Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2019/20


marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Clippers?

A Davis? A Lakers? Wystarczy wylot Antonio i Lakers liżą tyłek silverowi żeby im ósemkę załatwił 

Clippers mają głębszy i równiejszy skład więc wylot George'a czy Leonarda grozi im brakiem tytułu, może brakiem awansu do wcf ale na pewno nie brakiem awansu do po

Lakersom wystarczy że posypie się którychś z big2 i leżą w łajnie przeciętności 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez har

2 minuty temu, ttr napisał:

Ni Chyba, że Beverley, Zubac, Harrell i Shamet to jest postrach zachodu to przepraszam

przeciez harrell zjada cała ta trojke sam.

co tu  ogole duzo gadac skoro w clippers jest 2 najlepszych rezerwowych ligi.

a zubac to kwestia minut i idealnie tu pasuje pod ten sklad co sie stworzyl, jak dostanie te 25-28 to statsy spokojnie skocza do 12-10-2 a to jest wynik bardzo ok w takiej ekipie.

zrezzta on ma poteznego skilla ktorego trzeba tylko zaczac uruchamiac a akurat Doc to potrafi i coraz chetniej daje mu minuty.

poteżny skład i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harrell jest fajny i skuteczny tylko ludzie kompletnie ignorują jaki on jest słabiutki w defensywie. Przecież z powazniejszymi rywalami to on będzie zapewne znów wyglądać tak jak z GS W playoffach.

a w komplecie z Lou to już w ógole :D

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 11:06, ttr napisał:

Potężnego skilla to ma Jokic. Zubac jest fajnym cyckiem do gry na 20min jak ma dzień. Już to widzę jak przy wypadnięciu Leonarda jadą po TOP 3 zachodu  na Dżordzu obudowanym Harrellem i Sweet Lou. 

ale ten George, Harrell i Sweet Lou to nadal lepszy zestaw niz Davis, Green i meme team 2.0? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 minutę temu, ptak napisał:

Co jest z Georgem? Bo nie widzę go w statystykach (chyba, że jestem ślepy)

Musi dłużej odpocząć bo w naszej grze beGM grał dłuższa serie w PO i teraz to uwzględniono a na serio 

 

Paul George’s injury will keep him out for the start of the Clippers season. George admitted to ESPN’s Ramona Shelbourne that he had surgery on both shoulders which created a bit of news as most fans only knew about the one procedure. The Clippers have not released an official timeline, but George noted he was targeting a November return. 

“I’m where I want to be right now at this point in the season almost starting,” George told ESPN in a September interview. “I like where the progression is going…I will be out of the preseason. As of now, I’ll be out of October fully, but who knows? We’ll see. In the November range is our target date.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Eld napisał:

Real NBA fan.

Mnie interesuje tylko Boston Celtics. Inne zespoły to tylko tak pobieżnie wyniki sprawdzam i to nie wszystkie. Zdziwiła mnie niska wygrana Clipppers to sprawdziłem statystyki i zauważyłem brak Georga

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ptak napisał:

Mnie interesuje tylko Boston Celtics. Inne zespoły to tylko tak pobieżnie wyniki sprawdzam i to nie wszystkie. Zdziwiła mnie niska wygrana Clipppers to sprawdziłem statystyki i zauważyłem brak Georga

Nie wiem co za portal śledzisz ( choć po prostu z czystej ciekawości bym się dowiedział ), na którym to jest tylko i wyłącznie Boston Celtics i ani słowa o top10 zawodniku NBA.

Wiesz w ogóle, że Davis jest w Lakersach a Durant w Nets? Bo to że straciliście Horforda i Irvinga to pewnie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na Los Angeles Clippers 2019/20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.