Skocz do zawartości

Ciekawostki


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Szabla napisał:

Burns aktorem. Zagral w 2 czy 3 epizodach e serialu Wikingowie.

P.S. Jak ktoś już o tym na forum pisał, to ja po prostu utrwalam teraz tę informację.

Myślałem, że on Chewbacce  już grał :D

W dniu 21.01.2021 o 16:53, Szabla napisał:

Zwlaszcza, ze 3 na 5. Brawa dla DeSmitha za przytomność umysłu.

Wiem, że lubisz statystyczne ciekawostki, tak że Podrzucam co znalazłem, właśnie odnośnie shorthanded goals 3 na 5 ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Ja z kolei zawsze byłem fanem Crosby'ego i jego kariera to dla mnie był prawdziwy roller-coaster (złote dziecko --> rywalizacja z Owieczkinem --> zmarnowany indywidualnie peak przez kontuzje --> b2b), to, że on dalej jest w ścisłej czołówce, a Penguins mają otwarte okno na contenderowanie w sprzyjających okolicznościach, to kolejna tego część. :) Ale z drugiej strony McDavid po tym sezonie będzie miał pewnie na koncie więcej ART/tyle samo Hart/Lindsay co Crosby, będąc 10 lat młodszym, bo te sezony 11-13...

Wierzę, że ta powyższa statystyka będzie wyglądać pewnie bardziej okazale za 2-3 lata. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki tercet Crosby-Malkin-Letang się nie rozsypie zdrowotnie czy jakoś okropnie nie zestarzeje to cały czas będzie trzeba szanować i liczyć się z tą drużyną. 

Co do porównania Crosby-McDavid. Nagrody indywidualne nagrodami, ale Sid trzykrotnie podnosił te najważniejsze w NHL trofeum, więc poprzeczka i tak niezwykle wysoko ustawiona :)

A co do kontuzji. Wielka szkoda. Mogę tylko dodać, że trochę graczy było, u których ciężko odżałować ten czas stracony przez kontuzje. Peter Forsberg!!! 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crosby to świetny zawodnik i istny wzór do naśladowania wśród fanów i młodszych graczy. W swojej karierze osiągnął już naprawdę wiele i śmiało możemy nazywać go All-Starem i istną "Topką" NHL.

Nie wiem czy ktoś z was ma dostęp (jak tak to podeślijcie poniżej) do rankingu ilości sprzedawanych Jersey NHL poszczególnych graczy ale jestem pewien, że Crosby znajduje się w czołówce mimo tego, że Pittsburgh jako miasto nie należy do największych z największych. Ludzie po prostu go uwielbiają!

Śmiało porównałbym go do Jordana koszykówki czy Brady'ego futbolu amerykańskiego swoich czasów oczywiście. :) 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kcp78 napisał:

aaa. dzis u-18 graja o medale. suomi vs swe o braz i can - rus o zloto...

Warto oglądnąć ten mecz Kanada-Rosja chociażby z powtórki: w Kanadzie gra Shane Wright (prawdopodobny 1. pick draftu 2022), a do tego dojdzie do pierwszego starcia dwóch wybitnie hype'owanych prospektów z draftu 2023: Connora Bedarda i Matwieja Miczkowa, obaj są najlepszymi punktującymi swoich drużyn pomimo faktu, że ich draft będzie dopiero za dwa lata i już teraz mówi się, że to może być Crosby-Owieczkin part 2, bo obaj jak na swój wiek są wybitnie dobrzy (nie tylko na tym turnieju). Możliwe, że aż tak dobrze nie będzie, ale obaj z tego co widziałem wyglądają znakomicie i na ten moment ich hype jest uzasadniony. Jedyny minus jest taki, że Rosjanin jest gorzej wykorzystywany przez swojego trenera, niż Kanadyjczyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

A orientujesz się czemu nie gra Matthew Savoie? Wstępnie obok Wrighta i Lamberta top3 prospekt na draft 2022 i generalnie się czyta, że to będzie bardzo mocne top3. 

Wrighta trochę widziałem jakiś czas temu i bardzo mnie się podobał. 

@kcp78 Lambert chyba poniżej oczekiwań na turnieju, nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.