Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.11.2019 o 10:20, julekstep napisał:

To byla karma. Przeciez Embiid tak flopuje co i rusz.

Jokic to miecz sprawiedliwosci.

(nie chce mi sie wnikac w nieodgwizdane faule 76ers w tym meczu, zeby nie kontynuowac tej taniej prowokacji :) )

Tp ja tylko dodam ,że w Minnesocie znowu sędziowie przeoczyli faul Plumlee w ostatniej akcji na Okogie

L2M są na razie bezlitosne.. dla fanów Denver marudzących ,że gwizdki dostają inni a tak naprawdę to sędziowie raczej w ostatnich akcjach faworyzują Denver

Poważnie to jest niesamowite jak Denver potrafi się slizgać po powierzchnii i nie tonąć . Oni chyba są 31-10 w zaciętych końcówkach w ostatnie 2 lata.Grają tak sobie. Chyba nikt tam nie zrobił postępów od zeszłego roku. Jamal Murray zachowuje się jakby mózg nie nadążał za talentem i za wszelką chciał podarować Socie wygraną a i tak jakoś wyszarpują zwycięstwo. Wiadomo ,że Jokić sie poprawi choc i tak już gra coraz lepiej . Ale rok temu Denver od razu miało TOP 4 atak a teraz ma Bottom 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wyzbyć się grzechu pychy bo jeszcze czego nie życzę jakiś gracz z nadwaga się złoży od ciężaru  i jak szybko się zaczęło to się skończy. Osobiście nawet Zaza P nie życzyłem złe wiec lepiej szybko edytować wpis zamiast kozaczyc. 

27 minut temu, julekstep napisał:

i bardzo dobrze

Bulls Jordana, LAL Shaqa i GSW przez ostatnie 5 lat tez faworyzowali

Wielkie teamy tak maja 😘

Tak tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ignazz napisał:

Lepiej wyzbyć się grzechu pychy bo jeszcze czego nie życzę jakiś gracz z nadwaga się złoży od ciężaru  i jak szybko się zaczęło to się skończy. Osobiście nawet Zaza P nie życzyłem złe wiec lepiej szybko edytować wpis zamiast kozaczyc. 

Tak tak 

lol

jak to mawia wielki Jokic CZEKOLADOWA PYCHA ❤️

PS: To mile, ze fani biedateamow tak chetnie tu zagladaja 😘

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 litrów coli zawsze lepsze niż 5 banerów. 
 

a całkiem poważnie to zobacz moje wpisy dwa lata temu. Tam jest więcej szacunku dla Denver niż wtedy u Jokiciovcow. ;) 

lubie zespoły które potrafią wygrać *** z zespołem którego jedynym pozytywnym graczem jest Wiggins. 
 

 

*** po dogrywce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lucas napisał:

Ale to może świadczyć o umiejętnościach, a nie farcie :P

Denver fauluje w ostatnich akcjach zaciętych meczów często bez sensu. Faul na Rubio ( odgwizdany) kompletnie bez sensu. Faul Jokica na Joelu tez nie ma wielkiego sensu a gdyby go gwizdnęli to by Denver przegrało. itp

Dla mnie to fart ,że sędziowie przegapili dwukrotnie z rzędu faule w ostatniej sekundzie. Dla Ciebie umiejętności aczkolwiek nie wiem jakie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter dość szybko wszedł, choć to wynik kontuzji Malika, który już z Sota nie grał w drugiej połowie. Początek super, bo chyba w pół kwarty z 20 pkt wrzucili i stosunkowo łatwo jak na Denver w tym sezonie przychodziły. 

Potem dobre wejście Monte, który dał trójkę i ładny alley z Plumleem. Oby zaczął się rozkręcac po tych nieszczęsnych Playoffs i wejściu w tym sezon. Już ostatnio w Socie wyglądał spoko. Monte-Grant na swoim poziomie + zawsze solidny Plumlee i ta ławka będzie wtedy jakoś wyglądać, a w zapasie jeszcze wystrzał Portera / Malik w formie.

Porter miewa ciężkie sekwencje jak głupi rzut z midrange, gdzie było na zegarze sporo czasu na rozegranie i później fatalny powrót w transition D, gdy oddał łatwa trójkę Hawks. W D i na zbiórce D (jak na tak długiego gościa) jest strasznie zielony. Na plus fajne podanie do Plumlee, gdzie asysty w boxcore nie ma, bo były FT Masona. 

Za każdym razem jak oglądam Trae to mam wrażenie, że to zawodnik z jakiejś konsoli, bo łatwość tych rzutów z dziwnych w teorii miejsc jest niesamowita. Do tego w porównaniu z Currym dużo lepszy przegląd pola i passing. Czysta przyjemność, choć wolę oglądać go nie przeciwko Denver ;)

Te wylewy w ataku to już chyba standard. Tym razem było ponad 5 minut bez punktów, a wtedy i wiadomo, obrona też działa dużo gorzej, bo trudniej ja ustawić. Z Hawks jeszcze dochodzi ten range Younga, praktycznie nie do bronienia z jego szybkością i podszedł run chyba 18-4 Hawks. 

Tyle czasu oglądam Jokicia, ale podania jak te na koniec 1 połowy zawsze robią wrażenie. Kapitalny no look do Monte i to przy podwojeniu. Trae Young blokujący Millsapa (choć sytuacja rzutowa nietypowa) to też jakieś wydarzenie. 

Jak patrzyłem przed meczem to rywale przeciwko Denver mieli chyba jakieś 30% za 3 co było 3/4 najlepszym wynikiem w całej lidze, ale weź tu broń trójki Trae. Hawks żyli tymi trójkami jak chyba nikt przeciwko Nuggets w tym sezonie.

Szkoda porażki u siebie, ale cóż, Trae rozstrzelał Denver. Dziwna porażka, bo choćby w stratach tylko 3 Denver i aż 15 Hawks, ale tu te trójki zrobiły różnice. Każdej końcówki też wygrać się nie da. 

Na Hawks się fajnie patrzy. Young to czyste złoto w League Passie, ale za każdym razem jak ich oglądam to mam wrażenie, że Reddish jest najgorszym koszykarzem świata.

Na plus w tej porażce, że Monte z Grantem znow zagrali nieźle, choć w q4 już gorzej. Szkoda open pudel Denver, bo był to mecz do wyjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Na Hawks się fajnie patrzy. Young to czyste złoto w League Passie, ale za każdym razem jak ich oglądam to mam wrażenie, że Reddish jest najgorszym koszykarzem świata.

to dopiero nty mecz w lidze a loża szyderców się poszerza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Nuggets’ most common lineup off the bench is Morris, Malik Beasley, Torrey Craig, Jerami Grant and Mason Plumlee. This group is just one of 28 five-man units in the NBA to play more than 50 minutes together, shooting 39.4 percent from the field, 30.8 percent from the perimeter and 72.2 percent from the free-throw line — all numbers that make them one of the most inefficient units. Their 96.9 offensive rating is the third-worst, ahead of only the starting lineups of the Orlando Magic and Charlotte Hornets.

One of the biggest offensive problems for the second unit is its inability to space the floor. Players coming off the bench have struggled shooting the three-ball. Plumlee has attempted just one 3-pointer, Craig is shooting 22.2 percent from the perimeter while Grant is shooting 25 percent. Beasley and Morris pose the largest threat from beyond the arc, shooting 41.4 percent and 40 percent, respectively, but they are not shooting many per game, lessening their threat from 3 and permitting defenses to guard closer to the basket.

The bench unit is also lacking players who can create off the dribble. Morris leads them with 4.3 drives to the basket per game while Grant averages 2.8, Beasley 1.8. and Craig 0.3.

“I think I’ve got to, instead of having five starters and five bench players, I’ve got to mix and match and have one of our better players on the floor at all times,” Malone said. “Just so we have a scoring option and someone who can carry it maybe a little bit.”

Last season, the Nuggets’ bench unit was an integral part of a team that had the second-best record in the Western Conference. With such high expectations this season, the Nuggets know they will need their bench players to find their rhythm and help give their starters a break.

https://theathletic.com/1374156/2019/11/13/when-we-go-to-our-bench-we-need-something-from-them-why-the-nuggets-second-unit-is-struggling/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.