggets so far this season. He had a really tough go of it individually a year ago while the team experienced incredible success. He agreed to a four-year, $53 million deal in the summer of 2018. Sounds great, right? Barton wanted to prove last season he was worth the money, all the while helping the Nuggets get to where they needed to be. A little over halfway into his second game last season, a core injury that required surgery knocked him out of action until mid-January. By the time he came back, Torey Craig had seemingly taken his role. Barton would start the last half of the season, but he was basically out of the starting lineup when the playoffs got rolling. 

Barton was patient and played the good soldier. He came into camp this year joking about how he didn’t know the starting small forward position was up for grabs. So far, he’s started every game he’s played and shown the small forward position is his and his alone. He’s shooting a career-best 46.2 percent from deep and he’s scoring (14.8) more than Gary Harris (10.2) and Paul Millsap (14.1). The Nuggets outscore their opponents by 14.1 points per 100 possessions with him on the floor and they’re getting killed when he’s on the bench.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolałem zeszłoroczne City Edition

EJrR4rWUYAIAjHR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Lucas napisał:

Wolałem zeszłoroczne City Edition

EJrR4rWUYAIAjHR.jpg

a tam zajebiste są, tylko nie wiem czy w naszym postępowym kraju zaraz bym nie wyłapał gonga za wspieranie LGBT 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejrzałem je kilka razy i one nie są źle. Jakby gdzieś były łatwo do dostania chętnie kupię. Zeszłoroczne mi się bardziej po prostu podobały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce widziałem tylko wyjazdowa Jokicia w sklepie Nike i mysle o kupnie xD Miała mi znajoma z USA przywieźć ale zapomniałem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wstepnie nike na dzisiaj zaplanowalo pokazanie wszystkich koszulek the city

ale jak bedzie, nikt tego nie wie. jesli komus bardzo zalezy, na ktorej koszulce, to szukajcie na nike.com (eu i us), nba store (eu i us), fanatics.co (eu i us) oraz footlokerze us i nuggets team store. na autentyki raczej bym nie liczyl, raczej swingmany i raczej poza pl. generalnei koszulki po raz ostatni pojawia sie byc moze w polskich sklepach (po raz ostatni, bo nike rozwiazuje umowy ze sklepami) choc nuggets to niszowy team i i tez nie liczylbym (choc na basketzone sa spodenki the city sprzed roku!)

pozostaje jeszcze oczywiscie ebay ale tam duzo fejkow.

powodzenia

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy mecz w erze Jokicia?

wszyscy zagrali z wielką koncentracją przez 45 minut i to pięknie pykło

sędziowie natomiast osiągają status totalnego gówna, 4 kwarty trwają po ponad godzinę

craigpng_qahsrqr.png

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kapitalny mecz Denver i niezwykle ważna wygrana z kolejnym zespołem z ligowej czołówki. Świetnie zagrali Craig z Juancho, ale ławka generalnie wreszcie zaczyna wyglądać tak jak powinna. Mnóstwo energii, hustle. To są spotkania właśnie dla takich graczy jak Craig, gdy może pomęczyć lidera rywali i w tej roli spisuje się kapitalnie.

W Q4 mieliśmy jakąś dziwną sekwencję, gdzie kolejno były dwa faule Hardena i Jokicia w ataku. Oba Hardena na Joku, jeden Joka na Hardenie.

Zatrzyma seria (8) kolejnych spotkań Hardena z +30 pkt. Pierwszy (!) mecz Houston under 100 pkt w tym sezonie. Kapitalne odcinanie trójek w rogach, świetnie rotowali i grali z niesamowitą energią w D.

Chyba jedynym graczem ciut na minus jest Murray, który ceglił mocno, ale jemu się takie mecze zdarzają i zdarzać będą. Za to z drugiej strony odbijał to naprawdę dobrą grą w obronie, więc coś za coś.

Ależ cieszy mnie ten Juancho w rotacji i to Juancho grający dobrze. Teraz kolejne trzy domowe spotkania, a potem wyjazd do Kings i podjęcie Lakers w Pepsi Center. Wypadałoby zrobić jakieś 4-1 przed trasą wyjazdową na Wschód, bo tam będzie Boston i Philly :P

Niby Denver jest często krytykowane, a tu drugi bilans na Zachodzie i to mimo 7 w porównaniu do 9 spotkań domowych lidera z LA. Grande Nuggets, strach pomyśleć co się stanie, gdy ta drużyna zaskoczy w pełni w ataku ;)

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Murray musi tak grać jeśli chce aspirować do poziomu za który dostał zaliczkę w postaci maxa. Te trudne rzuty zaczną wpadać na wyższym procencie z czasem, najważniejsze, że pomimo słabych % i tak potrafił być najbardziej na plus z całego rosteru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ wspaniały jest Millsap. Dziś rewelacyjny start w ofensywie i 10 z 15 pkt  pierwszych zdobyl.

To że jakieś Okobo ma nagle w pewnym momencie więcej punktów niż cała ławka Denver to jest momentami dramat. Zwłaszcza że 6 z tych 8 punktów zdobył Plumlee, który no raczej ma trochę inne zadania na parkiecie niż punktowanie. 

W q4 Plumdog potrafił mieć jakąś niesamowita sekwencje punkty - blok - asysta do Malika na 3. No i generalnie po przerwie ławka już bardziej żyła. Starterzy potem jeszcze poprawili i tym razem obyło się bez crunchu, co nie jest w wypadku Denver aż tak częste ;)

No i ładnie dziś wyskakany mecz na tablicach Suns, D na poziomie no i trójki wpadały. Przyjemne spotkanie Denver, zwłaszcza druga połowa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom w 2giej polowie Monte i Mason wygladali jak rok temu w koncu :P

Jokic chyba malo skupiony na grze teraz (afera z bratem), ale wow-momenty byly.

a Barton faktycznie zaczyna wyglądać sensownie - nawet jak zaczyna ten swój 'bieg debila' to potem ogarnia się i zwalnia - chyba ktoś mu musiał natłuc do głowy, że już nie jest na podwórku i może faktycznie w wieku 29 lat już w to uwierzył (lepiej późno niż wcale xD)

Edytowane przez julekstep
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi