Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy kolejny sezon, w którym uraczą nas swoją przeciętnością na każdym szczeblu organizacji. 

 

Gdyby MJ- właściciel w budowaniu drużyny miał tyle samo pasji do wygrywania co MJ- zawodnik...

 

Jedyne co mnie ciekawi w tym sezonie, to jak rozwiną się młodzi i który z nich weźmie ciężar gry na swoje barki, a może rozłoży się to na kilku zawodników?

Obstawiam Miles'a, który już w mediach jest kreowany na nową gwiazdę.

Edytowane przez GlenRice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miles pokazał potencjał na bycie elite role playerem, może nawet bedzie z niego fajna trzecia/druga opcja jak teraz postawili na niego, ale nie wydaje mi się żeby był to materiał na nowego lidera ataku. Dlatego obawiam się ze skończy się to na Rozierze rzucającym po 25 razy w meczu na skuteczności 40%...

 

PS.free Cody Zeller !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kucio napisał:

 

Bo szkoda szczempić ryja na to co się tu dzieje.

Na wschodzie się tak mówi?  Bo w reszcie  Polski to się strzępi język. 

A co do meritum to Rozier rok temu był wart tej kasy. Teraz niekoniecznie  ale to jeszcze nie jest zły ruch. Hornets teraz raczej celuje w TOP 3 draft u i czekają na wyczyszczenie kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Kibice Rockets jak zawodnicy - o wszystko się czepiajo 😛

Trzy rzuty wolne dla Hardena za ten komentarz.

Hornets to taki team że jak by mnie ktoś zapytał o wymienienie z pamięci 6 ich zawodników to bez otwarcia pomocy naukowej miał bym problem. Zeller - bo to całkiem miły C, dobre BBIQ i fajnie grał z Kembą jak się nie leczył. Rozier - no bo trudno nie pamiętać ostatniego okienka. Batum - piękny kontrakt jak za 10 ppg. Bridgesa jeszcze z pamięci pamiętam no i Monka bo mi się kojarzy z World od Warcraft. 

Chyba nie ma gorszego noname klubu w lidze na ten moment dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Hornets to taki team że jak by mnie ktoś zapytał o wymienienie z pamięci 6 ich zawodników to bez otwarcia pomocy naukowej miał bym problem. Zeller - bo to całkiem miły C, dobre BBIQ i fajnie grał z Kembą jak się nie leczył. Rozier - no bo trudno nie pamiętać ostatniego okienka. Batum - piękny kontrakt jak za 10 ppg. Bridgesa jeszcze z pamięci pamiętam no i Monka bo mi się kojarzy z World od Warcraft. 

Nie znać rekinów biznesu w postaci Marvina Williamsa, Michaela Kidda-Gilchrista oraz Bismacka Biyombo to wstyd. O Willim Hernangomezie nie wspomnę [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

Nie znać rekinów biznesu w postaci Marvina Williamsa, Michaela Kidda-Gilchrista oraz Bismacka Biyombo to wstyd. O Willim Hernangomezie nie wspomnę [*]

Znać znam. Za Marvinem swego czasu oponowałem w OKC, ale później mi znikł z radarów. Bidżambo to nawet nie wiedziałem gdzie jest teraz. A Willi "per36 dobule dobule machine" to myślałem że już gdzieś w Hiszpanii siedzi.

No taki to klub. Co poradzisz, jak nic nie poradzisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać, że w związku ze stypą w OKC i tym jak łatwo stracili Walkera, to powinni być fajnym miejscem na zutylizowanie kontraktu Westbrooka, ale kiedy wyjąłem kalkulator ukradziony Pelince i popatrzyłem na to, co mogą zaoferować w zamian za Westbrożego, to aż mi się smutno i przykro zrobiło. 

A później jeszcze zobaczyłem Rozeria w payrollu, to już musiałem się napić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.