Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z redaktorem Kwiatkowskim, ze problemem Denver będzie znalezienie ofensywy "na nowo", bo rywale są na te cuty już gotowi. Tu staty z jego TT:

 

"Cuts" czyli ścięcia wg Synergy Sports, Denver Nuggets:

 

2018/19: 8.9 na mecz, 5.6% strat, 1.34 PPP (1m w NBA)

2019/20: 8.3 na mecz, 12% strat(<-), 1.08 PPP (23m w NBA)

 

+propsy dla zNYKa za zart w Palmie, ze Jokic wyglada aktualnie jak Sam Tarly  

 

Chociaz robia blad z przereagowaniem braku rzutow Jokicia i nie pamiętaja poprzedniego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo Pels jest wręcz chore. Ciekawe zestawienie drużyny lubiącej grać długo i wolno z biegającymi Pels. 

Harris dawno nie był w tak dobrej formie fizycznej, świetnie się go ogląda na początku rozgrywek. 

Od początku pojawiły się firmowe ścięcia, choć do Millsapa, a nie guardow. Melli w D wydaje się mocno zagubionym gościem. 

4:08 przed końcem Q1 i dzieje się TO. Porter debiutuje w NBA. 57s przed końcem pierwsze punkty Portera w lidze po ładnym wejściu na kosz. 

Jokic wykorzystał, że Pels nie mają kim straszyć pod koszem i zaczął bardzo ladnie. Spokojnie punktował, pojawiły się też "denverowe" asysty

Ingram chyba będzie kolejnym, który odzyje po odejściu z Lakers. Choć tu kluczowy będzie powrót Ziona, bo obok LeBrona wyglądał kiepsko, a bez LBJ potrafił grać, więc może się "pogorszyć" za parę tygodni. Jak na takiego patyczaka to dobrze wymusza FT

Ciekawa grafika z TNT się pojawiła w połowie trzeciej kwarty. Najlepsi wysocy według Chrisa Webbera: 

1. Giannis, 2. Davis, 3. Jokic, 4. Embiid, 5. KAT

Pels trochę mi zeszłorocznych Kings swoim stylem przypominają. Takie połączenie koszykówki z biegiem sprinterskim i takim zabieganiem rywali mogą kilka meczów wygrać. 

Końcówki gdy Mike wpuścił rezerwy już nie oglądałem, bo nie lubię oceniać graczy po garbage time. Porter debiut bez szalu w tych poważnych minutach. Widać, że się stara i o ile w ataku momentami sam talent może wystarczyć, to w obronie jest mocno zielony i zagubiony. No ale niech gra i niech będzie zdrowy. 

Jak porażka z Mavs była "dobra" tak tu już słabo. Nie działała zarówno obrona (mnóstwo łatwych trojek), nie działał atak (pudła z dobrych pozycji), a Pels sobie ten mecz wybiegali. Jokic po dobrym starcie potem znów meeh, a Okafor się nim bawił w ataku. Mecz życia jakiegoś Franka Jacksona. 

Tak jak pisałem przy 3-0 to wyniki były lepsze od gry i zaczyna to wychodzić. Czekam na jakieś usprawnienia Malone, bo Denver nie wygląda dobrze jako całość. Momentami to mam wrażenie, że tam brakuje trochę zaangażowania, zwłaszcza w ataku. 

Btw tylko niech kogoś ta niby spoko linijka Portera nie zmyli, bo z tych 15 punktów to 9 zdobył, gdy ten mecz już nie miał sensu  ;) Także nie ma co się specjalnie jarać po debiucie, krytykować specjalnie też, bo to tylko debiut. Wrażenie robi to jak on jest długi, chyba większy od Granta, oby tylko potrafił za jakiś czas robić z tego użytek w D.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lucas napisał:

Btw tylko niech kogoś ta niby spoko linijka Portera nie zmyli, bo z tych 15 punktów to 9 zdobył, gdy ten mecz już nie miał sensu  ;) Także nie ma co się specjalnie jarać po debiucie, krytykować specjalnie też, bo to tylko debiut. Wrażenie robi to jak on jest długi, chyba większy od Granta, oby tylko potrafił za jakiś czas robić z tego użytek w D.

Nawet jeśli to było garbage time, to przecież dzięki temu jakieś minuty w rotacji wywalczy, bo jak inaczej?

Swoją drogą, Okafor zniszczył Jokicia, OKAFOR! hehe, a tutaj jakoś tak spokojnie. Kiedy Drummond zagra zły mecz to nie ma zmiłuj. No i ta wstawka, że według Webbera Jokić jest na trzecim miejscu wśród wysokich, tylko za Giannisem i Davisem, co by ugruntować pozycję Jokera, kiedy ten na początku sezonu jest średni w opór, a tacy fighterzy jak Embiid czy Towns go zjadają. Ba, nawet często wyśmiewany tutaj Drummond jest w tym momencie lepszy. To nie czepialstwo,  no może trochę, hehe. Ale to pewnie ze względu na taryfę ulgową, którą tu zastosowałeś. I często stosujesz. Spoko, Jokić to przecież świetny gracz, ale w ziemię go wbił mothafuckin' Jahill Okafor. :D

ps. głębia składu Nuggets jest niesamowita, zazdro wielkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eF. napisał:

Nawet jeśli to było garbage time, to przecież dzięki temu jakieś minuty w rotacji wywalczy, bo jak inaczej

Dostał minuty, bo kontuzjowany jest Barton, więc nie wiem o co Ci chodzi. 

Jokic zawsze wchodzi wolno w sezon, więc nie wiem po co ta ekscytacja. Oby w Playoffs był w formie, to najważniejsze. 

Wstawka bo taka grafikę dało TNT. Jokic na razie gra słabo i nikt się nie oszukuje, a nawet napisałem przecież, że Okafor dziś bardzo dobrze na nim wyglądał, więc nie wiem czemu tworzysz jakieś absurdalne tezy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, eF. napisał:

Spoko, Jokić to przecież świetny gracz, ale w ziemię go wbił mothafuckin' Jahill Okafor. :D

No przeciez Okafor jest bdb atakujacym w post - pewnie jednym z lepszych w lidze (to ze czesto zabija tym ofensywe druzyny i nie ma innych skilli to powod dla ktorego jest generalnie bustem).

On rok temu podobne cyferki potrafil zrobic np na Turnerze, ktory jest z 2 klasy lepszym obronca od Joka.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

No przeciez Okafor jest bdb atakujacym w post - pewnie jednym z lepszych w lidze (to ze czesto zabija tym ofensywe druzyny i nie ma innych skilli to powod dla ktorego jest generalnie bustem).

Ok. Tylko że przed tym meczem średnia Okafora wynosiła 8 punktów na mecz. :D

Mnie bardziej ciekawi czy Porter wywalczy sobie jakieś minuty, bo ma chłopak potencjał, a tu mi Lucas pisze, że zagrał tylko dlatego, że Tim Burton jest kontuzjowany. Jak to będzie? Liczycie na tego chłopaka, czy skończy jako ten 10-12 zawodnik z rotacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

No przeciez Okafor jest bdb atakujacym w post - pewnie jednym z lepszych w lidze (to ze czesto zabija tym ofensywe druzyny i nie ma innych skilli to powod dla ktorego jest generalnie bustem).

On rok temu podobne cyferki potrafil zrobic np na Turnerze, ktory jest z 2 klasy lepszym obronca od Joka.

Akurat nie na Turnerze a Sabonisie, którego nikt o żelazną defensywe nie posądza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eF. napisał:

Ok. Tylko że przed tym meczem średnia Okafora wynosiła 8 punktów na mecz. :D

Mnie bardziej ciekawi czy Porter wywalczy sobie jakieś minuty, bo ma chłopak potencjał, a tu mi Lucas pisze, że zagrał tylko dlatego, że Tim Burton jest kontuzjowany. Jak to będzie? Liczycie na tego chłopaka, czy skończy jako ten 10-12 zawodnik z rotacji?

Ja licze na kazdego SFa, ktory nie nazywa sie Barton.

Niestety nie licze na szybkie adjustments szalonego Mike'a (on potrzebowal dwoch lat, zeby przekonac sie ze Jok nie powinien grac jako PF obok Nurkica lol).

Wracajac do formy Joka to przypominam, ze on mniej wiecej o tej porze rok temu zaczal swoje tournee 4ech meczow z rzedu z jednocyfrowa zdobycza punktowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

Wracajac do formy Joka to przypominam, ze on mniej wiecej o tej porze rok temu zaczal swoje tournee 4ech meczow z rzedu z jednocyfrowa zdobycza punktowa :)

Był też ten LEGENDARNY mecz z Memphis i jeden rzut w meczu, oddany jakos w ostatnich 5 sekundach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wiecie Panowie, jeżeli Porter Jr ma się u was marnować to zawsze można zrobić deal.

Sviatoslav Mykhailiuk + Khyri Thomas. Brzmi nieźle, nie? Mykhailiuk pogra na SF to zluzuje minuty Bartona. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Był też ten LEGENDARNY mecz z Memphis i jeden rzut w meczu, oddany jakos w ostatnich 5 sekundach :D

może czas też powiedzieć jak potężny jest Marek Gasol kiedy mu się chce a nie mówić tylko o Jokerze ;)

Teraz, eF. napisał:

No ale wiecie Panowie, jeżeli Porter Jr ma się u was marnować to zawsze można zrobić deal.

Sviatoslav Mykhailiuk + Khyri Thomas. Brzmi nieźle, nie? Mykhailiuk pogra na SF to zluzuje minuty Bartona. :D

jeszcze dorzuć Beasleya żeby się wyrównało, bo nie fair tak 1:2 zamieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lucas napisał:

 Momentami to mam wrażenie, że tam brakuje trochę zaangażowania, zwłaszcza w ataku. 

 

Wydaje mi się, że na spokojnie chcą przespać RS i w PO wejdą na wyższe obroty. Udowodnili już przede wszystkim samym sobie, że stać ich na świetną grę, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby odpuścili sezon regularny.

@julekstep

@Lucas

jak wygląda Grant? Fizycznie wciąż jest świetnie? Jakbyście mogli coś o nim napisać, to byłbym bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dnc napisał:

Jak wyglądał Porter? widze ze staty całkiem grube

W poście co pisałem o meczu masz, stary głównie nabite w końcówce. 

@Eryko Grant rzutowo marnie na razie, ale wizualnie robi wrażenie swoją energią i atletyzmem. Będą z niego ludzie, ale pewnie wejście w team na 100% trochę jeszcze zajmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eryko napisał:

jak wygląda Grant? Fizycznie wciąż jest świetnie? Jakbyście mogli coś o nim napisać, to byłbym bardzo wdzięczny

Gardzę meczami z odtworzenia + nie bardzo mam możliwość oglądania live - w związku z tym combo widziałem póki 1,5 meczu Nuggets (w tym ta połówka to praktycznie w półśnie) i nie czuję się kompetentny do odpowiedzi.

Na pewno wygląda na najlepszego atletę w drużynie, ale widać że jeszcze nie jest wpasowany w system (z drugiej strony "system" = Jok, który póki co gra słabo, więc tu też trzeba poczekać aż GOAT zrzuci kilka kilo z wakacji :P) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.