Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2019/20


marzec

Rekomendowane odpowiedzi

@Vice-kontorezerwowe

Ale to tylko twoje mało znaczące zdanie. Daj ingora, nie czytaj, bo to lepsza opcja jak wyjeżdżanie z tego typu wysrywem, który jak mniemam, ma mnie zdyskredytować i obrazić. Chłopie, ale kim ty jesteś? Już raz pokazałeś klasę ubliżając mi na PW. Dlatego prosiłbym, abyś nie pisał do mnie nic. Zajmij się swoimi postami, a nie mędrkuj do mnie, i przed wszystkim nie pajacuj. Eot.

"Gdybym wiedział kiedy wychodzisz po bułki to bym sprawił żebyś zniknął" - o LOL, badass. Taki Don Corleone forum e- nba. Czy ty mi właśnie publicznie grozisz? Co za łeb. :D

EDIT - Przeczytaj uważnie łebku, bo już się nie powtórzę - nie pisz do mnie więcej,  twój poziom jest żenujący, i zdecydowanie przegiąłeś tym wpisem. Przede wszystkim latasz mi koło ch**a. Dlatego nie czytam twoich wypocin, nie komentuje ich, bo gówno mnie obchodzi twoja opinia, i tobie radzę zrobić to samo. Za chwilę przegniesz za bardzo, a wtedy może się zrobić poważnie. 

i teraz już faktycznie EOT z mojej strony. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19 lutego 2020 o 08:26, Jendras napisał:

 

Zaczyna mi to przypominać Blazers z czasów Shaqa & Kobego. Też nie wiedzieli kiedy przestać z pozyskiwaniem nazwisk.

Ptb nie mialo gracza kalibru Kawhiego..

Juz predzej lal majac Shaqa i KObiego (both Kawhi level) bralo kolejnych samcow alfa KMalone i Paytona.

Mysle ze gdyby Karl sie nie polamal to by lal zdobyli mistrza.

 

Kawhi po ostatniej porazce oznajmil, ze trzeba sie wziac wgarsc i od razu blowout z PO teamem :o

 

True lider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Rzekomo rozmawiał na ten temat z Popem i jakoś pomogło  😏

https://www.youtube.com/watch?v=cdtm1rhYUVQ&app=desktop

 

Marcus Morris dobry mecz z Mem, oby sie akonczyl Jego slump i wrocil do formy ktora prezentowal w nedznych Knicks jak i swietnych Celtach z zeszlego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mac napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=cdtm1rhYUVQ&app=desktop

 

Marcus Morris dobry mecz z Mem, oby sie akonczyl Jego slump i wrocil do formy ktora prezentowal w nedznych Knicks jak i swietnych Celtach z zeszlego sezonu.

Zeszłoroczni Celci nie byli tacy świetni, a ja, o ile cieszyłem się na trejd Morrisa, o tyle rok później cieszyłem się, że typa Danny nie przedłużył. I w sumie słusznie, bo nagle Brown i Tatum mają all-star sezony. Wiadomo, spora w tym zasługa także braku Irvinga, ale te jego (Morrisa) contested mi-range pull-upy i ball-stopping doprowadzały do szału jak grał w zielonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roggi napisał:

Jak s5 Clippers wrzucilo wczoraj  play off mode to kozacko to wyglądało po obu stronach parkietu. Ewidentnie to jest twór przygotowany z myślą o jednym i tam jest jeszcze jeden wyższy bieg w zanadrzu.

 

True. Mnie przeraża ich głębia. Dwóch graczy z ławki w innych warunkach grało by w s5 w bardzo dobrym teamie, tudzież contenderze.

Coraz lepiej wygląda Zubac (chłopak bedzie dobry!).Solidne minuty daje Jamychal Green,a jest jeszcze Landy Shamet w rosterze. Mają MOC.

Imho zdecydowany faworyt na Zachodzie, a co do głębi składu... chyba żadna drużyna nie może się z nimi równać. No może Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beverley jest cholernie przeceniony jako obrońca, a już zwłaszcza jako G. Jego umiejętność kreacji jakiejkolwiek ofensywy w zasadzie nie istnieje🤐.  Równie dużym zmartwieniem powinien być 
Marcus Morris, który od czasu przenosin cegli niemiłosiernie  i nie daje takiego impaktu jak się pewnie spodziewano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja bardziej rozpatruję to pod kątem tego, że może po historii Leonarda gwiazdy będą mniej skłonne do rzucania zespołu po sukcesach. Nie żeby zdarzało się to często, ale może jakaś lampka się zapali, gdy przyjdzie im coś podobnego do głowy. 

Ogólnie cieszy mnie też to, że od początku jako jeden z bardzo nielicznych byłem nastawiony sceptycznie do projektu LAC i często o tym wspominałem, za co łapałem minusy, a oni się wyłożyli zgodnie z przeczuciem. Chociaż bardziej wskazywałem, że powodem będą kontuzje, to finalnie też jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, matek napisał:

Ja bardziej rozpatruję to pod kątem tego, że może po historii Leonarda gwiazdy będą mniej skłonne do rzucania zespołu po sukcesach. Nie żeby zdarzało się to często, ale może jakaś lampka się zapali, gdy przyjdzie im coś podobnego do głowy.

No najlepiej do pasuje imo do Giannisa i Embiida. Ten pierwszy niech się skupi by pozyskać cp3, imo dużo lepsze niż jakakolwiek wymiana gdziekolwiek na ten rok.

Pozostali superstarsi młodego pokolenia jak Jok czy Doncić myślę, że nawet nie będą rozważać zmiany ekipy, a będą raczej mieć podejście ala Tim/Dirk. Ale ofc to tylko gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mac napisał:

Pozostali superstarsi młodego pokolenia jak Jok czy Doncić myślę, że nawet nie będą rozważać zmiany ekipy, a będą raczej mieć podejście ala Tim/Dirk. Ale ofc to tylko gdybanie.

Jok już zapowiedział, że wzorem dla niego jest kariera Timmy'go i chce to samo przeżyć z Nuggets.

Donek pewnie też, ciężko przecenić to jaką pracę wykonują Mavs by czuł się tam jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.