Skocz do zawartości
marzec

Los Angeles Clippers 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
15 minut temu, Jendras napisał:

Vogel po epizodzie w Orlando miał łatkę co najwyżej przeciętnego trenera, zresztą dostał niski jak na aktualne standardy kontrakt, a do tego Kidda do pomocy. Obstawiam, że jakbyś zrobił przed sezonem ankietę, to co najmniej 90% głosów (w tym prawdę mówiąc i mój) byłyby za Riversem.

Ja tam Riversa nigdy nie szanowałem :P Vogel był znakiem zapytania, martwił bardziej Kidd w sztabie szczerze mówiąc, ale wolałem Vogela zdecydowanie bardziej od Lue.

Clippers ogólnie mają trochę problem, bo Rivers najbardziej (jak to często mu się już zdarzało) ze wszystkich coachów się skompromitował w PO, został ośmieszony wręcz w 2R (a i zdrowi Mavs pewnie też by ich pyknęli) i powinien z marszu polecieć, ale trzy rzeczy go ratują: Ballmer go uwielbia, ponoć Kawhi go lubi, a obecnie zwolnienie czarnego coacha na rzecz jakiegoś białego to duży problem (pozdrawiam z tej strony najazd na zatrudnienie Nasha i ataki od razu na white privilege).

A Kawhi zaraz może być FA... I wiem, że on chciał do tego LA etc, ale zbyt mądry to ogólnie rzecz biorąc on nie jest i dwie organizacje - zajebiście prowadzone overall już przerobił na szaro. Jak mu nagle coś odwali w '21 i sobie odejdzie to Clippers będą mieć straszną sytuację.

Swoją drogą - Kawhi już nie chodzi o to, że totalnie zawiódł po obu stronach parkietu finalnie w tych PO, ale tam w LAC coś grubo nie halo z team-chemistry, a Leonard nie bez powodu jedzie na odpoczywaniu w RS, skoro po zajebistej dla siebie przerwie pandemicznej w bubble nie wytrzymywał fizycznie już w 2R, longterm to budzić może niepokój.

A - jeszcze Harrell stracił na bubble pewnie kilkadziesiąt mln $ , tam były plotki o jakichś Hornets, że Kupchak chce zrobić Kupchaka na FA, ale chyba nie zrobi po pokazie bezużyteczności w PO Montrezla :) 

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

For his part, Paul George had a disappointing series against Denver, and had several moments that left him in compromising positions with his teammates — beyond just his production. Multiple teammates had verbal spats with George throughout the postseason, citing in their exchanges a lack of accountability from him.

In the postgame locker room Tuesday night, George was preaching to teammates to remain committed, for all the players to return to the team this offseason and stay ready to make another run. It was met by some eye rolls and bewilderment, sources said, because George did not back up his words with action in the series and the team has multiple free agents with decisions to make. George scored 10 points on 4 of 16 shooting and 2 of 11 from 3-point range in the Game 7 defeat.

“We can only get better the longer we stay together and the more we’re around each other,” George said after the game. “I think that’s really the tale of the tape of this season. We just didn’t have enough time together.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra decyzja, ale tam jest ponoć grubszy burdel w szatni Clippers :) Ten leszcz Rivers był tylko jedną z przyczyn.

Szkoda w sumie, liczyłem że jeszcze rok tam będzie kaleczył Rivers jako coach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WOW

szok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, mistrzBeatka napisał:

niech z soba zabierze harrela i sweat lou.

Kto teraz się nabierze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według Woja Lue i JvG kandydatami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieeee, nie zabierajcie JvG ze studia :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, january napisał:

Dobra decyzja, ale tam jest ponoć grubszy burdel w szatni Clippers :) Ten leszcz Rivers był tylko jedną z przyczyn.

A można wiedzieć co konkretnie? Zaraz po odpadnięciu z Nuggets latało info, że były jakieś kwasy między PG a Harrellem, https://www.essentiallysports.com/nba-news-reports-claim-paul-george-got-into-a-heated-argument-with-clippers-teammate-montrezl-harrell-in-game-2-against-denver/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

JvG to się przejawia w każdej plotce. Kogo on to trenować już nie miał? Nawet Knicks byli na liście. Niemniej jednak dobra decyzja, czas Riversa się skończył i trzeba efektu nowej miotły po drugiej stronie LA. Samemu Docowi zresztą ewentualna zmiana klubu też powinna wyjść na dobre.

Edytowane przez Pepis21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, january napisał:

Dokladnie, teraz trza sie jeszcze pozbyc Westa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daily reminder, że Clippers nie mają kontroli nad swoim pickiem do 2027 roku. Ich następny pierwszo rundowy pick jest obecnie w 6-7 klasie. Kawhi i PG13% mogą zrobić za rok opt-out.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Lucas napisał:

Według Woja Lue i JvG kandydatami.

Ja zawsze i wszędzie :)

5 godzin temu, mac napisał:

Do Lakers daleko nie ma. Family Reunion im progress

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JvG odwieczny kandydat do wszystkich? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie wstydu nie mają by tego JvG ciągle ruszać. Przecież to emeryt i jakaś utopia która miałaby być lekiem na każde trenerskie zło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, mac napisał:

Raczej Kawhiego - pierwszy sezon bez elitarnego coacha pilnującego tego nie potrafiącego się bawić w GMa przygłupa i od razu kompromitacja. 

Definitywnie produkt Popa, miał szczęście że trafił potem na świetnego Nurse'a, bez nich za plecami to żenada.

bait za bait.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, january napisał:

Raczej Kawhiego - pierwszy sezon bez elitarnego coacha pilnującego tego nie potrafiącego się bawić w GMa przygłupa i od razu kompromitacja. 

Definitywnie produkt Popa, miał szczęście że trafił potem na świetnego Nurse'a, bez nich za plecami to żenada.

bait.

no wspomniana dwojka  trenerów swietnie sie zprezentowala na mś bez superstarsów.

Może jestem naiwny, ale wydaje mi się, że nie ma klubu, który by się nawet wachał, kogo z grona Kwahi, West, Pop, Nurse by wybrał.

Nawet salary to sugeruje.

Z perspektywy Balmera bym sie też pozbył Franka Lawrence, bo np przy zatrudnieniu Joergera mogliby mieć jakieś problemy o władzę.

Ale i tak, najlepsza opcja to pozyskanie duetu cp3 + MA.

Dodatkowo liczę, że nie przedłuża Harela i Morrisa i wymienią na coś Lou i Beva.

A co do wspomnianego Nursea, to typ dosta 8 za sezon..

A dla takich LAC (bdb relacje z Kawhim) bylby swietnym wyborem i taki Balmer moglby mu spokojnie sypnac 100/4 i mysle ze to mogloby przekonac Nursea do tego.

Czemu nie robi sie takich ruchow nie czaje.

zreszta nawet dla philly chyba lepszy bylby 100/5 dla Nursea i miejsce w salary niz to dla Horforda i Tobiasa etc

Edytowane przez mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.