Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Ale u innych takiego dysonansu nie ma :P 

Znam to "symptomy poprawy, zobaczymy" sam tak o kilku graczach myślę 😉 

Więc... zobaczymy^

 

no nie nie ma, koleś grał dobrze w s5 łatajac pierdy Bricka, a tu musi oglądać jak 50letni Sap gra dwa razy lepiej niż on będzie grać kiedykolwiek

musi się z tą sytuacją otrzaskać i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dałeś mu kontrakt Bartona przecież

Nieprawda, wyceniłem go na określoną wartość. Barton to max. 6-8 powinien zarabiać ;)

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem po co dyskutować o tym na bazie 11 spotkań, podobnie rzecz ma się z Murrayem, Jokiciem czy Grantem

hmmm ale poza Jokicem (który gra wyraźnie słabiej i ma spora nadwagę) to Murray czy Grant grają to co potrafią. Murray pewnie ciut podniesie swoje % za 3  i powtórzy zeszłoroczny wynik, a Grant nie jest jakiś stabilnym shooterem (niskie FT, przeciętna technika) i rzuca 3p w kratkę jeden sezon 25 drugi 37 kolejny 29 następny 38 wychodzi teraz na 26% - stabilnie ;) No chyba, że oczekujesz od niego 40%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dannygd napisał:

Nikt tego nie oczekuje, ale po co od razu komuś wciskać, że się czepiam - przewrażliwieni za bardzo się robicie (kibice DEN). ;)

Bo Denver jest trzecie na zachodzie, ma 1.5 gorszy bilans od lidera, a tu jak ktoś "inny" wchodzi to tylko krytykować, co jest raczej przereagowywaniem. Sam mam świadomość, że na razie daleko od perfekcji, ale mamy dopiero listopad :P

Widzę że Smok podobnie napisał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka @Lucas ale przecież ja mówię o symptomach kontraktu, który wpłynie na przyszłość. Niewiele ma to wspólnego z obecnym bilansem, który jest lepszy niż gra... a co PO - widziałem, aż za dobrze ;)

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mamy 8-3 szansę na 9-3, nie masz swoich problemów?

LOL;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dannygd napisał:

@LeweBiodroSmoka @Lucas ale przecież ja mówię o symptomach kontraktu, który wpłynie na przyszłość. Niewiele ma to wspólnego z obecnym bilansem, który jest lepszy niż gra... a co PO - widziałem, aż za dobrze ;)

ale my znamy sytuacje w swoim klubie, nie musisz nikomu tutaj pomagać, tym bardziej zaniżajac wartość najważniejszych graczy po 11 meczach i przy takim bilansie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Mecz od finałów konferencji. 

To jest właśnie objaw przereagowania, ale w druga stronę... ja wolę wersje: rzut Murraya i blok Craiga od odpadnięcia w 1 rundzie ze "słabymi" i skazywanymi na pożarcie Spurs. Jak to się mówi, punk widzenia zależy od punktu siedzenia. Ty chcesz widzieć przez różowe okulary - ok, ja wolę realia, które dla Ciebie/Was są negatywna reakcją. 

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zaniżajac wartość najważniejszych graczy po 11 meczach

Ile razy będziesz sie powtarzał tymi 11 meczami, skoro moja opinia o Murrayu i Grancie praktycznie nie zmienia się od m-cy czy roku... dajże już spokój.

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie musisz nikomu tutaj pomagać

Nawet nie zamierzałem, forum jest od tego, żeby pisać swoją opinię. Niemniej dawno skończył bym te odpisywanie, gdybyście na siłę nie wciskali mi "w usta" coś czego nie mówiłem/pisałem. Pogadamy za rok - zobaczymy kto miał rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dannygd napisał:

Ty chcesz widzieć przez różowe okulary - ok, ja wolę realia, które dla Ciebie/Was są negatywna reakcją. 

No realia są takie, że odpadli w drugiej rundzie 3-4, a nie w pierwszej, więc nie wiem czy to takie różowe okulary :P

I żeby nie było. Ja się częściowo z Tobą zgadzam, że przed Nuggets niezwykle ważny czas względem przyszłości organizacji, bo sporo umów się kończy, a salary cap nie jest z gumy. Po prostu mam wrażenie, że z góry podchodzisz dość negatywne. Z drugiej strony to też dość naturalne, że jako fani danej drużyny będziemy trochę pozytywniej widzieć przyszłość. 

Bo jeśli chodzi o ten sezon to sam pisałem od startu, że na razie jest ciężko ma to patrzeć i wyniki są trochę lepsze niż sama "czysta" gra. Ot jednak jak ma listopad to nie ma na co narzekać. Ważniejszy będzie luty (ewentualne wymiany) i wiosna (Playoffs)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dannygd napisał:

Ile razy będziesz sie powtarzał tymi 11 meczami, skoro moja opinia o Murrayu i Grancie praktycznie nie zmienia się od m-cy czy roku... dajże już spokój.

no ja Ci chciałem przekazać, ze nie chce mi się z Tobą o Murreay'u gadać, rok temu miałeś Nuggets dużo niżej i pytałeś "kto tam ma kończyć mecze", to Jamal zagrał dobry rs i bdb PO kończąc je slabiej ale z urazem

to teraz wpadasz i mówisz, że wyceniasz go na 14 baniek

to ja mam dać Ci spokój?

Godzinę temu, dannygd napisał:

Nawet nie zamierzałem, forum jest od tego, żeby pisać swoją opinię. Niemniej dawno skończył bym te odpisywanie, gdybyście na siłę nie wciskali mi "w usta" coś czego nie mówiłem/pisałem. Pogadamy za rok - zobaczymy kto miał rację.

Twoja opinia to założenie, że Murray i Jokić nie będą już nigdy jednym z najbardziej zgranych duetów w NBA i generalnie wszystko jest złe. Dziękuję za taką opinię, wole swoją jednak.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no ja Ci chciałem przekazać, ze nie chce mi się z Tobą o Murreay'u gadać

To po co kontynuujesz przekręcając wypowiedź? ;)

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rok temu miałeś Nuggets dużo niżej

Jeśli dobrze pamiętam, to mieliśmy ich blisko siebie... chyba, że mylę dyskusje z innym "fanem baryłek".

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pytałeś "kto tam kończyć mecze", to Jamal zagrał dobry rs i bdb PO kończąc je slabiej

Że jak? przecież on więcej tych meczów zawalał niż "pozytywnie" kończył... w ogóle to nie wiem skąd ten fejm się wziął na clutch Jamala, kiedy on jest/był prawie najmniej skuteczny w DEN.

Naprawdę nie zamierzałem tu robić dysputy o Murrayu, ale muszę niektórym zdjąć te różowe okulary. Clutch zeszły RS https://on.nba.com/2Ok2gRY

Zeszły + obecny + PO: https://www.pbpstats.com/wowy/nba?0Exactly1OnFloor=1627750&TeamId=1610612743&Season=2019-20,2018-19&SeasonType=All&Type=Player&FromMargin=-6&ToMargin=6&Period=4_OT&Table=Scoring&StatType=Per100Possessions

Co on takiego zrobił, żeby +30 mln zarabiać? Staty PG 17/4/4 na 54% TS z kiepską defensywą na to zasługuje? Przecież Sweet Lou zarabiający od kilku lat max. 7-8 mln na sezon jest lepszy, nie mówiąc o dającym D FVV.

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Twoja opinia to założenie, że Murray i Jokić nie będą już nigdy jednym z najbardziej zgranych duetów w NBA i generalnie wszystko jest złe.

Pokaż gdzie tak napisałem... Nienawidzę, jak ktoś mi wciska w usta nie moje opinie i proszę nie rób tego kolejny raz.

Jamal z Jokerem to fajny i nawet zgrany duet, szkoda tylko, że bez Sapa i Harrisa nie zwojują za wiele w NBA, bo kulej D, a O jest oparta na dużej chimeryczności JM. To nie jest Parker/Duncan Kobe/Shaq czy inny top duet.

Dla mnie to naprawdę fajny rols, który szczególnie dobrze wygląda jako 3 opcja ofensywna/6th, mając u boku 2 kluczowych graczy oraz 2 świetnych defensorów. Nie róbmy z niego kogoś, kim nie jest i moim zdaniem nie będzie - choć przyznaję, że jest ambitny (może faktycznie za) i bierze na siebie coś, do czego nie ma umiejętności/predyspozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dannygd napisał:

Dla mnie to naprawdę fajny rols, który szczególnie dobrze wygląda jako 3 opcja ofensywna/6th, mając u boku 2 kluczowych graczy oraz 2 świetnych defensorów. Nie róbmy z niego kogoś, kim nie jest i moim zdaniem nie będzie - choć przyznaję, że jest ambitny (może faktycznie za) i bierze na siebie coś, do czego nie ma umiejętności/predyspozycji. 

:D

a kogo ja niby  z niego robię? czepiłeś się 22latka c*** wie za co, skoro każdy widzi, że to jest kontrakt nie za jego obecny poziom, i czemu mają dowodzić te statsy? naprawdę zaorałeś temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mówiłem, wystarczy grać przez cały zespół i od razu łatwy i przyjemny win, tyle co Barton dzisiaj dał extra passów do Sapa, to coś pięknego

Malone chyba chciał wystymulować u Joka więcej ochoty do gry, to wstawił mu Śliwkę do lineupu i to zadziałało pozytywnie

Sap dopiero teraz jest w prime chyba, dziś 5 przechwytów, bardzo dobre minuty Juancho, Majk ma ból głowy pewnie jak to teraz poukładać skoro Malik już jest zdrowy

ważny win, kolejny dobry mecz ławki, Grant się ogarnia, szybko dobre nastroje nastały o dziwo, i to na terenie gdzie dwa dni temu padli Jazz

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The best +/- marks in the NBA thus far:

1. Tatum +146
2. LeBron +109
3. Giannis +107
4t. Siakam +95
4t. Millsap +95
6. Murray +94
7. Barton +92
16. Jokic +77

Nuggets are 5-1 on the road to start the year, best away record in the NBA.

:)

Nuggets just outscored the Grizzlies 44-17 in the second quarter, lead 72-49 at the break. Juancho Hernangomez played 15 minutes that half and was a +29. 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2019 o 02:25, LeweBiodroSmoka napisał:

Haris + Morris / Beasley + pick za Holidaya? :)

Gdyby nie to, że Pels są przeładowani na obwodzie, to pomysł fajny - Jrue byłby tu świetny. Swoją drogą gdzie on by nie pasował? ;) Choc dalej trzeba myśleć o wsparciu na kolejne sezony pod koszem dla Jokera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PowerRanking Athletic tez poswiecony Bartonowi

Will Barton has been phenomenal for the Denver Nuggets so far this season. He had a really tough go of it individually a year ago while the team experienced incredible success. He agreed to a four-year, $53 million deal in the summer of 2018. Sounds great, right? Barton wanted to prove last season he was worth the money, all the while helping the Nuggets get to where they needed to be. A little over halfway into his second game last season, a core injury that required surgery knocked him out of action until mid-January. By the time he came back, Torey Craig had seemingly taken his role. Barton would start the last half of the season, but he was basically out of the starting lineup when the playoffs got rolling. 

Barton was patient and played the good soldier. He came into camp this year joking about how he didn’t know the starting small forward position was up for grabs. So far, he’s started every game he’s played and shown the small forward position is his and his alone. He’s shooting a career-best 46.2 percent from deep and he’s scoring (14.8) more than Gary Harris (10.2) and Paul Millsap (14.1). The Nuggets outscore their opponents by 14.1 points per 100 possessions with him on the floor and they’re getting killed when he’s on the bench.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.