Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Reddish nigdy nie wyglądał dobrze w Duke w ataku, nigdy nawet nie był bliski bycia bliskim bycia dobrym, z niego Hawks powinni zrobić dobrego 3&D, a potem marzyć, że dołoży rzut off the dribble i jakieś sensowne handles. Ja go nie skreślam, niezły prospekt, ale ... bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, polishllama69 napisał:

Możliwość grania jako główny ball-handler

Nie wiem gdzie to wyłapałeś, on co najwyżej może pełnić rolę passera z wykorzystaniem warunków fizycznych, ale nie rozgrywającego. Ma niskie BBIQ i decision making, dlatego tak słabo radził sobie po koźle.

W ogóle Duke to była ekipa brzydka do oglądania, mnóstwo siłowej gry Ziona dużo nieprzygotowanych rzutów z dystansu, brak kogoś sensownego do prowadzenia gry zaburza obraz wielu graczy. Solidny 3&D (o ile poprawi obronę, bo to nie jest jakaś mocną stroną na dziś) na pozycjach 2-4 (a nawet 5 gdyby masy nabrał) to jego sufit.

Rolę drugich rozgrywających będą pełnić Turner i Bembry, który świetnie wyglądał w tej roli w zeszłym sezonie i dziwię się że tego nie wyłapałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, dannygd napisał:

Nie wiem gdzie to wyłapałeś, on co najwyżej może pełnić rolę passera z wykorzystaniem warunków fizycznych, ale nie rozgrywającego. Ma niskie BBIQ i decision making, dlatego tak słabo radził sobie po koźle.

W ogóle Duke to była ekipa brzydka do oglądania, mnóstwo siłowej gry Ziona dużo nieprzygotowanych rzutów z dystansu, brak kogoś sensownego do prowadzenia gry zaburza obraz wielu graczy. Solidny 3&D (o ile poprawi obronę, bo to nie jest jakaś mocną stroną na dziś) na pozycjach 2-4 (a nawet 5 gdyby masy nabrał) to jego sufit.

nie oglądałem go poza kilkoma highlights i prostymi raportami, raczej szukałem zakresów gdzie moze sie rozwinać, ale nos mi podpowiadał, żeby jego temat spuścić w kiblu, z drugiej strony trafia do całkiem fajnej kultury zespołu i ma czas na rozwój

4 minuty temu, dannygd napisał:

Rolę drugich rozgrywających będą pełnić Turner i Bembry, który świetnie wyglądał w tej roli w zeszłym sezonie i dziwię się że tego nie wyłapałeś :)

Bembry'ego nie lubię i nie chcę go ogladać więcej w koszulce HAwks :) owszem w obronie ma jakieś tam pojęcie o grze, ale w ataku raczej meh, no chyba że dobrze wykorzysta spacing  i poprawi playmaking a Turnera wpisałem przecież jako back-up PG także nie rozumiem zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Playmaking ma Bembry na wysokim poziomie, jest niedoceniany w tym względzie, bo Mike grał Bazemorem jako drugim ballhandlerem, ale Pierce jest podobno zachwycony jego umiejętnościami w tym zakresie i dlatego więcej zaczął grać. Raczej Cam mu nie zaszkodzi w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ gówniane lato, poczynając od draftu w Hawks. Same złe ruchy właściwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, january napisał:

Ależ gówniane lato, poczynając od draftu w Hawks. Same złe ruchy właściwie.

Hunter ewidentnie pod fit, ale nie wiem czy musieli po niego iść w górę za aż taką cenę

Reddisha nie oglądałem i nie wiem jak oceniać, ale w SL mega mi się podobają nawyki Clarke'a, ale jego spadek sugeruje jakąś pułapkę, no i nie wiem kto mógłby tutaj wpaść sensowny z tej #10 ? 

Fernando to zły wybór ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, polishllama69 napisał:

Hunter ewidentnie pod fit, ale nie wiem czy musieli po niego iść w górę za aż taką cenę

Reddisha nie oglądałem i nie wiem jak oceniać, ale w SL mega mi się podobają nawyki Clarke'a, ale jego spadek sugeruje jakąś pułapkę, no i nie wiem kto mógłby tutaj wpaść sensowny z tej #10 ? 

Fernando to zły wybór ?

Nie wiadomo czy w ogóle musieli iść po niego w górę, 50/50, że dotrwałby do 8 picku. Jak uderzali po 4 pick, to myślałem że po Culvera co miałoby sens, po Huntera przy jednoczesnym mocnym zainteresowaniem Reddishem nie. Clarke, Bitadze -> były dobre opcje na to 4+10, były i dobre na 8+10+17. Dodatkowo oddawali za frajer picki z drugiej rundy. Huntera miałem gdzieś pod koniec top10 draftu, Reddisha pod koniec 1 rundy, więc draft Hawks wg mnie fatalny finalnie, dobry wybór Fernando w 2r tego nie ratuje. Na FA i wymianami się nie popisali (choćby Dedmon out), oddali teraz Spellmana za Jonesa+2nd rounder. Bardzo, bardzo słabe ruchy Schlenka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, january napisał:

Nie wiadomo czy w ogóle musieli iść po niego w górę, 50/50, że dotrwałby do 8 picku. Jak uderzali po 4 pick, to myślałem że po Culvera co miałoby sens, po Huntera przy jednoczesnym mocnym zainteresowaniem Reddishem nie. Clarke, Bitadze -> były dobre opcje na to 4+10, były i dobre na 8+10+17. Dodatkowo oddawali za frajer picki z drugiej rundy. Huntera miałem gdzieś pod koniec top10 draftu, Reddisha pod koniec 1 rundy, więc draft Hawks wg mnie fatalny finalnie, dobry wybór Fernando w 2r tego nie ratuje. Na FA i wymianami się nie popisali (choćby Dedmon out), oddali teraz Spellmana za Jonesa+2nd rounder. Bardzo, bardzo słabe ruchy Schlenka.

O k****, to wszystko z kanapy czy w moze w metrze pisales?

Kolo tzn gm w Atlancie odpierdala kawal dobrej roboty, krytyka chlopa to moim zdaniem lekka przeginka.

Kibicom Hawks (wszystkim 5) zycze wszystkiego najlepszego i jezeli sie zrobi jakis bandwagon obiecuje ze wskocze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, agresywnychomik napisał:

O k****, to wszystko z kanapy czy w moze w metrze pisales?

Jakiś problem masz, o coś Ci chodzi, czy tak sobie lubisz bez sensu zdania popisać?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja akurat jestem ogromnym fanem Huntera i już ten ruch się broni. 

Do 8 by nie dotrwał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, january napisał:

Jakiś problem masz, o coś Ci chodzi, czy tak sobie lubisz bez sensu zdania popisać?

W sumie moglbym zapytac o to samo ;)

Uwazam ze przyjmowanie mentorskiego stylu wypowiedzi w stosunku do organizacji ktora jest ostatnio prowadzona dobrze lub bardzo dobrze, nie jest celem wszelkiej masci FA jest co najwyzej dziwne zeby nie napisac smieszne.

Travis Schlenk ma do udowodnienia ze jest kozakiem i sorry bez Lebron like FA w Atlancie musi sie napocic i przyjac inny model budowy zespolu ktory konsekwentnie realizuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, czyli na forum jak ktoś coś skrytykuje z czym się nie zgadzasz to zamiast pisać argumenty wyskakujesz z idiotycznym tekstem "ej kuwa jesteś tylko z forum, jak możesz kogoś z NBA krytykować, gupi jesteś, oni się znajo". Next step Wizards, Hornets, Knicks, Suns i agresywny chomik na straży profesjonalistów z FO w NBA, bo jak tak można ich krytykować?

Hawks są chwaleni za niektóre rzeczy (dokładnie 4 - Huerter, Collins, zatrudnienie świetnego coacha, player development), ale za niektóre (odpuszczenie Doncicia i JJJ) już byli słusznie jebani. Większość ludzi siedzących w temacie draftu również jebie ich za obecny draft (według mnie jak najbardziej słusznie, fatalne ruchy). 

Dodatkowo w wymianach teraz Schlenk (Baze-Turner, Hil+Plumlle-Parson, teraz Spelmann-Jones) się nie popisuje i nie maksymalizuje value. Podpisuje Jabariego Parkera.

Ale spoczko, chomik czuwa, nie można krytykować przecież.

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No z tym Jabarim to dali do pieca. Nie wiem na wuj im on. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Eld napisał:

No z tym Jabarim to dali do pieca. Nie wiem na wuj im on. 

robią to samo co rok temu z Lenem, był spisywany na koniec kariery w NBA a za rok prawdopodobnie fajny hajs złapie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trae plans to work on his mid-range with Kobe

Proszę 

Nie

Nie

Tylko

Nie

To

• Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 kg przybyło do tego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Eryko napisał:

Trae plans to work on his mid-range with Kobe

Proszę 

Nie

Nie

Tylko

Nie

To

Przecież mid range game kobiego bylo na swietnym poziomie. Po prostu shot selection zawodzilo. Jesli bedzie madrze wybierał rzuty to bardzo na takim treningu skorzysta - praca nog praca ciala etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi