Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2019/20


marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Ufffff.

Jako konsument, któremu zależy głównie na oglądaniu wyrównanej ligi, nie chciałem takiego gówna jak sezony 16-18 po decyzji Duranta, a najprawdopodobniej tak by się to skończyło, gdyby trafił do Lakers z LeBronem i AD. Tym samym tworzy się mocny contender w LAC i zapowiada zajebisty sezon zamiast co najmniej dwuletniej parodii sportu. Very nice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę będę pierwszym fanem Lakers na tym forum który się w tej sprawie w tym temacie wypowie.

Jako fan Lakers strasznie zabolało i to oczywiste. Wybrał jedną z najmniej spodziewanych opcji i przytulił do tego Paula Georga. Clippers w ułamku sekundy mega się wzmocnili.

To co ktoś pisał. Liga stała się ciekawsza i gdyby faktycznie podpisał z Lakers to byłaby duża szansa na to by to właśnie oni (ku mojej ogromnej uciesze po tylu latach oglądania tego cyrku na kółkach) podnieśli puchar. Na chwilę obecną nic już nie jest pewne i szykuje się nam istna „Bitwa o Los Angeles”.

Widząc jak niektórzy z was już najchętniej wręczyliby puchar Clippers ujmę to tak - hold your horses. Zdaje sobie sprawę, że stali się poważną ekipą ale mają naprawdę silną konkurencje (i nie mówię tu tylko o Lakers). To nie jest tak, że w ułamku sekundy stali się dominatorami ligi i wciąż pozostają Clippers a historia nauczyła nas naprawdę wiele.

Szanuję wybór aczkolwiek lekko nie rozumiem. Pomiędzy Clippers, Raptors a Lakers to właśnie ten pierwszy był tak nieprawdopodobny, że kiedy wstałem zaspany po nocce to aż złapałem się za głowę. Nie byłbym tak zaskoczony gdyby zechciał zostać, bo jednak sposób w jaki fani Raptors ugościli Kawhi był niesamowity i decyzja byłaby o wiele bardziej wytłumaczalna.

Anyway... Niesmak pozostaje jednak dodaje lidze pikanterii i z punktu widzenia fana dobrej koszykówki cieszę się, że wszystko podkręciło tempa i szykuje się nam naprawdę ciekawy sezon. Życzę Kawhi’emu jak najlepiej i z ogromnym zaciekawieniem będę oglądał derby LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, że mający problemy zdrowotne Kawhi został wymieniony do trenera Nurse, a następnie sam wybrał Doc`a.

 

Podoba mi się, że gracze ( jak Kawhi czy LeBron) biorą sprawy w swoje ręcę i pełnią funkcje `GMów`. Miłoby było, jakby liga poszła w tym kierunku.

 

Patrząc na roster LAC, wydaje się, że przydałby się jakić Center.

Zastanowiam się, czy Dwight ma jeszcze jakiś sens i szansę, na 20-25minut produktywnej gry.

Powinien być na wylocie z MEM i łatwo dostępny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2019 o 18:49, jack napisał:

Właściwie to dla tworzenia swojej legendy to Leonard powinien pójść do Clippers. Dał tytuł zespołowi z Kanady to następne wyzwanie to mistrzostwo dla najgorszego kluby w historii ligi. A jak się dobrze uwinie to i Denver lub Orlando obskoczy 😉

Także tego 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry West jest tym, który używa 11% mózgu!

Jak tak posłuchałem podcasty z poprzednich dni to generalnie nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

A pomyśleć, że jak przychodził to był taki syf po Docu, a tu proszę Leonard, PG i złote ręce Zubaca jako RFA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, allen napisał:

Dawac mi tutaj Polish Hammera za minimum na C i jedziemy z tym sezonem 😊

Niestety ale Marcin za minimum powiedział że dupy nie będzie ruszał bo mu sie nie opłaca. Akurat last dance w LAC teraz mialby sens ale to jego decyzja i trzeba ja uszanować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. wybitny ruch z perspektywy George'a, absolutnie największy (indywidualnie) wygrany tego offseason - biorąc pod uwagę, że Clippers mają najlepszy team w NBA obecnie, a Kawhi opuści te 20 meczów w regular season, wcale nie zdziwi mnie ~MVP dla George'a, a przecież to są tak podobni do siebie zawodnicy, że w playoffach raczej tam nie będzie pierwszej opcji, ba, George potrafił grać świetną defensywę będąc bardzo obciążonym w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi chciał koniecznie do Los angeles a nie koniecznie do LBJ-a, bo chce budować własną legendę

Gdyby clipers nie dali rady wzmocnic zespołu poszedłby do Lebrona.

Prawdopodobnie wszystko co musiał zrobić west to ściągnąc jedno duże nazwisko (które najprawdopdobniej wie ze jak przyjdzie to bedzie tez KL) bo Kawhi chciał do niego przyjść i  clippers byli dla niego opcją numer 1.

Oczywiscie ściągnięcie tego nazwiska nie musiało sie udać, ale nie robiłbym z tego wielkiego halo.

Już bardziej na mnie robi wrażenie wcześniejsza robota i to ze obecnie gra w clipersach beverly, lou wiliams i harrel.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Raven2156 napisał:

 

Jako fan Lakers strasznie zabolało i to oczywiste. Wybrał jedną z najmniej spodziewanych opcji i przytulił do tego Paula Georga. Clippers w ułamku sekundy mega się wzmocnili.

 

Widząc jak niektórzy z was już najchętniej wręczyliby puchar Clippers ujmę to tak - hold your horses. Zdaje sobie sprawę, że stali się poważną ekipą ale mają naprawdę silną konkurencje (i nie mówię tu tylko o Lakers). To nie jest tak, że w ułamku sekundy stali się dominatorami ligi i wciąż pozostają Clippers a historia nauczyła nas naprawdę wiele.

Tu się nic w "ułamku sekundy" nie stało.Clippers pracowali na ten sukces kilka lat co najmniej od momentu przejęcia teamu przez Balmera.Wczoraj w nocy tylko zebrali owoce tej pracy.Podobna historia jak Nets z tą różnicą ,że na Brooklynie były całkowite zgliszcza a Clippers jednak jakieś assety posiadali.W każdym razie świetne otwarcie i zakończenie FA, dwa największe markety i dwójka underdogów pokazująca "większym braciom" wyprostowany środkowy palec ,jedni na dzień dobry ,a drudzy na dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ świetnie to wygląda dla Clippers z perspektywy dostosowywania obrony pod przeciwników. Od kilku dobrych lat liga jest zdominowana przez SFów (LeBron, Durant, Kawhi, Giannis, PG, Butler), a oni dostają dwóch legitnych two-way obwodowych, którzy mogą biegać za swoim match-upem i dawać impact w ofensywie na przemian. Mało? Na guardów czeka Beverly będących elitarną opcją na swojej pozycji jeśli chodzi o pilnowanie. Przydałby się jakiś mobilny PF z choć minimalnym zagrożeniem rzutem i ten skład wygląda na idealnie skrojony pod ewentualnych Bucks w finale. Gratuluję, bo duet Leonard-George może nie jest szczytem marzeń marketingowo, może nie będzie robił w pierwszym meczu alley-oopów pod nogą i wrzucał wspólnych roześmianych fotek z treningów, ale na chwilę obecną z łatwością wybieram ten zestaw ponad Jeziorowcami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Chytruz napisał:

Ufffff.

Jako konsument, któremu zależy głównie na oglądaniu wyrównanej ligi, nie chciałem takiego gówna jak sezony 16-18 po decyzji Duranta, a najprawdopodobniej tak by się to skończyło, gdyby trafił do Lakers z LeBronem i AD. Tym samym tworzy się mocny contender w LAC i zapowiada zajebisty sezon zamiast co najmniej dwuletniej parodii sportu. Very nice.

Naprawdę wszyscy uznawali Kawhi-Lebron-AD za taki pewny contender? Zero rolesów i obudowy, Lebron 36 lat, dla mnie to bardziej gamble w stylu Lakers 04' czy Rockets 96', miast jakiegoś dominatora ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na Los Angeles Clippers 2019/20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.