Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2019/20


marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu splot masy negatywów. 
spotkanie jedno z dwóch w sezonie najpoważniejszych mvp kandydatów ( tsk jak by barkley zrobił sobie wolne od Jordana z czasów suns) wczesny etap sezonu plus punkt ciężkości obecnie to tv ... plus Leonard wyglada na zdrowego. 

Mocno nietrafiona decyzja z usadzeniem Leonarda 

Plus Bucks i Clips mogą być finalistami dodatkowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Dnc napisał:

Rivers mógł się ugryźć w język ale rzeczywiście dziwna szopka się dokoła tego zrobiła.

Mam nadzieje że jak LBJ będzie odpoczywał przed/po ASG to też się do niego doczepią 

Jeden ma 35 lat ponad 1400 spotkań i 56k minut w nogach. Drugi 27 lat jakieś 40k minut mniej przebiegu, w prajm tajmie i podobno jest numero uno w lidze. Nom fajne porównanko, eleganckie i trafne.

 

EI3TqlYUYAE2Ey8?format=jpg&name=medium

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2019 o 22:25, ttr napisał:

Jeden ma 35 lat ponad 1400 spotkań i 56k minut w nogach. Drugi 27 lat jakieś 40k minut mniej przebiegu, w prajm tajmie i podobno jest numero uno w lidze. Nom fajne porównanko, eleganckie i trafne.

Co za różnica jaki przebieg?  Jak chcą zrobić load management i oszczedzac gwiazde to nie ma znaczenia ile kto grał minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, dapunk20 napisał:

Trochę irytujący jest Kawhi do oglądania w tym sezonie. On nawet chyba w grze próbuje jak najmniej się zmęczyć bo tyle co naparza midrange czy innych dziadowskich rzutów to ble 

Zgadzam się, ale nadal nie widzę drużyny, która wygrałaby z nimi w serii. Chyba, że Giannis w końcu dostanie odpowiednie wsparcie od Middletona czy Bledsoe, to wtedy może być naprawdę ciekawie. Nie chce teraz wyrokować, ale coś mi się wydaje, że właśnie taki będzie finał, Bucks-Clippers. Milwaukee to najlepsza drużyna na Wschodzie, jeszcze lepsza niż w poprzednim sezonie, a przecież stracili Brogdona. Natomiast Clippers nie napinają się w RS, choć ciekawą próbkę dało nam ich wczorajsze starcie. Goście z LA zostali wdeptani w ziemie, pierwszy raz w tym sezonie. Btw, Butler wygląda w tym sezonie o wiele lepiej jak Leonard.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem po powrocie George'a ale wygląda że to byl po prostu hot streak te pierwsze mecze i on jednak chyba nie będzie już tak mocny jak w zeszłym sezonie

a jak George nie będzie na poziomie TOP5 ligi grał to różnie może być bo Lou/Montrez ani trochę nie ufam jeśli chodzi o PO, dziś grali z mocnym teamem i znów byli unplayable :) 

 

Ogółem Ci LAC tak sobie wyglądają szczerze powiedziawszy, myślałem że będą lepsi w full składzie a tutaj tylko Dallas sklepali a tak z mocniejszymi ekipami to albo przegrywali albo jakieś mega close games które też w sumie powinni przegrać (Celtics, Rockets)

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dapunk20

Też racja, ale pamiętaj, że to tylko RS. George zagrał sezon życia w OKC, co było niesamowite, bo w końcu grał z Westbrookiem, ale w Clippers jest mimo wszystko tym drugim. A jako druga opcja powinien być idealny. Dajmy mu czas. Problemem Clippers jest 'pasywny' Leonard, ale widocznie ten typ tak ma. W PO to będzie już inna wersja tego gracza. Moim zdaniem, nie ma w tej lidze drużyny z większym potencjałem od Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasywny? wut?

on per36 nigdy nie oddawał więcej niż 20 rzutów na mecz a teraz ma 23.3

 

on nie jest pasywny po prostu oddaje tragiczne rzuty. Chyba myśli że jak z Phily wszystkie te contested J wpadały to teraz cały czas tak będzie :P

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers są w top5 regulara pomimo tego, że George i Kawhi opuścili 17 meczów, to zajebisty wynik. George opuścił cały camp, Kawhi podobno nie jest w pełni zdrowy i nie trenował w offseason (ale z nim to jak zwykle 7 różnych wersji, tak czy siak gra na razie średnio), więc to, że na razie duet George-Kawhi wypada tak sobie można zignorować. Clippers dalej mają najlepszy roster w NBA (star power + mocni rolesi), ale duet George-Kawhi to nie jest żaden pewniak (fit; zdrowie Leonarda po runie z Raptors; chimeryczny George), to jest raczej nadzieja dla Lakers i Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Druga połowa bardzo słaba w wykonaniu LAC i w konsekwencji porażka z Rockets (mimo, że do przerwy było +15 dla LAC). Nie dawałem dużych szans Houston by w tym sezonie coś więcej niż półfinał konferencji osiągnęli może jednak mają szansę powalczyć o coś więcej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.