Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ dziś Hornets odwiedzają Salt Lake to coś takiego wrzucę

Szczerze to myślałem ,że Rozier to jest koszmarnie przepłacona umowa tego lata a tu proszę. Ja wiem ,że jeszcze jest wiele innych czynników poza suchymi statystykami ale duo Rozier- Graham wygląda bardzo solidnie na parkiecie( z tym ,że akurat Charlotte oglądam naprawde niewiele i może to być tylko złudzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ely3 napisał:

Ponieważ dziś Hornets odwiedzają Salt Lake to coś takiego wrzucę

Szczerze to myślałem ,że Rozier to jest koszmarnie przepłacona umowa tego lata a tu proszę. Ja wiem ,że jeszcze jest wiele innych czynników poza suchymi statystykami ale duo Rozier- Graham wygląda bardzo solidnie na parkiecie( z tym ,że akurat Charlotte oglądam naprawde niewiele i może to być tylko złudzenie

jeszcze jakbyś net rating obu wrzucił to miało by to jakiś sens

+7.2 vs -8.8

kurtyna :)

solidnie w ciul wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy i minusy niestety uwzględniają z jakimi innymi 4 graczami biegasz. Dobra ekipa kręci plusy a słabi partnerzy minusy. Ma to oczywiście wpływ na liderów i obarcza ich w równym stopniu w ocenie prowadzenia zespołu ale wiesz ze nawet lepszy gracz w dużo słabszej ekipie nie dużo zrobi na tle kogoś kto gra z rewelacyjnie zesp9lowej koszykówce 

Zbyt duża różnica klas zespołów aby skorzystać z twojego argumentu. 
taka różnica w podobnym Tierze to szach mat. Tu jest przepaść zespołów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

No widzisz. Murray gra słabiej niż jego plus. Dlaczego? Bo dobry zespół. 

Faktu jaki ma net nie zmieni nikt z nas. Ale można popracować nad wnioskami wynikającymi z tego faktu patrząc szerzej. Np siła zespołu. 

Murray nie gra słabo jakoś, po prostu mu openlooki w ogóle nie siedzą i przez to czasem gra pasywnie (co nie znaczy, że to źle bo wtedy piłkę zwykle ma kierownik bufetu)

jest taki stat, że gdy Murray oddaje bodaj więcej niż 3PA na mecz to Nuggets mają wtedy 80% winów lub blisko tego, jak na moje to on świadomie chce mieszać swoją grę by być bardziej uniwersalny z biegiem czasu, to mi się podoba bo mógłby lachę wyłożyć po takim maxie z nieba praktycznie,

zobaczymy jak to się ułóży, zwłaszcza PO dużo powiedzą, ale to żadne odkrycie

a jeszcze co do Roziera - ten NetRtg pomiędzy nim a Jamalem to jest katastrofa, Graham ma -3.2 o ile pamiętam

na pewno się odbije z czasem bo gorzej się już prawie nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to żaden argument tylko fakty, zobacz sobie ten sam stat Kemby z tamtego rs (teraz widzę jakim był kotem)

a Murray od dłuższrgo czasy wcale dobrze nie wygląda, a jednak potrafi być mocno plusowy

Taa jasne .. Jamala chwaliłem 2 lata temu za to jak się rozwijał. Rok temu już byłem sceptyczny a teraz jego hero mode ociera się o skrajną głupote. Usilnie się starał przewalić mecz z Dallas. Te jego akcje były kompletnie bez sensu. Na szczęście ma Jokica i kolegów od obrony bo inaczej byłoby kiepsko.

Charlotte to obecnie dziwaczny zlepek

Na centrze dramat  bo Biyombo coś tam może i broni ale w ataku nie dawał nic

Cody Zeller dzis nie potrafił zebrać chyba ani jednej piłki. I w obronie to słaby poziom. Jeśli do tego Graham chyba zderzył się z rzeczywistością, bo jednak dziś był fatalny, a pamiętałem go jako znacznie lepszego gracza, to praktycznie nie ma kto tam grać. Dziś na poziomie gracza NBA to był Rozier i Bridges. Reszta do zapomnienia.

Ogólnie nie wiem czy oni tak kiepsko draftują czy potem źle rozwijają ale Monk wyglądał beznadziejnie. MKG wszedł na końcówkę i ja dopiero sobie przypomniałem ,że on kiedyś był nr 2 draftu . PJ często jest wychwalany ale trudno powiedzieć po tym meczu za co ( ale tu akurat nie jestem specem od Hornets może po prostu trafiam na słabe mecze w jego wykonaniu)

Gdyby nie ostatnie 8 minut to Charlotte by nie wyszło z 85 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ely3 napisał:

PJ często jest wychwalany ale trudno powiedzieć po tym meczu za co ( ale tu akurat nie jestem specem od Hornets może po prostu trafiam na słabe mecze w jego wykonaniu)

Zle trafiasz. W pol sezonu 21 letni rookie pokazal juz w zasadzie wszystko po obu stronach - osiagalny sufit u niego to powinien byc taki all-around borderline all star.

Ze gorsze mecze mu sie trafiaja (szczegolnie przeciwko jednej z najlepiej broniacych druzyn, ktora altualnie jest 'w gazie') - well, takie prawo debiutanta.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

Zle trafiasz. W pol sezonu 21 letni rookie pokazal juz w zasadzie wszystko po obu stronach - osiagalny sufit u niego to powinien byc taki all-around borderline all star.

chyba ciut za mocny strzał, ale elite roles to powinien być całkiem łatwo osiągalny sufit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2020 o 15:26, julekstep napisał:

Zle trafiasz. W pol sezonu 21 letni rookie pokazal juz w zasadzie wszystko po obu stronach - osiagalny sufit u niego to powinien byc taki all-around borderline all star.

Ze gorsze mecze mu sie trafiaja (szczegolnie przeciwko jednej z najlepiej broniacych druzyn, ktora altualnie jest 'w gazie') - well, takie prawo debiutanta.

Obejrzałem dziś specjalnie gościa i rzeczywiście wygląda całkiem nieźle. Dobre instynkty w obronie. W ataku też wydaje się poukładany. All star to raczej przesada . Z drugiej strony nigdy nie wiadomo jakie zawodnik zrobi postępy rok do roku ale fakt wygląda to naprawdę solidnie

Tylko ten Tolliver ich dziś załatwił ( no bo jak go kryje Cody to się dobrze nie mogło zakończyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ely3 napisał:

Obejrzałem dziś specjalnie gościa i rzeczywiście wygląda całkiem nieźle. Dobre instynkty w obronie. W ataku też wydaje się poukładany. All star to raczej przesada . Z drugiej strony nigdy nie wiadomo jakie zawodnik zrobi postępy rok do roku ale fakt wygląda to naprawdę solidnie

Tylko ten Tolliver ich dziś załatwił ( no bo jak go kryje Cody to się dobrze nie mogło zakończyć)

z nim mogą być ciekawe line-upy na C w przyszłości jakby ktoś chciał podkręcać tempo, tylko podobnie jak z Draymondem, potrzebni będą dwa wysocy wingmani obok. Zresztą widać wysokie IQ co przekłada się na instynkty, które są bardzo dobre. Dziwią mnie tylko staty w ataku, bo box jest naprawdę ładny a adv widzą go jako gracza ujemnego, ale to chyba domena stacjonarnych floor stretcherów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

alez slump w Charlotte - a jeszcze miesiac temu wydawalo sie ze moga nawet o PO powalczyc grajac z zerowa presja (8 miejsce na wschodzie przypadnie najmniej slabej druzynie)

Graham dziaduje (no ale krociaki oparte na rzucie sa z natury mega chimeryczne)

PJ ma combo rookie walla i drobnych urazow

Rozier jest Rozierem (fajny grajek, ale zaden game changer w dluzszej perspektywie)

szkoda bo sa/byli dosc fun2watch (cos jak Hawks rok temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.