Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, eF. napisał:

A ja myślałem, że może jednak odpali w Hornets i zacznie robić statsy w okolicach - 20/6/5.

Po meczu w Memphis podreperował trochę swój bilans, bo zdobył: 33 - 6 - 5 ;)

Trochę ostatnio PJ przygasł, brakuje jego równej dyspozycji.

Mimo przegranej w Memphis jakoś nie mogę na razie być zły na tę drużynę...

Czemu nie grał Bekon?

Edytowane przez GlenRice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie o szorowaniu dna ligi, udało mi się wspomnieć casus Jazz i Magic z przed blisko 2 dekad, oczywiście ekip tego typu pewnie by się więcej znalazło, ale jakoś te mi pewni do imentu pozostaną w pamięci. Czasem jednak kolektyw >>> gwazdy/gwiazdeczki, choć w tym wypadku jeszcze pewnie trzeba będzie trochę poczekać z wyrokowaniami, co nie zmienia faktu, że na starcie rozgrywek Hornets są bardzo fajną do oglądania ekipą i podskórnie się im kibicuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

raczej na MIPa szans nie ma, za mało minut grał w poprzednim sezonie, o wiele większe szanse ma Ingram

Grał 15 min/mecz, teraz gra ponad 33, ale progres jest wręcz niesamowity, więc minuty nie powinny być wyznacznikiem w przypadku tej nagrody. A jak już wspominasz Ingrama, to moim zdaniem, o wiele bardziej zasługiwałby na to... Pascal Siakam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eF. napisał:

A jak już wspominasz Ingrama, to moim zdaniem, o wiele bardziej zasługiwałby na to... Pascal Siakam. :)

Duncan Robinson z undrafted mema ("haha niech go Spurs wezma w drugiej rundzie a co im szkodzi") stal sie mega fajnym elementem s5 jednej z lepszych ekip na wschodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, julekstep napisał:

Duncan Robinson z undrafted mema ("haha niech go Spurs wezma w drugiej rundzie a co im szkodzi") stal sie mega fajnym elementem s5 jednej z lepszych ekip na wschodzie :)

'Spur' jest całkiem fajny, ale nie ma podjazdu do Grahama, który jest moim faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eF. napisał:

Grał 15 min/mecz, teraz gra ponad 33, ale progres jest wręcz niesamowity, więc minuty nie powinny być wyznacznikiem w przypadku tej nagrody. A jak już wspominasz Ingrama, to moim zdaniem, o wiele bardziej zasługiwałby na to... Pascal Siakam. :)

o Siakamie zapomniałem, ale tak czy inaczej liga nie ma w zwyczaju dawać MIPa w takich przypadkach jak ten Grahama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Czemu niby?

Przecież rok temu grał i był cienki jak sik pająka.

Fox  też grał w ry i był cienki jak sik pająka albo jeszcze gorszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ejst XD

Cytat

In a game the Hornets won by 7,

-M. Bridges (starter) was -2 in 38 minutes, Hornets were +9 in 10 minutes off.

-P. Washington (starter) was +29 in 40 minutes, Hornets were -22 in 8 minutes off.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.