Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2019/20


jack

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

gdzie są hejterzy? 🧐

hello there

Godzinę temu, ignazz napisał:

knicks i dieta tłuszczowa go zniszczyły. 

a ja bardziej uważam, że bardziej go skrzywdziły ego i brak chęci samodoskonalenia własnych umiejętności i dostosowywania się do rzeczywistości

nie mniej tutaj prychłem mocno

image.png.f35742f3a099bd408118b046df6ca0db.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Ja byłem jego fanem w dniu draftu gdzie był lepszym koszykarzem niż lbj i myśle ze mu Pistons zepsuli karierę.

1. Nie był.

2. Nuggets w pierwszym roku Melo zrobili playoffy, w każdym sezonie byli w postseason, a gdy miał 25 lat byli legit contenderem, tak że to raczej above average otoczenie dla topowych rookies.

Widzę, że Melo robi kiepskiego boxa w tych pięciu meczach, więc rip rip city, jak zaczną się dobrzy rywale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, BMF napisał:

1. Nie był.

2. Nuggets w pierwszym roku Melo zrobili playoffy, w każdym sezonie byli w postseason, a gdy miał 25 lat byli legit contenderem, tak że to raczej above average otoczenie dla topowych rookies.

Widzę, że Melo robi kiepskiego boxa w tych pięciu meczach, więc rip rip city, jak zaczną się dobrzy rywale. 

Koszykarsko spokojnie był. 
lbj miał po prostu dużo wyższy upside ale w porównaniu 1:1 Melo był starszy bardziej doświadczony i lepszy 

Lbj to było cudowne dziecko z HS a Melo przychodził z topowej organizacji NCAA SIRC

Gdzie zdobył tytuł. 

W tym samym czasie Broń był na eskaesach pod Ciechocinkiem choć hype generował rewelacyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykarska lepszość, pamiętam to. Carmelo był koszykarsko lepszy od LeBrona, a Zach Randolph od Amare. Śmieszkowaliśmy sobie w jakimś nowym temacie w szatni, ktoś ustawił sobie nowy avatar, ktoś inny wpisał się w kąciku ludzi pijanych. Nie mieliśmy facebooka ani smartfonów, tylko Gadu-Gadu i draft na IRCu. Nikt nie narzekał.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chytruz napisał:

Koszykarska lepszość, pamiętam to. Carmelo był koszykarsko lepszy od LeBrona, a Zach Randolph od Amare. Śmieszkowaliśmy sobie w jakimś nowym temacie w szatni, ktoś ustawił sobie nowy avatar, ktoś inny wpisał się w kąciku ludzi pijanych. Nie mieliśmy facebooka ani smartfonów, tylko Gadu-Gadu i draft na IRCu. Nikt nie narzekał.

kiedyś to było .

Btw był w tamtych czasach taki user (pewnie skojarzycie po tym co zaraz napiszę ), odezwał się do mnie kiedyś na gg i zaczął klarować że "Robinson był koszykarsko lepszy od Shaqa".

Tamtego dnia wywalilem go z kontaktów . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można Melo nie lubić i trzeba przyznać że, ta nagroda mu się nie należała, no ale też nie przesadzajmy. Wrócił, prezentuje dobry poziom, kibice go pokochali, a Portland zaczęło wygrywać. Ten eksperyment jest na dobrej drodze. A to że fanom Nuggets się to nie podoba, to mnie nie dziwi, bo 35-letni Pączuś zdobywa więcej punktów na mecz na lepszej skuteczności z gry, niż ich 24-letnia ciężarówka z lodami. Kappa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TripylDabyl napisał:

Można Melo nie lubić i trzeba przyznać że, ta nagroda mu się nie należała

można też nie lubić i przyznać, że się należała ; ] miał drugi najlepszy (za Wigginsem - ale on wygrał mecz mniej) +/- na zachodzie (+18,7) i wśród zawodników z bilansem 3-0 trudno wskazać kogoś lepszego: 22 PPG, 57% z gry, 90% z wolnych przy tylko 1,7 TPG.

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Melo roty to podobnej skali mit co Melo i jego rekordy w Team USA nabijane na Nigeriach tego świata

ROTY mu się w sumie może nawet należało. a z team USA przesadzasz, bo w 2008 oraz 2012 grał bardzo dobrze po fazie grupowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.